Jump to content
Sign in to follow this  
SUNRISE.LV

DEVILSECURE HOSTINGS

Recommended Posts

@DEVILSECURE, mājaslapas hostings, kas piedāvā jums plašu iespēju iegādāties sev tīkamu plānu un uzturēt jūsu biznesa, spēļu projekta vai kāda cita veida lapu. Mēs piedāvājam mājaslapas hostingu par jums draudzīgām cenām un ātru atbalsta dienastu, atbildēsim ātri jebkurā diennakts laikā. Esiet drošs par savu izvēli un izmēģiniet devilsecure.com hostingu ar startup plānu 7 dienas bez maksas.

Mēs piedāvājam tādus plānus: 

image.png.c3a8fa92069bb5065c0d879776d6e8fc.png

Mūsu adrese: https://devilsecure.com/

Mēs esam arī:
Facebook: https://www.facebook.com/Devilsecure-Hosting-105803271218870

Edited by SUNRISE.LV
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Lapā tika minēts, ka tiek piedāvāts spēļu serveru hostings, bet pēc visu norādīto saišu izstaigāšanas, nevarētu atrast vietu, kur izīrēt sev kādu.

Spoiler

image.png.0521847143b6a6b2ecf7174405bad64e.png

Edited by ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭

17 hours ago, SUNRISE.LV said:

Mazliet pārspīlēju, tomēr tik burtiski tas nav jāuztver. :) Serveris mums ir no Francijas.

Pag pag kā nav jāuztver nopietni, jūs sniedzat pakalpojumus un sakāt ka atbildat 24/7 pēc minūtes, a ja man 4tros pa nakti kaut kas nobrūk (serveri ko sniedzat man), un tas ir svarīgi, kas man jāgaida nedēļa līdz atbildēsiet?

Un nepamanīju ka jau nobrukusi :D :D :D nopietns projekts jeeep.

Edited by SikulisLV

2 hours ago, SikulisLV said:

Pag pag kā nav jāuztver nopietni, jūs sniedzat pakalpojumus un sakāt ka atbildat 24/7 pēc minūtes, a ja man 4tros pa nakti kaut kas nobrūk (serveri ko sniedzat man), un tas ir svarīgi, kas man jāgaida nedēļa līdz atbildēsiet?

Un nepamanīju ka jau nobrukusi :D :D :D nopietns projekts jeeep.

Nobrucis ir pāragri teikts, kā arī mēs strādājam 24/7. Ja nobrūk serveris mēs atbildēsim jums un paralēli risināsim jautājumu, kā saskatīsim problēmu mūsu pusē.

• Confused 1
  • Upvote 1

55 minutes ago, SUNRISE.LV said:

Kāds forums bijis tāds palicis, tēma slēgta :)

Nu nezinu gan, tu nespēj pieņemt kritiku un atbildēt normāli uz jautājumi, tad jau tu kā "lietotājs kurš neko nopietnu neveido" neesi mainījies.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Ne jau tas ka es neprotu kritiku uztvert, vienkārši priekš kam man lasīt un turpināt atbildēt uz jēliem komentāriem? Es veidoju, veidošu un mani tas interesē, es uzlabošu šo visu pasākumu un arī maksāšu par visu, kas jāmaksā, droši vien es uzklausītu un neslēgtu tēmu ja būtu kāds ieteikums normāls kā uzlabot varbūt, kā labāk būtu lai sanāktu, ne jēli nozākāt gan projektu, gan mani. 

On 7/22/2020 at 2:20 PM, R0DEmental- said:

Rewritojiet linkus, izskatīsies vismaz mūsdienīgi, bez tiem .php.

On 7/22/2020 at 3:45 PM, rebel said:

Sākumā vajadzēja visu sakārtot (ieskaitot nosaukumu), pirms reklāmas publicēšanas.

Lūk jēdzīgi komentāri no kā es varētu mācīties reāli, bet pārējie muldoņas, kā arī ja es slēdzu tēmu tad tai ir jābūt slēgtai, tās ir manas tiesības forumā kuras administrācija pārkāpj lai ieminētu jēlu komentāru, varēji aizslēgt pēc sevis tēmu, ne atstāt vaļā. Durvis arī neproti pēc sevis aiztaisīt? Uz šo ja gribi turpināt sarunu raksti man privāti ne ver vaļā tēmu, jo pec sava komentāra es to slēgšu ciet, reklāma paliek reklāma, kas būs ieinteresēts pievienosies un pats novērtēs.

Tu ierodies seit reklameties, bet nevari visiem atbildet, ta vieta definejot parejos ka muldonas, lai paraditu sevi ar vesu nostaju un kompetentu personu attiecigaja joma. Foruma administracijai ari jabut atbildigai par to, kas tiek reklamets, varbut si ir krapnieciska afera, kas slepjas aiz skaistiem vardiem par biznesa pieskatisanu, bet mes nesaskatam to tik nopietni. Tu gribi nopietnu attieksmi, bet savu biznesu pec reklamas seit nolej ar sudzibam par tevis nesaprasanu no apkartejiem. Neizklausies nopietns. Reali tacu zini ari sejienes dalu auditorijas, ar to rekinies. Uzraksti man privati, kur esi uzregistrejis savu SIA, jo tadu neredzu, tik cik devilsecure majaslapa. 

• Thanks 1

Cik maksā MTA hostings? vismaz ar 30 slotiem?

Ja pārsitīsi MyArena hostingu, kur maksāju 1.83 par 30 slotiem, pāriešu pie Jums xd

• Confused 2

5 hours ago, Korijs said:

Uzraksti man privati, kur esi uzregistrejis savu SIA, jo tadu neredzu, tik cik devilsecure majaslapa. 

Nav reģistrēts SIA. 

Cik dzirdēju VID jau tika nosūtīts info par šo postu un lapu. Līdzko tas info tika nodots un autoram paziņots tā nosaukums tika nomainīts uz devilsecure. 

Attiecīgi saimnieciskā darbība netiek veikta. Nav tas uzņēmums un spriežot pēc rakstības pašā lapā un adrese, kas bija ievietota Siguldā, tad 16 - 20 gadīgais plāno taisīt biznesu nemaksājot nodokļus. Attiecīgi pat ja būtu labs hosts es piem. neieteiktu un neņemtu klientiem. 

• Upvote 1