Jump to content
Sign in to follow this  
BANG!

Gribu sākt mācīties zīmēt dizainus!

Recommended Posts

Sveiki visiem has iedzīvotājiem!

Es gribu sākt mācīties dizainēt iekš photoshop cs6, un mna ir daži jautājumi par to!

1) kur es varū sākt mācīties - par dizainu utt ?

2) vai ir kādi padomi iesācējam(man)

3) kur var iegūt vairāk informāciju, kā sākt zīmēt mājaslapas dizainus!

4) Vai pazīsti kādu dizaineri, kurš šo to varētu pamācīt?

Ar cieņu "BANG!"

Iemācies sākumā ps pamatus, nevis zīmē dizainus. Sākuma kādus signatures, bannerus un headerus, kautko tādu nevis uzreiz dizainus.

Iemācies sākumā ps pamatus, nevis zīmē dizainus. Sākuma kādus signatures, bannerus un headerus, kautko tādu nevis uzreiz dizainus.

tam jau tas topiks domāts! tad pasaki kur var ps pamatus iemācīties!

Pirmkārt iemācies apstrādāt mazāku laukumu (signatūrus) un tad domā par Dizainu zīmešanu.

Youtube vari izmantot sigiem bakarats 

1) kur es varū sākt mācīties - par dizainu utt ? Labāk mācies pats, apgūsti visus pamatus, apgūsti vismaz 1/4 no visiem photoshop rīkiem.

2) vai ir kādi padomi iesācējam(man) Varbūt tas ir pailgs laiks, bet tomēr dažus mēnešus pazīmē Parakstus, Avatārus un var arī vienkāršus elementus dizainam. Ar elementiem ir viens knifs, jābūt savai odziņai tapēc piedomā un apdomā to elementu kā tas izskatīsies uzkodētā variantā.

3) kur var iegūt vairāk informāciju, kā sākt zīmēt mājaslapas dizainus! Kā jau chaotix teica youtube ir pilna, bet es iesaku mācīties pašam.

4) Vai pazīsti kādu dizaineri, kurš šo to varētu pamācīt? Nemācies ne no viena, savādāk sanāks kā RawD viņš iemācijās no Worsta un tagad viņam sanāk identiski dizaini. 

Tas ir tikai mans viedoklis, dari kā tev labāk.

Pilna Google ir, piemēram - http://line25.com/articles/35-high-quality-photoshop-web-design-tutorials , vienkārši ieraksti Google un izleks 100000000000000000000000000000 pamācību. Runājot par kaut kādiem padomiem, tad tiešām, nesāc Photošopēt uzreiz ar dizainiem. Tā neko nepanāksi. Iemācies basic tools, sāc ar kko mazāku, piemēram, avatariem, parakstiem, vēlāk līdz web elementiem. Nav tādas vietas, kur tu dabūsi uzreiz atbildes uz visiem 100%, ir jāmeklē. Neesi slinks, ja tik tiešām gribi iemācīties, tad pats meklē to visu informāciju. Raksti Googlei dažādus atslēgas vārdus, kas novedīs pie tavām atbildēm. Umm .. šaubos vai kādam dizainerim atradīsies laiks tev kko mācīt. Visi tomēr mācās, strādā, daži vienkārši tēlo dizainerus un neko tādu nepasaka.

kodukratuve.elvē ((nav reklāma)) calM izveidoja samērā labu iesākuma pamācību jauniņajiem kuri grasas zīmēt dizainus ,bet vispirms skaties tutoriāļus youtube: piem: how to make signature in photoshop . vai kko tādu , tad sapratīsi skatoties video tūļa jēgu . 

kad es biju reiz jaunāks, tad pa ps lietiņām šo to labu varēja pamacīties no pašmāju gfx.lv foruma

kad es biju reiz jaunāks, tad pa ps lietiņām šo to labu varēja pamacīties no pašmāju gfx.lv foruma

Pašmāju gfx forumā jau kā 2 gadus neviens nevar piereģistrēties. Administrācija neapstiprina ne par ko.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.