Jump to content
Sign in to follow this  
CrazyFire

Pāris jaunas lietas

Recommended Posts

Noteikumos veiktas izmaiņas 1.7. un 5.2. punktos.

Tas nozīmē brīvāku administratoru un moderatoru attieksmi pret to, ko drīkstat ievietot savos foruma parakstos, tagad reklāma, ja vien ir glīti un neuzkrītoši noformēta - ir atļauta.

Esiet uzmanīgi, paraksta augstums nedrīkst pārsniegt 130px;

Tāpat arī jaunizveidotais File Shop uzņem apgriezienus, jau 21 pirkums, lai arī pāris preces tikai ievietotas. Jo aktīvāk paši liksiet interesantas lietas, jo ātrāk un labāk šī sadaļa pilnveidosies.

Kādas idejas par kategorijām?

• Upvote 1

Ieteikums failu šopam pievienot nopirkto reižu skitu, jo ja tas ir dizains, tad es negribēšu pirkt, ja kāds jau to iepriekš ir nopircis. Kaut kās gļuks ar datumu arī tur ir.

Varētu arī tādu pašu šopu, kur es varu ko iegādāties. Sarakstu ko man vajag, summu cik esmu gatavs maksāt un gaidu kādu, kas būs gatavs nopelnīt.

Kaut kas tur nav īsti labi ar pārdošanas cenu. Pārdevu vienu failu par 0.05, bet manā kontā ieskaitīja tikai 0.02. Nekur arī nekas nav rakstīts par komisijas maksām :/

Kaut kas tur nav īsti labi ar pārdošanas cenu. Pārdevu vienu failu par 0.05, bet manā kontā ieskaitīja tikai 0.02. Nekur arī nekas nav rakstīts par komisijas maksām :/

Nu ne velti veikals uztaisīts, kaut kāda daļa arī has.lv ieripo no nopirktās summas. Pretējā gadījumā nav īsti jēgas uzturēt to veikalu. 

Tad to vajag uzrakstīt un cik lielu komisijas maksu?

loyc, tehniski tu neesi būt varējis reģistrēt suncore profilu, ko izmantot šajā veikalā ja neesi ielicis ķeksi pie suncore TOS, ka esi tos gan izlasījis, gan saproti tos un piekrīti tiem. wink.png

Tur ir/bija viss aprakstīts par komisijas maksām un to, kā notiek $ saņemšana izmantojot SMS norēķinus. Viss pārējais (nezināšana, nesaprašana) u.c. - ir tikai uz Tavu atbildību. sad.png

Komisijas maksas var katrs pats redzēt savā profilā, zem sadaļas Sākums -> SMS -> Cenas

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.