Jump to content

Recommended Posts

Hallå!:peace:

ĪSUMĀ! Meklēju kādu jaunu (var arī būt tikai plānošanas stadijā) SAMP, Minecraft vai MuOnline spēļu projektu, kuram pievienoties vai piepalīdzēt projekta veidošanā.

Tāds interesants meklējums, iespējams, ka dažiem tas liekas arī stulbs, neredzēts vai kā līdzīgi, bet nu tā arī ir, meklēju kādu no šo spēļu jaunajiem projektiem, kuriem pievienoties spēlējot vai arī bez nekādas samaksas pielikt savu palīdzību projekta veidošanā. Mani sauc Uldis, esmu 22 gadus vecs jaunietis, kurš dzīvo Zviedrijā. Pats pelnu sev iztiku uz meža tehnikas, vienu diennakti strādāju, divas brīvas, tāpēc arī ir diezgan daudz brīvā laika. Brīvo laiku aizpildu ar sportiskajām aktivitātēm, bet ar to nepietiek, tāpēc vēl viens hobijs ir šo datorspēļu spēlēšana. 

Ko tad es varu piedāvāt no savas puses? Paša aktivitāti spēlējot, būšu kaut viens serverī, bet tāpat turpināšu spēlē attīstīties. Visā turpmāk rakstītajā ir zināšanas, arī nenoliegšu, ka ir kaut kur kaut kas ierūsējis, bet atsvaidzināšu atmiņu un viss būs čotka! Ir pieredze ar photoshop programmu, protu izveidot headerus, logo, reklāmas bannerus (censties gaumīgi reklamēt projektu) un citas lietas. Patīk veidot IPB forumus, izveidot dažādas sadaļas ar gramatiski pareiziem noteikumiem vai cita veida informāciju, kā arī attīstīt mūsdienīgu IPB forumu. Ja runā par latviešu valodu, tad tā man ir normālā līmenī, var kaut kur saskatīt gramatikas kļūdas, bet ar to var sadzīvot. Tagad katrs mazais var izveidot discord serveri, to varu arī es, sataisīt kanālus un visu pārējo, visu tā smuki un gaumīgi, ja nu projekta veidotāji ir aizņemti. Diemžēl ar serveru veidošanu ir bijusi mazāka aizķeršanās, toties esmu cilvēks, kuram patīk jaunas zināšanas, uzdotu uzdevumu, tad to arī mēģinātu mācīšanās ceļā izpildīt.

Ko gan vēl piebilst? Es ceru, ka has biedri nepārpratīs raksta saturu, vēlos vienkārši būt lojāls biedrs jaunā projektā.

Ar mani vislabāk sazināties var hasa privātajās vēstulēs vai arī, ja nav vēlmes rakstīt te, tad caur e-pastu uldisrozenbergs@inbox.lv, hejdå! :relieved:

Edited by rebel
  • Upvote 1

3 minutes ago, rebel said:

Patīk veidot IPB forumus, izveidot dažādas sadaļas ar gramatiski pareiziem noteikumiem vai cita veida informāciju, kā arī attīstīt mūsdienīgu IPB forumu. Ja runā par latviešu valodu, tad tā man ir normālā līmenī, var kaut kur saskatīt gramatikas kļūdas, bet ar to var sadzīvot.

Šitie 2 teikumi kaut kā neiet kopā.

• Haha 1
  • Upvote 1

Just now, lollka said:

Šitie 2 teikumi kaut kā neiet kopā.

Tā gan, nepareizi uzrakstīju. Biju domājis ar otro teikumu tā, ka ikdienā sarunājoties vai sarakstoties dzimtajā valodā var piesieties pie kādas gramatikas kļūdas, bet nu domāju, ka var sadzīvot. Veidojot noteikumus un cita veida informāciju, mēģinu pēc iespējas vairāk koncentrēties uz gramatiku, tāpēc arī tā rakstīju - gramatiski pareizi.