Jump to content
conux

cw pieprasījumu tabula

Recommended Posts

Labvakar, ja nemaldos tad lietotājs Korijs vēlējās cw pieprasījuma tabulu. Tad arī uzkodēju, pašam par darbu liels prieks, nedomāju ko tādu spēšu. Diemžēl izmantoju ob_start, jo nemācēju salabot headers already send, neiekļāvu arī captcha nav tik lielas zināšanas. Tabulu pats izveido, tik jāsavada datubāzes piekļuves. Kodēju kā mācēju.

Demo: http://conux.bl.ee/cw/

File: http://failiem.lv/u/ajnxxjr

Viss kas jums jāizdara ir jāizlabo linki - "connect.php" 3,4,5, "index.php" 6,7,8,9,60 rindiņa.

komentaara vietaa nevajadzeeja komandu?

Come on! Nesāksim jau matus skaitīt.

Čalis centās.

Paldies tev, conux, labs darbs!

wtf? Nafig konekcija ir pašās beigās?
+ html5 doctype, bet tiek izmantots html4 iekšā (center)

un ob_start nevajadzētu izmantot, ja to visu var vienkārši novērst (php augšā, html apakšā kaut vai)

wtf? Nafig konekcija ir pašās beigās?

+ html5 doctype, bet tiek izmantots html4 iekšā (center)

un ob_start nevajadzētu izmantot, ja to visu var vienkārši novērst (php augšā, html apakšā kaut vai)

pašam par darbu liels prieks, nedomāju ko tādu spēšu. Diemžēl izmantoju ob_start, jo nemācēju salabot headers already send, neiekļāvu arī captcha nav tik lielas zināšanas. Tabulu pats izveido, tik jāsavada datubāzes piekļuves. Kodēju kā mācēju.

Ja mēs salīdzinam ar citiem gudrīšiem, tad šis ir vēl tīri labi nostrādāts. No tava ieraksta var tikai saprast bla bla bla, hui*a. 

Iemet PHP kodu pirms HTML ar visu Header("Location: ..."); un tad tev nerādīsies Headers already sent

Iemet PHP kodu pirms HTML ar visu Header("Location: ..."); un tad tev nerādīsies Headers already sent

Rīt viss tiks uzlabots. :) Paldies par ieteikumiem.

Ja mēs salīdzinam ar citiem gudrīšiem, tad šis ir vēl tīri labi nostrādāts. No tava ieraksta var tikai saprast bla bla bla, hui*a. 

Kur es saku, ka huiņa?

Es tādā veidā pasaku priekšā, kas un kā ;) Kāds to dara labāk (lai tiktu pie plusikiem), kāds to dara vienkārši, jo grib un ir galīgi pajāt uz plusikiem.

Visi mēs reiz kļūdamies un visu mēs uzreiz nezinam un nemākam. Vai esi tik aprobežots un mētā no sevis sazin ko, pēc "Programmētāja" statusu iegūšanas? Jau kādu laiku esmu to pamanījis. Būs vien man jāpiekrīt tam apgalvojumam, ka has palicis par baigo heiteru bedri. Es gribēdams pa labam ielieku savu pirmo skriptu, kur pašsaprotami nebūs tas labākais kods, bet nē lielie programmētāji iekomentē ar tādu domu - kas tas par sūdu un ko tu te vēl dari. Itkā es būtu programmētājs ar divu gadu stāžu. Šodien vēl gribēju izlikt skriptu ar izlabotiem caurumiem, bet nē paldies jūs ar savu nodiršanu šaujat pār strīpu.

Tiem kam vajag skriptu ar izlabotiem caurumiem, rakstiet man forumā privāti.

Visi mēs reiz kļūdamies un visu mēs uzreiz nezinam un nemākam. Vai esi tik aprobežots un mētā no sevis sazin ko, pēc "Programmētāja" statusu iegūšanas? Jau kādu laiku esmu to pamanījis. Būs vien man jāpiekrīt tam apgalvojumam, ka has palicis par baigo heiteru bedri. Es gribēdams pa labam ielieku savu pirmo skriptu, kur pašsaprotami nebūs tas labākais kods, bet nē lielie programmētāji iekomentē ar tādu domu - kas tas par sūdu un ko tu te vēl dari. Itkā es būtu programmētājs ar divu gadu stāžu. Šodien vēl gribēju izlikt skriptu ar izlabotiem caurumiem, bet nē paldies jūs ar savu nodiršanu šaujat pār strīpu.

Tiem kam vajag skriptu ar izlabotiem caurumiem, rakstiet man forumā privāti.

Te jau nu tu gan mazliet pārspīlē.. Tas, ka viņš iemeta prntscrīn, ar kļūdu kodā, lai tu pats viņu vari izlabot, tā jau nu gan nav heitošana.

Šajā topikā nav neviens posts, kur kāds tevi heitotu, par to, ka tu nemāki kodēt vai vēl sazin ko.

Es domāju, droši vari mest izlaboto daļu publiksi iekšā.

Pareizi Māris saka -

Mācamies no kļūdām.

Te jau nu tu gan mazliet pārspīlē.. Tas, ka viņš iemeta prntscrīn, ar kļūdu kodā, lai tu pats viņu vari izlabot, tā jau nu gan nav heitošana.

Šajā topikā nav neviens posts, kur kāds tevi heitotu, par to, ka tu nemāki kodēt vai vēl sazin ko.

Es domāju, droši vari mest izlaboto daļu publiksi iekšā.

Pareizi Māris saka -

Kaut arī nav pateikts tiešā veidā - Tu nekam nederi utt, bet doma jebkuram ir pašsaprotama ar ko gribēja pateikt.

Kaut arī nav pateikts tiešā veidā - Tu nekam nederi utt, bet doma jebkuram ir pašsaprotama ar ko gribēja pateikt.

Bet ko tad Tu gribēji, lai Tev raksta, ka vis ir ideāli, bet tā nav? Ja tā būtu, Tu līdz šim nezinātu, ka tur ir kļūdas. Nav jau jācepas, ja Tev izsaka kritiku. Kritika ir galvenais, lai mērķētu sevi, bet šeit daudz to nesaprot. 

Bet ko tad Tu gribēji, lai Tev raksta, ka vis ir ideāli, bet tā nav? Ja tā būtu, Tu līdz šim nezinātu, ka tur ir kļūdas. Nav jau jācepas, ja Tev izsaka kritiku. Kritika ir galvenais, lai mērķētu sevi, bet šeit daudz to nesaprot. 

Par māra un citu komentāriem neko nesaku, bet nu lsdx komentārs ir kritikas vērts?

Par māra komentāru neko nesaku, bet nu lsdx komentārs ir kritikas vērts?

Manuprāt, viņš vienkārši parādīja lielāko kļūdu kodā, nevēlos nevienu aizstāvēt, bet par nieka komentāriem nav ko ''asaras birdināt'', mācies vien tālāk. Ja nemaldos LDSx pat citiem zaļajiem palīdz. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.