Jump to content
Sign in to follow this  
ViktorsN

Serveris no stacionārā PC

Recommended Posts

Sveiki. Tātad jau kādu pus gadu mājās stāv, ar putekļiem jau noklājies, mans stacionārais dators. Parametri sekojoši:

• AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz (o/c uz 3.90)
  • RAM: 4GB DDR3 1333
  • HDD: 500Gb WD Caviar Green (7200rpm)
  • MB: Asrock 970 Pro3

Tātad jautājums šāds - Kādu virtualizācijas tehnoloģiju labāk izmantot, lai varētu hostēt uz viņa vairākus virtuālos serverus un vai vispār šādu dzelžu konfigurācija var tikt izmantota manam mērķim? 

Kadus serverus Tu gribi uz shis kastes hostet?

Kadu OS lietosi?

Nu princepā es domāju no viņa uztaisīt VPS hosta kasti, jo ir vajadzība uz vienas kastes turēt 2 (iespējams 3) virtuālos serverus, kuros būs web hosts + katrā CS 1.6 serveris vai kas tamlīdzīgs. :) 

Liec linux.
ISPConfig kura ari bus Vhost prieks Webiem.. Bet cs serverim tas nav vajadzigs! Vnk caur FTP uzliec pieeju pie konkreta servera dir/ un viss!

Liec linux.

ISPConfig kura ari bus Vhost prieks Webiem.. Bet cs serverim tas nav vajadzigs! Vnk caur FTP uzliec pieeju pie konkreta servera dir/ un viss!

Nu tādu variantu es jau biju iedomājies, bet ir viens bet.. Man vajag uz tās kastes, lai katrs klients varētu izvēlēties, kādu os lietot katrā no virtuālajiem serveriem un lai katrs varētu pārvaldīt savu serveri.. 

OpenVZ/Xen

Būs jāpačeko! ;)

Un kuru disributīvu labāk ņemt kā bāzi (Debian, CentOS vai Ubuntu)? Kā arī vai ar virtualmin'a palīdzību ir iespējams pievienot un pārvaldīt virtuālos serverus (jo zinu, ka ir tāds VDS manager, bet tam licence jāpērk)?

@ EMP lietoju Debian... sLIDE ari izmantojs sava "EXG" Debian ^^ Tpc domaju ka bus normals smile.png

P.S. Ubuntu ir bazets uz Debian.. Tpc pamacibas abiem ir kaudze!

Par parejo neznu ^^

@ EMP lietoju Debian... sLIDE ari izmantojs sava "EXG" Debian ^^ Tpc domaju ka bus normals smile.png

P.S. Ubuntu ir bazets uz Debian.. Tpc pamacibas abiem ir kaudze!

Par parejo neznu ^^

Nu jā, es ar cik skatos, ļoti liela daļa izmanto Debiāni.. 

Laikam tomēr nav vērts veidot VPS.. Tad jau labāk tiešām izmantošu PaMcuK variantu ar to ispConfig. 

Var reģistrēt c'mon pasties pus latvijas gameriem sīčiem ir savi projekti biggrin.png Nav jābūt 18 tāpēc droši var no nic ņemt...

Nu jā, taisnība. Vienkārši pers. kodam gadu izmainīt un vsjo :D

Vispirms pārliecinies vai varēsi tam VPS garantēt labu interneta savienojumu!

Nu man nedaudz mainījās plāni, sakarā ar to VPS.. Taisīšu visu uz viena fiziskā servera, bez visādiem VPS'iem..

Un nets man ir diezgan labs (Ping: ~3-4ms, Down: 95 +/- 5mbit/s, Up: 75 +/- 5mbit/s)

Nu jā, taisnība. Vienkārši pers. kodam gadu izmainīt un vsjo biggrin.png

Nevar reģistrēt domēnu, ja nav 18 gadu. Izlasi nic noteikumus. Ja reģistrēsi ar viltus personas kodu domēnu tev atņems un naudu neatdos.

Nevar reģistrēt domēnu, ja nav 18 gadu. Izlasi nic noteikumus. Ja reģistrēsi ar viltus personas kodu domēnu tev atņems un naudu neatdos.

Un tu gribi teikt, kad visi sīkie reģistrējuši domēnu uz vecāku vārdiem?:D :D

Internetā var atrast dahuja pases kopijas. : ))

Un huj tevi pieķers ka tas neesi tu ? :D

Nu jā, kurš gan tur ies pētīt, vai tas esi tu vai tomēr neesi.. Nu protams ja kādus sūdus vārīsi, tad jau gan var pārbaudīt, bet tā diez vai..

Un tu gribi teikt, kad visi sīkie reģistrējuši domēnu uz vecāku vārdiem?biggrin.pngbiggrin.png

Vai nu tava atbilde ir pareiza. Vai arī nic.lv jāaizraksta vēstule, lai to visu pārbauda, jo LoyC ir taisnība. biggrin.png

Bet šajā gadīijumā ieteiktu Tev izmantot CentOs, jo uzskatu to savām kastēm par labāko. Un, cik man zināms, tad arī pats lielākais game un sms host Latvijā (suncore) izmanto tieši šo. wink.png

P.s. Ja izdomā paņemt vēlvienu kasti, tad ieteiktu uzlikt CloudLinux. :)

Nu jā, kurš gan tur ies pētīt, vai tas esi tu vai tomēr neesi.. Nu protams ja kādus sūdus vārīsi, tad jau gan var pārbaudīt, bet tā diez vai..

Amm vispār sīč ņemot hostu, pērk domēnu pa taisno no hosta, kurš šo domēna vārdu reģistrē uz sava vārda. Vismaz csh.lv tā dara.

Tu mani tā sasmīdināji. :D :D Suncore un lielākais :D Tu aizmirsti ka 90% suncore balstās Francijā. :D P.s Suncore ir viens no sliktākajiem sniedzējiem ar kuriem ir bijusi saskaršanās un kuri vēl ir aktīvi :)

Cs serveri viņien ir ar smuku pingu xD ap 60 vislaik.

Kaut kas interesants.. Nic'ā domēns maksā LVL 8.70, bet piemēram UNRI.l* piedāvā domēnu par LVL 8.00.. Kā tas var būt? Itkā jau zemākas cenas par NIC'a piedāvātajām, nevar būt..  

Vairākās vietās piedāvā lētāk. Viņiem ganjau kāds līgums noslēgts vai kkas tāds smile.png

Nē, viņiem vienkārši ir izdevīgi, ka tu hostēsies pie viņiem, kā arī domēns tiek pārrakstīts uz hosta vārda un tik viegli ejot prom viņu dabūt nevar.

Nē, viņiem vienkārši ir izdevīgi, ka tu hostēsies pie viņiem, kā arī domēns tiek pārrakstīts uz hosta vārda un tik viegli ejot prom viņu dabūt nevar.

Nu jā, paldies par info. Nemocīšos un reģistrēšu uz senci nic'ā.. :D 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.