Jump to content
Sign in to follow this  
Gogins

Gribu nopirkt projektu! Cena 200$

Recommended Posts

Sveicinati hasiesi velos nopirkt pilvertigu cs 1.6 projektu 

Vleams ja ipasnieki neko negrib vairs nemties sniedziet piemerus domena vardus topika

forffun.lv  nyd.lv tie ir tipi kurus gribetu iegadaties! 

Ar serveriem, domenu un dizainu! bet noteikti izlklausisu citus piedavajumus!

Edited by Gogins

5 hours ago, Gogins said:

Sveicinati hasiesi velos nopirkt pilvertigu cs 1.6 projektu 

Vleams ja ipasnieki neko negrib vairs nemties sniedziet piemerus domena vardus topika

forffun.lv  nyd.lv tie ir tipi kurus gribetu iegadaties! 

Ar serveriem, domenu un dizainu! bet noteikti izlklausisu citus piedavajumus!

PM

Akka Lieks coment! Tu esi piaudzis un man galigi pabarabanu tavas domas, zinu kad kick, bet chemijs pat pa 2k nepardod intresejos!

• Confused 1

1 hour ago, Gogins said:

Akka Lieks coment! Tu esi piaudzis un man galigi pabarabanu tavas domas, zinu kad kick, bet chemijs pat pa 2k nepardod intresejos!

pratigi ar vardiem

• Downvote 1

Guest
5 minutes ago, Gogins said:

identy ir neintresants man! Tpc citu iespejams man sakodes jau ir kandidats! uz wordpresd

ar lielu nepacietību gaidu reklāmas topiku hasā.

Saja sausaja bedre nemetisu topiku par projektu! Te nav jega, max ko te var atrast prusakus kas labi melo! Lidzigi tev! un normalu programetaju!

• Haha 2

Guest

:D :D :D

1 hour ago, Gogins said:

Saja sausaja bedre nemetisu topiku par projektu! Te nav jega, max ko te var atrast prusakus kas labi melo! Lidzigi tev! un normalu programetaju!

tad kāpēc sausā bedrē met topiku kur gribi pirkt gatavu projektu, jo pats neko vispār nerubī no projektiem? :D 

Es domāju ka visvieglāk tev naudu būs izniekot, ja veidosi projektu pats. Baigā jēga pirkt mirušus projektus ar 10 gadus vecām, caurumainām lapām.

Guest
4 hours ago, Gogins said:

Iespejams caurumainas, mirusas !Bet vieglak atdzimt, ka neka jo vecaka jo auditorija lielaka!

ļoti greizi argumenti, ja kas

13 hours ago, Gogins said:

Iespejams caurumainas, mirusas !Bet vieglak atdzimt, ka neka jo vecaka jo auditorija lielaka!

Kam tur vieglāk atdzimt? Cilvēki parasti ietu atpakaļ, ja būtu tur tas pats kas agrāk, nevis kāds randoms pārpircis un uzcēlis. Kāda tur auditorija? Komūns miris, 0 cilvēki tur ir, visi vai nu pārvākušies citur vai arī vairs nešauj 1.6.

Kā saka, gudri dirst nav malku cirst! Visi jūs esat datortārpi nožēlojami, kas normāli nemāk parunāt kā kaut ko pamuldēt, cilvēks cenšās un dara to ko vēlās un kas liek justies labi brīvajā laikā, kamēr jūs lielākā daļa un lielāko ties @akka un @lollka sūkā olas un gudri mūld par citiem, paši offisā programmē un lien dirsā priekšniekiem lai saņemtu algas pielikumu, saprotu, ka visu labi prot, esat sūkātāji pasaules nabas, bet varbūt paturat viens otra pimpjus mutē kādu reizi ilgāk un savu nelietderīgo viedokli biksēs. Kas jums prasa līst kur neprasa ja neko lādzīgu nevar iekomentēt, @Gogins "Prusaki" - Labi teikts, vārds vietā! :)

Edited by xanmarcuz
  • Downvote 2

21 minutes ago, xanmarcuz said:

Kā saka, gudri dirst nav malku cirst! Visi jūs esat datortārpi nožēlojami, kas normāli nemāk parunāt kā kaut ko pamuldēt, cilvēks cenšās un dara to ko vēlās un kas liek justies labi brīvajā laikā, kamēr jūs lielākā daļa un lielāko ties @akka un @lollka sūkā olas un gudri mūld par citiem, paši offisā programmē un lien dirsā priekšniekiem lai saņemtu algas pielikumu, saprotu, ka visu labi prot, esat sūkātāji pasaules nabas, bet varbūt paturat viens otra pimpjus mutē kādu reizi ilgāk un savu nelietderīgo viedokli biksēs. Kas jums prasa līst kur neprasa ja neko lādzīgu nevar iekomentēt, @Gogins "Prusaki" - Labi teikts, vārds vietā! :)

Es normāli cilvēkam paskaidroju, kāpēc nav vērts, tu saki tā ir muldēšana? Pats atnāc un nodirs mūs, neko jēdzīgu nepasakot. Kā tu vispār zini kas mēs esam? Pēc sevis spried vai? Kurš tev prasīja viedokli. Ja tev baigi tās pimpju sūkāšanas tēmas interesē, varbūt atrodi sev draugu un izklaidējies?

• Thanks 1

24 minutes ago, lollka said:

Es normāli cilvēkam paskaidroju, kāpēc nav vērts, tu saki tā ir muldēšana? Pats atnāc un nodirs mūs, neko jēdzīgu nepasakot. Kā tu vispār zini kas mēs esam? Pēc sevis spried vai? Kurš tev prasīja viedokli. Ja tev baigi tās pimpju sūkāšanas tēmas interesē, varbūt atrodi sev draugu un izklaidējies?

Kas ir ko noob, neko citu pateikt nevari, mātes pienu no lūpām noslauki pirms spļauj pār lūpām niekus :DDD pediņu grupiņa kopš 2012. Gada :D

brīnums, ka neieliki negatīvu emoji rakstam, tas ir jūsu max necieņas izrādīšana uzlikt -1 rep :D

Edited by xanmarcuz
  • Downvote 2

10 minutes ago, xanmarcuz said:

Kas ir ko noob, neko citu pateikt nevari, mātes pienu no lūpām noslauki pirms spļauj pār lūpām niekus :DDD pediņu grupiņa kopš 2012. Gada :D

brīnums, ka neieliki negatīvu emoji rakstam, tas ir jūsu max necieņas izrādīšana uzlikt -1 rep :D

Ko tik dusmīgs esi, sagruzīja rakstītais? Kāds 2012. gads, ko tu vispār tur murgo, labi dīzeli saostijies?

• Thanks 1
  • Upvote 1

42 minutes ago, lollka said:

Ko tik dusmīgs esi, sagruzīja rakstītais? Kāds 2012. gads, ko tu vispār tur murgo, labi dīzeli saostijies?

Dusmīgs var būt tikai @lollka ar garu degunu un apaļām brillītēm pie monitora :D
No sīka zadrota kļuvis par Administratoru mēslu bedrē, kā? Normālu blowjobiņu uztaisiji sLide ka tik laipni iedeva statusu? :D

Edited by xanmarcuz
  • Haha 2
  • Downvote 1

Guest

actually cringe, Jums abiem vajadzētu veidot projektu, sanāktu diezgan labs, labāks par dead hasu vai jebkuru citu.

48 minutes ago, akka said:

actually cringe, Jums abiem vajadzētu veidot projektu, sanāktu diezgan labs, labāks par dead hasu vai jebkuru citu.

Vari nešaubīties, tomēr es neesmu tāds lunis kā jūs, kas tērē laiku mirušos projektos bez peļņas, itkā for fun, bet mēneša beigās grabina sazīmētos eiro nākošajam mēnesim iemaksāt servisam vai nomaksāt kredītu :D 

Guest
2 hours ago, xanmarcuz said:

Vari nešaubīties, tomēr es neesmu tāds lunis kā jūs, kas tērē laiku mirušos projektos bez peļņas, itkā for fun, bet mēneša beigās grabina sazīmētos eiro nākošajam mēnesim iemaksāt servisam vai nomaksāt kredītu :D 

nešaubos, noteikti neesi, galu galā no kļūdām mācās
eyLunSn.png

9 hours ago, akka said:

nešaubos, noteikti neesi, galu galā no kļūdām mācās
eyLunSn.png

Ists detektivs Šerloks Holms, pamēgini vel pameklēt nelietderīgu informāciju ar cerību iedirst dvēselē 😂 neskatoties uz to ka es painteresējos par cenu gadu atpakal es nepavadu visu dienu pie datora un nesitu kulaka katru pus stundu 👍 taka @akka pameklē vel kaut ko, pārsteidz šerlok🤣