Jump to content
Sign in to follow this  
ReinissB

Jauns dators

Recommended Posts

Sveiki! Šobrīd ir tāda situācija, ka iespējams būs vajadzīgs jauns dators, tāpēc nāku pēc palīdzības pie kāda mazliet gudrāka.

Pašam šobrīd ir i3-4150 procesors, GTX 1050 2GB videokarte, 1TB HDD, 8GB GDDR3 rams.

Budžets ir ~650 eiro. Datoru ikdienā izmantotu darbiem ar microsoft office, internetu, kā arī pa vakariem uzspēlētu PUBG, CSGO utml (tātad derētu kaut ko, lai pavelk arī spēlītes).

Varbūt kāds varētu ieteikt kaut ko, vai salikt datoru iekš 1a.lv (black friday atlaides tagad) vai no kāda cita uzticama latviešu internetveikala?

Pats biju skaījies uz i5-10400 procesoru, GTX 1650 videokarti un 16GB ramu, bet varbūt kādam ir kas labāks padomā.

Būšu pateicīgs, ja atradīsies kāds, kam nav ko darīt un var izpalīdzēt. Paldies jau tagad 👌

P.S Veco datoru plānoju pārdot, ja kāds varbūt vēlās iegādāties, droši - PM vai šeit rakstām, varu nosūtīt precīzāku info.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu esi reāls pircējs, varu iedot kolēģa kontaktus, kas ar to nodarbojas, seko līdzi visam aktualitātēm, kr4 normāls fujaks, ir lasijis datorus arī par vairākiem tūkstošiem utt, varēs tev gan no detaļām salasīt pc tīri kā detaļu sarakstu, lai sūti pats, gan reāli pat pats pasūtīt, aizbraukt visam pakaļ, sabūvēt tev to pc pa smuko, sainstalēt, principā ko pats vien vēlies. Protams, ka ne par paldies, bet kosmosu viņš neprasa, ja saki, ka caur mani, gan jau vispār pievērs acis :D Bet nu skaties pats, protams, var meklēt arī vienkārši google vai youtubā review, skatīties, pētīt, bet ar to arī ieteiktu būt uzmanīgam, ir jau visādi stāsti pedejā laikā dzirdēti, kad gribēja būt gudrāki par IT specialistiem un papisa vnk nereali daudz performance :D

 

 

Edited by Haijfaiv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jautājums, tu plāno datoru likt pats kopā vai gribi no kāda kaut ko iegādāties?

Pats pāris dienas atpakaļ skatījos, ka intel i5 10400F cena ir salīdzinoši zema ~152e un tas cpu ir labāks par ryzen 5 3600, cik skatījos... pats personīgi neesmu testējis.

Ja domā pats likt kopā, tad gan jau ieteiktu tiešām paskatīties vairāk uz intel 10th gen i5 procesoru, nevis kaut kādu 2000 ryzen vai ko tādu, lai gan tajā pašā laikā, ja izdotos kaut vai to pašu 2600/2700 dabūt par 80/100e lietotu būtu kaut cik sakarīgs variants.

Noteikti neieteiktu ņemt gtx1650, jo tā karte ir lēnāka par gtx 1060... nezinu kā visas daļas summējās kopā, bet sākumā vari mēģināt dabūt kaut kādu rx570 70e(ne vairāk, parasti iet par 60e) un tad vēlāk kaut ko gtx1070 līmenī paņemt vai pat kaut ko krutāku, uz rx570 būtu grūti zaudēt daudz naudu :D, vēlāk veicot upgrade. Tas viss ir pieņemot, ka domā lietot 1080p ekrānu. Pēc manām domām, tgd ir ļoti slikts laiks gpu iegādei, jo jaunās kartes ir nereāli dabūt un vecās kartes ir pārcenotas, vismaz gtx 1070/1070ti/1080ti.

Ja vēlies no manis vēl kādu padomu, vari uzrakstīt discordā KAUNET#2960

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.