Jump to content

Recommended Posts

Sveiki HAS'ieši!

Mani sauc Gustavs, esmu 13 gadus vecs.

Brīvajā laikā nodarbojos ar HTML mācīšanos, t.i- mācos HTML. Kaut ko nedaudz saprotu no PHP, bet to vēlāk arī iemācīšos. HTML esmu iemācījies optimālā līmenī, mani turpmākie nākotnes plāni ir iemācīties arī CSS un PHP.

Brīvajā laikā, nedaudz prom no virtuālās pasaules, nodarbojos ar velobraukšanu, parasti vakaros ar velosipēdu braucu kādu gabaliņu (ap 10km.) Meklēju arī Geocaching slēpņus. Daudziem tas neliekas interesanti, bet es gan tā neteiktu. smile.png Dzīvoju laukos (kādu gabaliņu aiz Jelgavas), ir parasti ko darīt, taču dēļ tā, ka kaimiņos nav neviena manā vecumā, lielāko daļu dienas pavadu pie PC.

Vēl varu pastāstīt to, ka ļoti patīk fotografēšana. Ar to nodarbojos kopš pagājušā gada rudens. Tas mani ir ļoti aizrāvis...

Atgriežos pie virtuālās dzīves...

Kā jau minēju, mācos HTML... Nodarbojos arī ar Photoshop darbu veidošanu. Pagaidām veidoju tikai avatārus, parakstus bannerus u.tt, neko daudz vēl nemāku, bet ar laiku gan jau iemācīšos.. smile.png

P.S-Aizmirsu piebilst, ka spēju sarunāties latviešu, krievu un angļu valodās. Pašlaik mācos vācu valodu.

Kā arī esmu Android lietpratējs, eksperimentēju ar Android ierīcēm.

Ja ir kādas neskaidrības ar Android- droši jautā!

Ceru, ka tauta šeit ir saprotoša, tāpēc centīšos iejusties! smile.png

Ja vari, tad iemet pāris savus darbus. Sveicināts.

Nav grūti, tikai lūdzu nekritizēt- Pagaidām veidoju tikai avatārus, parakstus bannerus u.tt, neko daudz vēl nemāku, bet ar laiku gan jau iemācīšos.. smile.png

No cita foruma (taisīju tā foruma lietotājiem)-

GzEEFE7.pnguvGzfWz.png
RR5LkFE.png
sze1k7f.png
Tie ir vecie darbi.. Tas forums lago, vienu lapu ielādē minūtes laikā, tāpēc diemžēl nevaru ielikt jaunākos...
Pārsvarā taisu ēnas tekstiem, ņemos ar Offset u.tt.

Vismaz beidzot kāds nepiemin savu cs biogrāfiju n shit ...

Čau.

CS es esmu spēlējis vienu reizi dzīvē. Apnika.

Kāda jēga ir vienkārši šaudīties? Ja patīk tādas spēles, tad labāk nokačāt Dead Trigger uz telefona, kur ir vismaz līmeņi un ir kaut kāda jēga tai spēlei.

Parasti visiem redzot "Sasveicināšanās topikus" tas asociējas ar gaming portālu, tāpēc visi parasti iestarpina savu nožēlojamo cs dzīvi.

Parasti visiem redzot "Sasveicināšanās topikus" tas asociējas ar gaming portālu, tāpēc visi parasti iestarpina savu nožēlojamo cs dzīvi.

Ja cilvēks (šajā gadījumā- pokemons) nespēj atšķirt palīdzības forumu no atkarīgo foruma, es nezinu.. :D

Ir bijuši te tādi gadījumi?

Cik slēpņus esi atradis? geocaching'ā, prieks redzēt, kad šeit ir kāds kešotājs biggrin.png

Jau 16 Latvijas teritorijā, 1 Lietuvā un 1 Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

Ja cilvēks (šajā gadījumā- pokemons) nespēj atšķirt palīdzības forumu no atkarīgo foruma, es nezinu.. biggrin.png

Ir bijuši te tādi gadījumi?

Paskaties citus sasveicināšanās topikus :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.