Jump to content
Sign in to follow this  
FuckYouAll

Nevaru ieslegt java mc server !

Recommended Posts

Sveiki has !

Tatad man jums ir siks jautajus ! Esmu uzsacis taisit uz pc sev mc serveri bet problema taada kad sledzu ieksa java failu man nesledzas pats serveris ieksa un neuzmetas pat faili kuri ir vaidzigi serverim piemeram plugins jeb proporties u.c. !

Bet START TASK MENAGER uzrada kad serveris ir ieslegts ???

Kas par problemu !

Lietoju NORTON internet security antivirusu !

Pats minecraft strada !

ja tu izmanto norton, tad izmet pc pa logu.

Tak iedod bildi uz servera mapes saturu. Vanilla/bukkit?

ir tikai viens fails craftbukkit-1.7.2-R0.3-20140210.232530-42.jar

tad rodas jautājums - kā tad tu "slēdz iekšā java failu"? Ne jau dubultklikojot?

Pag pag, puisis šas samācīsies palaist MC serveri un taps kārtējais dienu/nedēļu or w/e projekts working.gif

Pārdēvē savu .jar failu uz craftbukkit.jar.

Izveido failu run.bat.

Atver viņu ar Notepad un ieraksti viņā iekšā šo:

java -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true
PAUSE

Failam jāatrodas tajā pašā mapē kurā ir craftbukkit.jar.

Kur tad palika tavs Gta topošais mc projekts? :D

Tu tač teici, ka tev ir komanda programmētāju, bet izrādas, ka tu pat nespēj uzlikt mc serveri uz pc.:D:D

Mazliet nožēlojami ja nesaprot un nemaz necenšas saprast +nevar apskatīties google/youtube. Tās takš ir elementāras lietas un visi saka pilnīgi pareizi..

Tiešām veci... Kauns nav?

TAk apskaties sakumā youtubā...

Kas jus visi esat sasisti vai ? Kads jums te sakars ar Youtube ja kad sledzu javu serveris pats ka tads nesledzas ! Nesmu es tik debil* kad nemaku ieslegt severi, un starpcitu jusu zinasanai nakamaja reize pie vainas bija antivirus kas nelava ieslegt serveri parinsteleju un update antivirusu un viss aizgaja ka nakas (facepalm)

Tapec nakam reizi uzinat vairak un ad sakat bombardet ar postiem !

Kas jus visi esat sasisti vai ? Kads jums te sakars ar Youtube ja kad sledzu javu serveris pats ka tads nesledzas ! Nesmu es tik debil* kad nemaku ieslegt severi, un starpcitu jusu zinasanai nakamaja reize pie vainas bija antivirus kas nelava ieslegt serveri parinsteleju un update antivirusu un viss aizgaja ka nakas facepalm.png

Tapec nakam reizi uzinat vairak un ad sakat bombardet ar postiem !

Tad tu vienkārši normāli izskaidro doto situāciju, savādāk tevi nevarēja saprast kur īsti ir problēma!

Solved @ skype TC! Viņam path nebija.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.