Jump to content
Latvietis1822

Meklēju Cilvēku Priekš Projekta.

Recommended Posts

Pēc nosaukuma, sapratāt mazliet ko meklēju, bet precizēšu. Esmu FGC.LV Īpašnieks. Kādu laiku, jau man vairs nav laika projektam, iet kaut ko darīt u.t., tā jau kādus 5-6 mēnešus.Bet naudu maksāju. Vēlos atrast cilvēku kas var manā vietā rūpēties par projektu, ir zināšanas labas. Gan Ap Csgo, CS 1.6. Principā Tu dari visu. Par maksājumiem kas saistīts ar projektu tev nebūs, jādomā. Man ir 2 CS. 1.6 serveri. Un 1CSGO Public kurā nekas nav taisīts no manas puses, bet serveris strādā, ka oriģinālais. Tā ka gribas atrast cilvēku kurš spētu visu sagriest uz otru pusi 😊 droši rakstāt SC r_diny vai šeit PM. Sīkos pa lūgšu netraucēt. 

• Upvote 1

12 hours ago, Punis said:

40 eur dienaa

Es nemekleju cilvēku kuram maksāt 40€ dienā pa ko tādu, bet gan kas to darītu intereses pēc.  Šaubos, ka tu atrastu dzīvē darbu kur tev maksātu 40€ dienā 🤣

12 minutes ago, Latvietis1822 said:

Es nemekleju cilvēku kuram maksāt 40€ dienā pa ko tādu, bet gan kas to darītu intereses pēc.  Šaubos, ka tu atrastu dzīvē darbu kur tev maksātu 40€ dienā 🤣

40eur dienā ir pavisam reāls cipars, arī Latvijā.

45 minutes ago, Seathin said:

40eur dienā ir pavisam reāls cipars, arī Latvijā.

Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas. 

• Haha 2

Jaataisa serveri, viss jauzlabo, jaareklamee, bet pretii tikai admina status? :) Nav vairaak 2010 gads, varbuut kaadu 10gadnieku atradiisi

• Upvote 3

45 minutes ago, Punis said:

Jaataisa serveri, viss jauzlabo, jaareklamee, bet pretii tikai admina status? :) Nav vairaak 2010 gads, varbuut kaadu 10gadnieku atradiisi

Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas. 

Paldies par savu intelekta izpausmi. Ar to visu par sevi pateici. 🤗

3 hours ago, Latvietis1822 said:

Šaubos, ka tu atrastu dzīvē darbu kur tev maksātu 40€ dienā 🤣

Kur tad tu strādāji LV? 😦

Edited by Guru

13 hours ago, Latvietis1822 said:

Piekrītu. Es dienā pelnu -+ 85€ . Bet ne visiem LV tā veicas. Bet stāsts par ko citu. Neaiziesim beztema. Lai raksta tiešām kas vēlas. 

Paldies par savu intelekta izpausmi. Ar to visu par sevi pateici. 🤗

Tu arī tikko savu intelektu parādīji. Pats teici, ka rakstīt var visi, kas vēlas, nevis kuriem interesē tavs stulbais piedāvājums.

Tie gadi jau garām, nomierinies. Pat 14 gadīgie negribās vairs to darīt par baltu velti, vismaz hotdogu un cīgu varēji dienā piedāvāt.

• Haha 2
  • Downvote 1

Normāls forums par sūda bedri pārvērties. boot.ritakafija.lv zajebis cilvēki, vienmēr palīdzēs, bet ja nevarēs tad nemaz nerakstīs.

Iešu arī

• Upvote 4
  • Downvote 1

giphy.gif

Nahren jūs šo skataties, kā darba sludinājumu?

Viņš vēlas dod kādam iespēja veidot projektu, un apmaksāt visas izmaksas. 

Iespēja, ka tāds cilvēks, ar nosauktajiem kritērijiem atradīsies, ir maza. Redzu, ka tas visiem ir saprotams, tāpēc nevajag tēlot umņikus to spraust acīs.

Nevēlos nevienam izpatikt, tomēr neviens vēl nav adresējis jūsu tupumu.

• Upvote 2
  • Downvote 2

On 7/9/2020 at 11:32 PM, zenons said:

40 e dienā varam nest regipsi uz 21 stavu? kurs nevar atrast darbu? info man

Kādu darbu piedāvā? :D

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.