Jump to content
Sign in to follow this  
crelix

Kas es tāds? - Crelix

Recommended Posts

sazjcvdeo6860djmaspg.jpg

Kas tad es īsti esmu un ar ko es nodarbojos?

Mani sauc Artis Uļjanovs, esmu 17. gadīgs jaunietis no Valmieras. Es mācos Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 10.e klasē. Brīvajā laikā patīk rakstīt lirikas, kā arī palēnām mācos spēlēt ģitāru, laigan pēdējā laikā nav īsti laika, sakarā ar repastunda.lv veidošanu. Agrāk divus gadus nodarbojos ar florbolu "FK Valmiera u-14", piecus gadus gāju tautas dejās, kā arī tos pašus piecus gadus gāju zēnu korī. Paralēli nodarbojos ar programēšanu.

Līdz ar to, ka atmetu sportu un citas nodarbes, man ir pāris kaitīgi ieradumi, es smēķēju..

Kādēļ es sāku veidot šo portālu?

Šāda ideja mums radās jau pirms diezgan ilga laika, jo esmu liels latviešu un krievu repa fans. Laigan pagaidām nevisai veiksmīgi, tomēr arī es pats cenšos veidot dziesmas, līdz ar to radās aizvien vairāk ideju, ko varētu iekļaut portālā. Es zināju, ka tas gluži nav arī bezmaksas prieks, bet saprotot, ka pretējā gadījumā to naudu tik un tā nopīpēšu, arī tas vairs nebija šķērslis. Atlika tikai sazināties ar cilvēkiem par šādu ideju. Daudzi izpildītāji izteica prieku, uzzinot, ka esmu apņēmies šādu nastu, un ir ar mieru atbalstīt projektu, tādēļ sāku veidot. Tādēļ arī pirmā konkursa balvu sponsorē izpildītājs "Juniors" dāvājot savu disku "Miers EP"

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.