Jump to content
Sign in to follow this  
HUNJABUNJA

Runa ir par minecraft weba domenu !

Recommended Posts

tatad velejos jums has uzjautat palidzibu tatad man bija domens suncore cubewor**.scf.lv bet es paprasiju janim lai vins nomaina no cubewor**.scf.lv uz cube*.ez.lv bet kad eju cube*.ez.lv man parada kad tada web nau un kad eju caur veco adresi paradas suncore lapele ???

palidat kas man jadara un paskaidrojiet ka to darit ? :)

LIELS PALDIS ! :)

es meiginu bet vins mani neapstiprina pagaidam ne skype nekur pagaidam nau sasniedzams a otrs ipasnieks nekad varteikt nau skype un nezinu ka savadak ar vinu sazinaties ??? :(

Nav ko dirsties ar tiem bezmaksas hostiem. Nav naudas? Sēdi bez weba un krāj piķi.

.ez.lv būs pa maksu scf.lv ir bezmaksas hostings, tāpēc arī neko nemainīs skype viņam nav raksti uz ē-pastu. 

Ko tu šnauc čali?

Jūs manšķiet visi kā viens esat apēduši kaut kādu netīru zāli no rīta, zaļas kotletes.

Ko tu šnauc čali?

Jūs manšķiet visi kā viens esat apēduši kaut kādu netīru zāli no rīta, zaļas kotletes.

viņam taisniba , uz scf.lv nevar uzlikt citu domēna vardu vai subdommna , saja gadijumā ez.lv  ! Tad vinam jaiegādājas maksas hostings !

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.