Jump to content
Sign in to follow this  
boomix

Cs 1.6 monitors, panorāmu skatos

Recommended Posts

Sveiki!

Tātad, marcisbee ievietoja labu, diezgan jauku ideju, par counter strike 1.6 monitoru, kad ir iespējams apskatīties mapi visos 360 grādos, kustinot peli. Bet bija par slinku izveidot javascript biggrin.png Bet jebkurā gadījumā, tagad uzkodēju pa kādu laiciņu. Style varbūt nav tas pats labākais, bet es domāju, tie kas vēlēsies, tie izmainīs biggrin.png Kā arī, pagaidām tur ir tikai 16 panorāmu skati, ko jau Mārcis bija izveidojis.

Izveidoju arī config failu, kur var pats pievienot serveri. smile.png

Demo - http://boomix.tk/monitor/

Download - http://failiem.lv/u/yqdbcqg

Būtu arī rēali ,ja tas būtu LIVE monitors un rādītu tiešraidi.

Ja nav streameris kas to dara, tad tas nav iespējams.

Būtu arī rēali ,ja tas būtu LIVE monitors un rādītu tiešraidi.

Ja nav streameris kas to dara, tad tas nav iespējams.

Tas ir izdarāms un ir pat ļoti vienkārši veidi un lēti, piem., paņemam nopērkam raspberry pi un varam tur sastumt visādu elli virsū, priekš monitora, kurš rāda live stream, pietiktu resursi tādai lietiņai (nejau kā video, bet bildes, kuras atjaunojas, teiksim, katras 5 sec.). attiecīgi mūsu raspberry sūta bildes automātiski uz serveri caur ftp vai sazin vēl ko, kurš tālāk visu padod pupblikai caur webserveri. Šī pagaidām visvienkāršākā, ir vēl variants, ka varam uzrakstīt programmu, kura ņem ekrānšāviņus no hltv, t.i. no demo failiem, bet nu tur tāda hardcore ņemšanās, jo jāraksta būtībā klients, kas lasa demo failus. Es ticu, ka ir vēl veidi, tā kā nesaki, ka tas nav iespējams ;) Ja labi gribētu un būtu laiks kam tādam, uztaisītu jums tādu štelli.

Un par to panarāmu, boomix, malacis, ka uztaisīji, bet nu ideja tiešām īsti nebija pareiza Tev. Es biju domājis, ka ar peli var ņemt un vilkt panomāras skatu loop'ā + tur arī vajag uzrakstīt kodu, kas nedaudz izliec bildi, lai izskatītos realistiskāk. Un arī būtu bijis daudz foršāk, ja pats būtu rakstījis js kodu, nevis jau gatavu paņēmis, bet nu okay.

Anyway, cheers

Tas ir izdarāms un ir pat ļoti vienkārši veidi un lēti, piem., paņemam nopērkam raspberry pi un varam tur sastumt visādu elli virsū, priekš monitora, kurš rāda live stream, pietiktu resursi tādai lietiņai (nejau kā video, bet bildes, kuras atjaunojas, teiksim, katras 5 sec.). attiecīgi mūsu raspberry sūta bildes automātiski uz serveri caur ftp vai sazin vēl ko, kurš tālāk visu padod pupblikai caur webserveri. Šī pagaidām visvienkāršākā, ir vēl variants, ka varam uzrakstīt programmu, kura ņem ekrānšāviņus no hltv, t.i. no demo failiem, bet nu tur tāda hardcore ņemšanās, jo jāraksta būtībā klients, kas lasa demo failus. Es ticu, ka ir vēl veidi, tā kā nesaki, ka tas nav iespējams wink.png Ja labi gribētu un būtu laiks kam tādam, uztaisītu jums tādu štelli.

Un par to panarāmu, boomix, malacis, ka uztaisīji, bet nu ideja tiešām īsti nebija pareiza Tev. Es biju domājis, ka ar peli var ņemt un vilkt panomāras skatu loop'ā + tur arī vajag uzrakstīt kodu, kas nedaudz izliec bildi, lai izskatītos realistiskāk. Un arī būtu bijis daudz foršāk, ja pats būtu rakstījis js kodu, nevis jau gatavu paņēmis, bet nu okay.

Anyway, cheers

Bilžu atjaunošana kautkādu sekunžu intervālā nav tas pats kas tiešraides straumēšana un lai atjaunotu bildes tikpat ātri cik tas notiek video, tas prasītu pārāk daudz resursus

Bilžu atjaunošana kautkādu sekunžu intervālā nav tas pats kas tiešraides straumēšana un lai atjaunotu bildes tikpat ātri cik tas notiek video, tas prasītu pārāk daudz resursus

Neesi tik pārliecināts. Raspberry pi ir pietiekami daudz resursu, lai darītu visādas jēlības, esmu arī izmantojis kā mūzikas strīmotāju priekš radio. Protams kādu serveri izmantojot kā starpnieku, ko es arī tieši piedāvāju darīt ;) Un ko tad esi domājis ar live strīmu ? Live strīms tev ir pats cs, ieej serverī un skaties

Neesi tik pārliecināts. Raspberry pi ir pietiekami daudz resursu, lai darītu visādas jēlības, esmu arī izmantojis kā mūzikas strīmotāju priekš radio. Protams kādu serveri izmantojot kā starpnieku, ko es arī tieši piedāvāju darīt wink.png Un ko tad esi domājis ar live strīmu ? Live strīms tev ir pats cs, ieej serverī un skaties

Nu pieņemsim ka tas ir izdarāms, pasaki priekškam kautkādam csņikam ko tādu vajag? Kurš vēl savam 1 pustukšajam serverim ņems  papildus serveri lai izveidotu tiešraides monitoru?

Nu pieņemsim ka tas ir izdarāms, pasaki priekškam kautkādam csņikam ko tādu vajag? Kurš vēl savam 1 pustukšajam serverim ņems  papildus serveri lai izveidotu tiešraides monitoru?

Nu neprasi to man, man nekas tāds vispār nav aktuāli. Es tik skaidroju kā to var izdarīt un nemaz nevajadzētu nekādu papildus serveri, pietiek ar 1 raspu, kuru ieliec mājās plauktā, piespraud pie 220 (ar adapteri, kas padotu 5V un aptuveni 2 ampērus) un ethernet kabeli. 2. būtu tas webserveris, kuru izmanto webam. Reāli šāds projekts izmaksātu ~$40 un dārgais laiks lai visu pareizi sakodētu uz raspa. Piekrītu, ka tas neatmaksājas, piem., man, bet tas varētu būt interesants mārketinga toolis. Bet nu jā ir serveri kuros var ielikt tāpat statisku mapes bildi, uzlikt kaut kur stūrīti sarkanu tekstu "LIVE" un neviens nemanīs atšķirību :D

Nu neprasi to man, man nekas tāds vispār nav aktuāli. Es tik skaidroju kā to var izdarīt un nemaz nevajadzētu nekādu papildus serveri, pietiek ar 1 raspu, kuru ieliec mājās plauktā, piespraud pie 220 (ar adapteri, kas padotu 5V un aptuveni 2 ampērus) un ethernet kabeli. 2. būtu tas webserveris, kuru izmanto webam. Reāli šāds projekts izmaksātu ~$40 un dārgais laiks lai visu pareizi sakodētu uz raspa. Piekrītu, ka tas neatmaksājas, piem., man, bet tas varētu būt interesants mārketinga toolis. Bet nu jā ir serveri kuros var ielikt tāpat statisku mapes bildi, uzlikt kaut kur stūrīti sarkanu tekstu "LIVE" un neviens nemanīs atšķirību biggrin.png

Es zinu ka ir iespēja uztaisīt 2d no augšas kur parāda visu mapi un pa to staigā cilvēciņi, live no servera un pēc manām domām tas vispār neko daudz neprasa, jo tur kur es tādu redzēju tur tie cs serveri ir vairāki simti un visiem ir tā fīča.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.