Jump to content
Sign in to follow this  
Danex

MTA:RP || Lomuspēle.club

Recommended Posts

eIr6C4m.png

JtHZ8pL.png

INTRO:

Sveicināti! Beidzot nāku klajā ar savu reklāmu veida ieteikumu, visiem, kas spēlē MTA:RP roleplay, ja Tev nav kur spēlēt vai nezini kur pavadīt savus vēlos vakarus, tad zini, kad ir tāds projekts kā 'Lomuspēle' , projekts nav pirmo dienu vai mēnesi, projekts savas gaitas sākā 2014.gadā, un projekta vadītājs kopš tā laika nav mainījies, projekts izplenījies savus laurus  un aplausus sava laika veltījumam. Ja Tu neesi ne reizi atvēris MTA un nezini, kas tas ir un negribi, tad labāk nesāc un aizver šo postu. vai vienākrši uzspied like par centību.

Runājot par servera tehnisko komandu, tā projektam ir pietiekami liela un pieredzējoša, vairāk nekā 6 gadu pieredze, neskaitot servera pastāvības laiku, kā arī moderatori un foruma tehniskā komanda. Ja paskatīsieties uz tagadējo situāciju LV:RP,  tad teikšu godīgi, visi projekti sastāv no leaked gamemodiem un dažiem projektiem pat nav forumi, forumus uztur discord grupas, bet savukārt Lomuspēle ir iegādājusies officiālo licenci forumam un turpina attīstīt tehnisko daļu, vēl līdz šim, un cik zinu, netaisamies apstāties.

Kāpēc mēs? Mūsu komandā ir vienīgais Latvijā 3D modelieris, kurš nodarbojās ar to un veido modeļus priekš servera, vienīgie divi mapperi Latvijā, kuri tiešām to pieprot un to joprojām dara un ir pietiekami liela pieredze, ja šaubies, varam Tev nosūtīt darbus PM, lai pārliecinies, skripteru komanda, teiksim tā, neviens vairs nenodarbojās Latvijā ar 'lua' visi pārgāja uz GTA V, bet nu ne visi, ir cilvēki, kas palika un kam piesaista MTA, diemžēl, dizaineri, kuri zīmē darbus un taisa darbus no nulles. Projekts netiecas pēc naudas, mēs tiecamies pēc publikas un aktivitātes, mūs intresē produktivitāte, būsim atklāti, katram savs hobijs un nodarbitāte, kādam intresē 12 gadus veca spēle, kādam spēlēt among us vai citas spēles.

Būsim atklāti, projektā mēs visi esam pietiekoši pieauguši, pusei jau ir +18 un ne visi var veltīt savu laiku datoram 24/7, katrs velta tam cik var un cik grib, bet tas nenozīmē, kad projekts ir neaktīvs, toties kvalitatīvs gan. Ja tu tiešām meklē projektu, kur gribi pavadīt savu laiku, tad tā būs īstā vieta, kur to pavadīt, šajās aukstajās ziemas dienās. Kā arī, projektā tiek viedoti vairāki serveri, tas ir:

• MTA Dayz

• MTA Roleplay

• GTA V Roleplay

• MTA Vice City Roleplay

JtHZ8pL.png

SĪKĀK:

Forums: https://forums.lomuspele.club/forums/ ((Izstrādes stadijā/tiks uzlabots katru dienu))

Discord: https://discord.gg/cy3Tka677E

Servera IP: mtasa://87.110.234.211:27015

JtHZ8pL.png

HELP?

Kā arī, projektā tiek meklēti papildus cilvēki projekta attīstīšanai, jo vairāk cilvēku, jo lielāks darba tiks izdarīts, vai arī ja vēlies pievienoties ar savu projektu/serveri pie mums, droši raksti man forumā PM vai discord: luaDev2636, or D.O.G#4340 - Founders

Edited by Danex
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, hugurris said:

Hmm, kāpēc izlēmāt iegādāties un izmantot .club domēna vārdu?

Jo .lv vairs nav pieejams un palielam šis ir klubs.. 

 

2 hours ago, MλZE said:

forums.forums.lv/forums?forums=forums

Kā jau tika noradīts - forums izstrādes sradijā, atver "lomuspele.club" šis vnk new design top

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamē serveri, kur visi normāli administratori aizgājuši projām un palikusi tikai 2 varbūt normāli, bet taisot mappingus, neatdzīvināsiet serveri, liekties mierā ar savu beigušos projektu un zagtiem gamemode. 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paga,paga,kur ir brīdinājums par to,ka šajā tēmā dzimumakts bez lubrikanta

Jo palielam jūs,cienījamie, mēģinat aizpļūtīt ausis visiem. Stāstot cik Jums viss ir labi un skaisti,cik vareni jūs esat,atverot vaļā 29 serverus,no kuriem reāli strādā tikai 1. Un it īpaši neņemot to faktoru,ka servera online ir 0 24/7. Un nemaz nav tā, ka stulbie latvieši, nespēlē normālos projektos. Nē, vienkārši no kakas un vēl lielākas kakas cilvēki izvēlās mazāku kaku. 

Vienīgais kas nav pārspīlēts ir tas saucamais licencētais forums, malači,cepuri nost. Tikai lielīties varbūt ar to īsti nevajadzēja,jo vienīgais kas jums tur ir mta los santos serveris,kurā gms nav jūsu pašu rakstīts,bet gan nopizģīts. Ļoti forši izklausijās 6 gadu pieredze,tikai tas,acīmredzami, bija par maz lai savest visu kārtībā,kaut vai to pašu forumu.. https://lomuspele.club .. 

Īpaši fascinē Danex, kurš mēģina ko tēlot no sevis šeit, nodriš projektus, stāstot tiem ko par optimizāciju.. Kaut pats vien ir tikai tulkotājs.

 

 

 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

kāda starpība, sūds vai mēsls ? ka tik labi skan, galvenais kad kāds spelē , un kādam patīk! GL ! Bet nu pēc budžetiem izskatās kad nepavilksi!

Veiksmi! b\c domain name club 1,67 DOLLAR , Host 2 E , iesaku ņemt iphoster, VPS letāki, un krutāki! 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, DOG said:

Stipri šaubos , ka tu esi tas kas daudz zin un saprot kas ir un nav  iespējams.

https://forums.lomuspele.club/forums/topic/1943-new-mēbeļu-sistēma-buvvalde-darbība/?tab=comments#comment-6888

bet tu jau pats vecuk sito netaisiji un tavi comi ari ne, sis skripts jau ir diezgan old, tikai lidz latviesiem nonaca laikam ar 3 gadu aizkavi

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, ogSalvadors said:

bet tu jau pats vecuk sito netaisiji un tavi comi ari ne, sis skripts jau ir diezgan old, tikai lidz latviesiem nonaca laikam ar 3 gadu aizkavi

Jā, tikai nevienam latviešu serverī nevienam nav šāds resurs, tu laikam jauc furniture sistēmas, kā arī šīs nav samp, so.. :D 

Edited by Danex

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/6/2021 at 3:09 PM, ogSalvadors said:

bet tu jau pats vecuk sito netaisiji un tavi comi ari ne, sis skripts jau ir diezgan old, tikai lidz latviesiem nonaca laikam ar 3 gadu aizkavi

Jā bāze tika rakstīta sen , kad kluba vietā bijām lomuspēle.lv 2014 - 2016 gados. Tolaik tehniskās komandas pavadībā šis skripts tika īstenots. 

Skripts bija nepilnvērtīgs un tā pirmatnēja koda izcelsme nav zināma nevienam, tomēr šis skripts, kā arī daudzi citi - latviešiem nākuši tikai un vienīgi no mūsu projekta attīstības.

 

Tiem, kas paši nedz prot nedz saprot no šī visa patieso sniegumu, funkcionalitāti un iespējas atveidot arvien iespējām bagātāku spēli jauniešiem var jau kritizēt kā "sūrstošs berna dibens" bet pat tad es atspējošu tavu argumentu :

 Sistēmā ir ieguldīts divtik lielāks darbs un pacietība - pilnveidojot sistēmu. Tā krasi atškiras no (2014-2016)  redzētās.

Pus skripts tika rakstīts no jauna, lai tikai iegūtu labāku "user exp" ar mebelju ērtu un patīkamu izvietošanu, kas tolaik bija nēerta mouse "red;blue;green" editor pamatā. Nemaz nerunājot par to , ka visi citi glich ir novērstie, ir unikālas pašmodelētas, samp un gta:V konvertētās mēbeles.

Šobrīd esam sadarbības partneri starptauskā ""multi - language Roleplay"projektā kuru sponsorējam un atbalstam ar savu roku darbu. Izstrāde un attīstība norisinās uz Owl 2020 gmod kas ar noslēgtu kontraktu ir tikai pieejams šim projektam. Kad redzēsiet tur to ko jau šodien varat apskatīt pie mums - nesāciet teikt, ka atkal latvieši nozaguši. Mēs esam varbūt maza valsts un MTA pirmsākumi balstijušies uz "leaked" materiāla , bet tikai mēs esam piegājuši izstrādei no 0 un esošā parskriptošanā nevis nieciga vizuala img set izmainju pēc nosaukuši serveri par "Roleplay" solot kautko kas nav mūsu spēkos. Ar to šobrīd nodarbojas 13 citi mta serveri kur no "sava" ieguldijuma nav ne smakas.

 

 

On 1/7/2021 at 3:48 AM, akka said:

izskatās ļoti labs, var pievienoties komandai? 

Ar lielāko prieku iepazīsimies ar Tevi, lai izrunātu šo jautājumu rūpīgāk.

Aicinu mani uzmeklēt mūsu Discord serverī vai DM:  D.O.G#4340
vai Telegram: +371 24915404

Ar cienu

pašreizējais kluba vadītājs: Foresters

 

via "xbox"

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.