Jump to content
Sign in to follow this  
Daniels

Iphone

Recommended Posts

Sveiki, gribu uzzināt jūsu viedokli, kā rīkoties. Man  aptuveni 3 gadus ir “Iphone XS max”, pirmais aifons. 
 Ir apdrošināts pie bites, bet tur tādus pakalpojumus kā man nesniedz. Man ir sabojājušies abi mikrafoni, neiet. Skaļruņi arī neiet kā vajag. Laikam apakašējie tikai skan. Remontu var veikt tikai pie tsc.lv, jo ja taisa citur, tad garantija nav spēkā. Un tās izmaksas ir 600€, lai sataisītu. Jautājums, ko darīt. Skatīties &YT un taisīt pašam, ja to var lētāk izdarīt, vai vienkārši citu tel iegādāties? Nesen uzgāju, ka lmt var nopirkt pa 600€ jaunu. https://www.lmt.lv/lv/telefons/Apple_iPhone_Xs_Max_64GB

13 hours ago, Daniels said:

Remontu var veikt tikai pie tsc.lv, jo ja taisa citur, tad garantija nav spēkā. Un tās izmaksas ir 600€, lai sataisītu.

neiebraucu, ja jau tev ir garantija, tad lai remontē kaut vai pie ideal pa 2000 euro, kāda tev nozīme. Un kas tev tā par garantiju 3 gadu garumā? Es vispār nesaprotu neko ko tu tur uzrakstiji. Kaut kāda apdrošināšana tev ir, bet viņi nelabo, garantija ir, bet pašam jāmaksā par remontu.. legit nesaprotu, varbūt neesmu pamodies vēl..

Bet ja par telefonu, 12 iphone maksā ~800 euro ja nemaldos, XS jau ir salīdzinoši vecs, jēga viņu remontēt pa 200 euro pat nav, manuprāt. Pārdod, kāds noteikti nopirks pa diez gan lielu ciparu, jo apple, paņem uz to pašu nomaksu kaut vai 12 iphone un aizmirsti vēl uz pāris gadiem par remontiem. Man arī ir XS, sasists aizmugurējais stikls un nevedu remontēt, jo tas nekad nebūs to vērts.

• Upvote 1