Jump to content
Sign in to follow this  
FRISKY

Kāpēc tā ?

Recommended Posts

Čau,šodien nopirku portatīvo datoru ar Linux operetaj sistēmu , gribu uzmest windows bet nemāku,ar Linux nekad neesmu rīkojies,varbūt kāds var pastāstīt kā to darīt? Kas vēlas gudri padirst un izcelties savas domas pauturiet pie sevis. Portatīvajam datoram nav diskdziņa ,jāinstalē caur flesh!

Bios setingos ieliki ka pirmo lasa no flseh nevis cd?

Jā ieliku,es atceros man draugam bij agrāk tāds kompis ar Linux ,bet viņš kaut kā apgāja , es nezinu ko lai dara biggrin.png

http://www.wikihow.c...Vista-USB-Drive

Vispirms tas, pēc tam kā primāro flashu uzliec un done deal.

Man windows jau flesha ir iebootots to es māku.

@ startup boot menu lkm bija jaspiez del vai f2 f5 un tad boot no fleshkas.

To es zinu,tas nav tākā windowsam met jaunu winnu virsū Linux ir savādāks viņu booto vai nebooto viņš tāpat iet Linux sistēmā iekšā!!!

To es zinu,tas nav tākā windowsam met jaunu winnu virsū Linux ir savādāks viņu booto vai nebooto viņš tāpat iet Linux sistēmā iekšā!!!

Tā nu gan nav, patreiz man portatīvajā stāv Linux Mint 17 un Windows Vista, nav nekādu problēmu pie Boot ieiet menu un izvēlēties, caur kādu no pieejamajām opcijām vēlos Boot'ot.

Man Packard Bell , bez diskdziņa,bet fleškas ar winnu arī neņem pretī,bet nu es jau vedu pie meistara , paldies par to pašu. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.