Jump to content
Sign in to follow this  
- FENICH.

Atskats : Drift Allstars.

Recommended Posts

Tātad vakar, jeb 2. augustā Biķernieku trasē notikās seriāla "Drift Allstars" ceturtais posms. Jau pirms posma, bija zināms, ka šis būs vel kautkas neredzēts un latviešiem beidzot būs japasvīst pa īstam. Tad nu kopumā, par šovu. Beidzot viņš bija izdevies, organizātori bija līmenī, bet, bet..... atkal tā garā pauze, kad visi gāja uz sapulci pirms Top32... Teica ~15min, bija 1h. Paldies, ka uzstājās četri no Latvijas Drifta čempionāta. Tumbas bija beidzot novietotas sakarīgi un varēja arī dzirdēt ko saka, nevis tik klausīties mūzikā. (Mūzika šoreiz bija laba) Laikapstākļi arī palutināja, lai gan vienu brīdi nopilēja kādas 5 piles, kas mani reāli uztrauca, jo bez dūmiem drifts nav tas. Apsargi arī savu darbu darija ļoti labi, vismaz tribīnēs, par tehnisko parku pavisam cits stāsts... (vēlāk sarakstīšu)

Tātad, beigšu rakstīt hu.... 

Plusi

- Laikapstākļi.
- Organizātori.
- Apsardze tribīnēs.
- Beidzot varēja arī kommentātoru sadzirdēt.
- Tandēmi un visi braucēji bija augstā un skatāmā līmenī.
- Nu nenormāli skaisti autiņi.
- To es iepriekšējā dienā parādē uzzināju, bet ļoti atsaucīgi drifteri. Dalija plakātus un vel lika savus autogrāfus pa virsu. Varēja nofotogrāfēties un vienkārši parunāt.
- Ātra & Gara & Līkumaina & Grūta trase. Kā nekā 6 braucēji, nobrauca 2 braucienus un tāpat palika pa nullēm.

Mīnusi

- Nebeidzamās rindas pie tualetēm & veikaliņiem.
- Veikaliņu cenas bija debesīs. 4,50euro notērēju vien pa vienu eļļā ceptu kartupeli un vienu saldējuma kokteili.
- Apsardze tehniskajā parkā.
- Garā pauze pirms Top32.
- Egle un Cīrulis pie E46 un E30 ir divas atšķirīgas lietas. (Pie E30 daudz labāk driftoja) Jēkabsonam (jaunākajam) tieši tas pats, pie vecās haizivs viņš bija monstrs, pie jaunās pat netika Top32, nu protams vel autiņš jaiebrauc, jo viņš galīgi svaigs.
- Reizēm bija arī garas pauzes tandēmos.
- Takā bija karstums, tad visi biķernieki bija vienā lielā pālī. biggrin.png

Šoks

- Nu jā, tā sanāca, ka Edmunds Ērglis uzbrauca Īļjukam(velvienam drifterim) uz kājas, tas lauza kāju un viņu hospitalizēja momentāli.

Prieks

- Prieks, par Edmundu Ērgli, kurš ieguva trešo vietu. Malacis puika, sen nav kāpis uz pjedestāla. Visu gonku nobrauca ļoti skatāmi.
- Prieks arī par citu braucēju, kuram es neatceros vārdu. Bet, kapēc tieši viņš. Jo viņam ir 15 gadi(šodien palika) un ticiet man, viņš izpogāja ļoti daudzus un beigu, beigās tika līdz Top16.

Tad par apsargiem

Sākumā viss bija labi, apsargi tiešām centās, ne ļāva līst uz margām,(lai pirmajā rindā sedošie kko redzētu) ne ļāva pīpēt. Bet nu tad tehniskajā parkā, izvērsās neliels faits. biggrin.png Faits izvērsās starp diviem rembo un apsargiem. Sākās viss, ka no kātiem nolaida vienu būdīgo apsargu un viss tas pasākums beidzās ar to, ka rembo dabūja iekšās ar elektrošoku un jā, abi rembo tagad sēž Ieriķus ielas iecirknī. biggrin.png Pēc tā faita, pie vip ložām visi apsargi pasvīda un cilvēki, varēja darīt ko grib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

neesmu nekad bijis, bet labprāt paviesotos, bet nu tagad zināšu, ka tur ir rindas pie tualetēm

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.