Jump to content
Sign in to follow this  
Fk_Lv

Smartwatch?

Recommended Posts

Sveiki Hasieši!

Ienāca doma iegādāties viedpulksteni, cenu robežās no 150 līdz 500EUR ja ir tik dārgi (Protams lētos līdz 50EUR nevēlos apspriest ), bet ko gribētu dzirdēt jūsu lietošanas pieredzi, mby ieteikt kādu brendu/modeli uz ko labāk skatīties.

Paldies jau iepriekš!

Xiaomi band normāls lēts aparāts, rāda visu ko vajag uz rokas. Ir ģimenē cilvēki kas lieto, un visiem patīk. Nav baigā jēga pārbāzt ar funkcijām, ja telefons ir tur pat kabatā, kur ir visas advancētās funkcijas.

4 hours ago, lollka said:

Xiaomi band

Paldies par savu viedokli, es ar to ķīnieti xiaomi band 3 iegrābos un man atteica garantīju :) tādēļ vairs tādiem lētiem atvainojos par izteicienu ''sūdiem'' vairs neuzticos. Vēlos kaut ko nopietnāku un kas kalpos ilgāk nekā menesis

Pirms pāris gadiem nopirku Samsung Galaxy Watch. Tolaik maksāja biš virs 200€
Līdz šim esmu diez gan apmierināts.

Baterija tur 2 diennaktis (arī pēc divu gadu lietošanas), kas imo ir diez gan maz, bet cik dzirdēts no Apple watch useriem, tiem dažreiz pat diennakti neizvelkot  ¯\_(ツ)_/¯

IP 68, cik ir mērcēts, nav bijušas problēmas, vien pēc peldes jūrā "bezel ring" slikti grozījās, bet noskalojot zem tekoša ūdens bija čotka (yeah, yeah, sālsūdens slikts, zinu, gadījās) Laikā gaitā gan esmu pamanījies uzsist nelielu robu uz sāna, bet pats ekrāns joprojām svaigs un bez redzamiem bojājumiem.

Pēc idejas darbojas gan ar android, gan iphone. Pēc paša pieredzes, par cik lietoju Huawei telefonu, setup process bija maigi izsakoties slikts. (Tho, ja ir samsung telefons es pieņemu, ka UX vajadzētu būt fine)

• Upvote 4

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.