Jump to content
Sign in to follow this  
KalashaLv

Design FGC

Recommended Posts

Hello. Taisu priekš FGC dizainu, kurš arī drīz tiks uzstādīts uz viņu weba.

Gribēju parādīt publikai, lai izsaka savas domas un parāda kļūdas, ko esmu pieļāvis un kādus uzlabojumus vajag. 
Labajā pusē būs 7 TOP rakstītāji un apakšā ADS, kas aizpildīs visu tukšumu. 
Tad lūk pats dizains: https://prnt.sc/u920g2 (neņemat vērā Jaunāko topiku 999999999, jo to izlaboju :D)

Un lūk dizains ar hoveriem un slideru izmaiņām: https://prnt.sc/u920l8

Kritizējat kā gribat, slikti vai labi, galvenais ka kāds izaka savas domas :)

• Upvote 1

Uztaisi viņu responsive, jo tagad ejot uz fgc forumu ( kur tev ir sis foruma dizains ) nav isti mobile support, manliekas mobile support šajā laikā ir pats galvenais.
Pats dizains ir smuks, forša fīča būtu ja varētu izvēlēties light/dark verssion.

Izskatās labi. Man patīk logo, ja nav kkur pizģīts, tad ir pat ļoti labs.
Serveru monitoriem nav pārāk labs izvietojums, jo tā ir viena no svarīgākajām lietām sākumlapā. Ieejot uzreiz jābūt skaidram kādi ir pieejamie serveri, pa lielam tie slaideri ir musari un ļoti nepraktiski.

Smuki, man tikai vienmēr besī, ka ir top homepage un kā uzspied uz forums, tā tur kkads def IPB forums.. Tas ir resursu trūkums vai vnk nav iespējams sakodēt forumu pie cita dizaina? Neesmu programmētajs tāpēc šitas vienmēr ir interesējis :D 

Edit : okey, es laikam runāju par 2015. gadu, iegāju mājaslapā un tur viss pa smuko, acīmredzot, nebija agrāk resursu vienkārši komūnu ipašniekiem :D

Edited by Haijfaiv

9 hours ago, Kwaithex said:

Dizains skaists, bet logo, diemžēl, pizģīts. Nezinu original source, bet izmantojot reverse image search, uzraku šo logo (citas krāsas) https://bunker.in.ua/ (lapas logo) un šim yt kanālam - https://www.youtube.com/channel/UClDS5JO54ePTBCJxgnXp1Jg un ir vēl pāris vietās..

Tas ir kā pagaidu logo, tika pārkrāsots, pielikti elementi un uzliku skatam, aptuveni. Pēc neilga laika likšu paša veidotu Lapsiņas logo, cerams izcelsies. !

11 hours ago, LoyC said:

Izskatās labi. Man patīk logo, ja nav kkur pizģīts, tad ir pat ļoti labs.
Serveru monitoriem nav pārāk labs izvietojums, jo tā ir viena no svarīgākajām lietām sākumlapā. Ieejot uzreiz jābūt skaidram kādi ir pieejamie serveri, pa lielam tie slaideri ir musari un ļoti nepraktiski.

Paldies par ieteikumu, servera monitorus novietošu daudz redzamākā vietā. pašam šķita, ka nebūs labi viņi tur, bet nodomāju atstāt, slikta doma :D 

3 hours ago, Haijfaiv said:

Smuki, man tikai vienmēr besī, ka ir top homepage un kā uzspied uz forums, tā tur kkads def IPB forums.. Tas ir resursu trūkums vai vnk nav iespējams sakodēt forumu pie cita dizaina? Neesmu programmētajs tāpēc šitas vienmēr ir interesējis :D 

Edit : okey, es laikam runāju par 2015. gadu, iegāju mājaslapā un tur viss pa smuko, acīmredzot, nebija agrāk resursu vienkārši komūnu ipašniekiem :D

FGC forumā ir redzama nepabeigtā (testa) versīja dizainam, sakombinēts pēc sākumlapas idejas.!

On 8/31/2020 at 8:20 PM, roby said:

Uztaisi viņu responsive, jo tagad ejot uz fgc forumu ( kur tev ir sis foruma dizains ) nav isti mobile support, manliekas mobile support šajā laikā ir pats galvenais.
Pats dizains ir smuks, forša fīča būtu ja varētu izvēlēties light/dark verssion.

Mobile supports nāks līdz ar sākumlapas uzstādīšanu, kā minēju Haijfaiv, forumā ir testa dizains, paraugam, lai aptuveni zinu kā izskatīsies.
Responsive būtu laba ideja, nočekošu :)

image.thumb.png.0375a19aa4fbd2c48824e28b2894605f.png

Tā jau smuks dizains, bet šitais prikols manu iekšējo "perfekcionistu" riktīgi triggero :D must fix it

un tam "slider" neieteiktu izmantot display: none display:block metodi, ar to nesanāks smuku crossfade uztaisīt, bet nu tas prost ieteikums

Edited by R0DEmental-

4 minutes ago, R0DEmental- said:

Tā jau smuks dizains, bet šitais prikols manu iekšējo "perfekcionistu" riktīgi triggero :D must fix it

Yes tikko arī gaju fgc foruma un tas pats bija gribeju to rakstīt šeit.

5 hours ago, R0DEmental- said:

un tam "slider" neieteiktu izmantot display: none display:block metodi, ar to nesanāks smuku crossfade uztaisīt, bet nu tas prost ieteikums

yes zinu, to es safixošu līdz ar jauno mājaslapas updeitu. :)