Jump to content
Sign in to follow this  
hariits

Harīts sveicinās. Maināt tak priekšstatus par mani ... zb

Recommended Posts

Neesmu Tevi nekad personīgi heitojis un neheitošu arī, jo pēc mūsu neilgās sadarbības esmu iepazinis Tevi kā cilvēku no cita skatu punkta nekā citi šeit Tevi ataino. Nesen arī noslēdzu vienu darījumu ar Tevi, ar kuru esmu apmierināts.

Iesaku ikvienam lietotājam beigt skriet kādam pakaļ vai klausīties smilškastes bērnu runas. Labāk ir pakontaktēties ar šo cilvēku utt., lai pats varētu par viņu spriest.

Veiksmi biznesā, mācībās un ikdienā.

Vienīgais topiks, kuru izlasīju neskatoties uz tā lielumu!

Persona ar iespējami izcilu nākotni zinot, ka tik tālu ticis!

Sveiciens!

nu man nekas pret tevi nav, bet esmu viens no taviem heiteriem (nezinu, vai to var nosaukt par heitošanu), dēļ viena iemesla dēļ. Tu sevi uzskati par '' ūūūber mega super duper'' dizaineri, bet tā gluži nav. Tu esi sadomājies, ka esi te kaut kāds has.lv king dizaineris. Tavi darbi ir 40% skatāmi. Un tikai viens no 50 darbiem ir kaut cik smuks.

P.S Aizmirsu piebilst, ka tu par tiem darbiem, kuri nav tik smuki un daži tādi vienkārši, prasi lielu summu. Es zinu, ka katrs pelna, kā māk, bet bišku pa traku tu ar tām cenām spēlējies. Man jau vienalga, jo es jau nepērku un nepirkšu no tevis. Šeit , ja labi, kādi 10 cilvēki var nopirkt psd sākot no 30 un augstāk. Tāpēc , neredzu jēgu te likt augstas cenas par psd, jo pārsvarā te sēž vel gados jauni, kuri par tādām cenām nevar nopirkt. Ja liktu norm diz, par norm cenām, tad arī maybe vairāk klientu būs, hvz. 

nu man nekas pret tevi nav, bet esmu viens no taviem heiteriem (nezinu, vai to var nosaukt par heitošanu), dēļ viena iemesla dēļ. Tu sevi uzskati par '' ūūūber mega super duper'' dizaineri, bet tā gluži nav. Tu esi sadomājies, ka esi te kaut kāds has.lv king dizaineris. Tavi darbi ir 40% skatāmi. Un tikai viens no 50 darbiem ir kaut cik smuks.

Nu galīgi nav tā .. nekur neesmu teicis, ka mani ir vissmukākie un labākie darbi. Un es sevi čista neuzskatu par "ūūūber mega super duper'' dizaineri. Kaut gan, šeti ir tikai daži cilvēki, kas ar Photoshop tiešām skaisti strādā.

Bet nu ok. Chills. Tās ir tavas domas, neapstrīdu.

Vispār teorētiski B04'am ir taisnība. Tu zīmē ļoti daudz spēļu projektiem dizainus (cs, mc, u.t.t.) taču pavērojot to, kas patreiz notiek un cik "bagāti" ir šie projektu veidotāji, tad Tev ir divi varianti - neskatoties uz orģinalitāti, vai īpašo dizainu nolaist cenu gaming dizainiem uz 10ls +/- vai arī vispār tādus nezīmēt un pāriet uz nopietnāku darbu veikšanu. Šeit retais priekš .PSD tērēs 30-60Ls 

Veiksmi.

es arī tā pavēroju, ka Taviem ierakstiem seko kaudze mīnusu gan kad nopelnīti, gan arī nepelnīti, bet nu tēmas virsraksts izsaka daudz ko, tagad mīlēšu Tevi vairāk, ja jau bēdīgi ap sirdi kļuvis laugh.png  un jāāā, STN gan bija slavens, it sevišķi atmiņā palikusi 10x10 komūnu spēle, kur no STN puses 2-3 skrēja ar sienlaužiem.

@hariits ,tu @ STN gadījumā nebiji koala vai kautkas tāds ? Zinu, ka viens tieši tāpat izauga un biezi nikus mainīja! biggrin.png

Nē nebiju, tas bija cits administrators. Kā jau teicu, nikus ļoooti reti mainīju.

Tici man, konkrētu heiteru (vismaz, tā škiet man) neviena īpaši šeit nav pret tevi, ir tikai grupveida heiteri kuri heito visus.

Un vispār, labrīt :lol:

problēma jau ir tāda, ka Tu kritiku vai nu "neuztver nopietni" vai vienkārši pasmejies par to, kritiķim uzdirs kaut ko un tad brīnies par to, kas notiek. Manās acīs vienkārši esi palicis kā brīžiem kaitinošs cilvēks ar savām darbībām un postiem, brīžiem arī varu pasmieties par Tevi. Es nezinu vai to var mainīt. Tikai manas domas.

Aceries pirms gada kaut kur, tu visur publicēji savus dizainus un to izveidi ? Bet to reiz (niku viņam neaceros zinu ka sākas kaut kas uz Afro) uzrakstija pateisību par tavi rīcību! Ka citi nedrīgst piespamot forumu, bet kad tu publicē visur kur pagadās, tev par to nekas nepienākas. Un tu toreiz laikam viņu banoji, kā arī visiem pārējiem saliki Suspend vai Warn kas atbalstija viņu. Tākā tapēc kāda gada garumā es tevi "Heitoju"! Protams ja tu būtu uzrakstījis vismaz "atvainojos par savi rīcību", tad tev katram postam būtu par vienu - mazāk.

Aceries pirms gada kaut kur, tu visur publicēji savus dizainus un to izveidi ? Bet to reiz (niku viņam neaceros zinu ka sākas kaut kas uz Afro) uzrakstija pateisību par tavi rīcību! Ka citi nedrīgst piespamot forumu, bet kad tu publicē visur kur pagadās, tev par to nekas nepienākas. Un tu toreiz laikam viņu banoji, kā arī visiem pārējiem saliki Suspend vai Warn kas atbalstija viņu. Tākā tapēc kāda gada garumā es tevi "Heitoju"! Protams ja tu būtu uzrakstījis vismaz "atvainojos par savi rīcību", tad tev katram postam būtu par vienu - mazāk.

Labprāt redzētu kādu piemēru.Tiešām kaut ko tādu pirmo reizi dzirdu. :DDDD

Labprāt redzētu kādu piemēru.Tiešām kaut ko tādu pirmo reizi dzirdu. :DDDD

Tākā tas bija tik sen šāubos vai vel būs tas ieraksts Recent Status Updates. Bet jā kā arī būs jau izdzēst, tas viņa teikums, bet pameklēšu tikuntā.

Tākā tas bija tik sen šāubos vai vel būs tas ieraksts Recent Status Updates. Bet jā kā arī būs jau izdzēst, tas viņa teikums, bet pameklēšu tikuntā.

Bija tā, ka afriic ierakstīja statusa updeitā, ka harīts ir $%^&*() un tādēļ tika uzlikts warn + ieraksts dzēsts, tad tas atkārtojās vēlreiz un tad tika uzlikts suspends!

Guest dOUGHTY`

Prieks ka vismaz kāds šeit ir ticis tik augstu kā Tu.

Veiksmi arī turpmāk.

bet biju slavenā STN viens no īpašniekiem kādu laiciņu. - Negribu būt heiters, bet kas tur slavens?:D Parasts gaming portāls, kurš ilgu laiku bija nostāvējis i vsjo... :D Vot gign ir slavens...

Bija tā, ka afriic ierakstīja statusa updeitā, ka harīts ir $%^&*() un tādēļ tika uzlikts warn + ieraksts dzēsts, tad tas atkārtojās vēlreiz un tad tika uzlikts suspends!

nop, uzreiz bija suspend ;d bet tas nebija svarīgākais, jo galvenais jau bija par to, ka vislaik kritizēju viņu visur, neatceros tik īsto iemeslu vairs jau ;d un šis lika warn vairāk kā noteikumos teikts, suspendus meta utml. ;d

Es gan Tevi heitoju un heitošu arī turpmāk.

Protams, nenormāli un neskaitāmu daudz piedāvājumu man bija iet kā administratoram, gandrīz visos Latvijas communitijos 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.