Jump to content
KOEX

» FADE NETWORK [ FIVEM RP , MC ]

Recommended Posts

k3jitvyrj8mmqadmmbex.png.6e20fbd97dd842bb21a9ddfc04d1607b.png
Fade projekts asociējas ar "Minecraft" spēļu platformu kurā tiek realizēti vairāki sub-serveri. Agrāk projekts piederēja jex a.k.a Depy līdz ko projektu pārpirkām izdomājam apvienoties ar jaunu LV FiveM Roleplay projektu. Takā mūsu atvēršanas ir gaidāma Augusta vidū vai beigās , jo gribam lai serveri ir sataisīti kvalitatīvi un ļoti labi , kā arī domāju vasarā neviens kubikus nespēlēs un roleplay serveris tiek kvalitatīvi taisīts līdz augustam.
Minecraft serveros būs arī payouts par katru sezonu.

Lai uzzinātu jaunumus par mūsu projektu iejoino mūsu discordos , un informāciju par fivem un mc serveriem uzzināsi vai fivem discordā vai mc discordā. 
Ar cieņu KOEX!

MC Discord ⇨ https://discord.gg/JVNRpkP
FIVEM Discord ⇨ https://discord.gg/Bwn8qpa
Fade Website ⇨ https://www.fade.lv
» Website atgriezīsies Augustā «

Paldies kad iečhekoji šo postu , likšu arī dažreiz updates par serveriem kad nāks klajā :)

Edited by KOEX

FiveM serveri paši kodēsiet, vai izmantos jau gatavu?

Edited by kaasis

4 hours ago, KOEX said:

@kaasis tur jāprasa ir fivem developeriem , es atbildu par mc nevis par fivem.

Gan jau pastav iespeja apvaicaties saviem komandas biedriem, lai mums nav jamekle katras kategorijas atbilzu sniedzejs, par cik esi noreklamejis projektu kopuma🙂

• Upvote 3

Tjip viens projekts, bet tomēr nav viens projekts? 😅
Reminds me of this somehow.
giphy.gif

Šis un fakts, ka account suspended webam jau liek vilties 😕 

Hostus visus papildināšu augusta jo būs servera kaste un yu.

@kaasis paprasiju būs paškodēts ar custom scriptiem. 
Es par mc atbildu jo neko nerubiju no fivem..

21 minutes ago, KOEX said:

@kaasis paprasiju būs paškodēts ar custom scriptiem. 
Es par mc atbildu jo neko nerubiju no fivem..

MC būs paškodēts? Vai jau gatavs? :trollface:

Edited by smarting

Ja nemākat lasīt tad ko darīt?😂 jābrauc pēc brillēm.

Kā jau teicu hostus papildinu augustā 🥰

Kas tur ko papildinat, ja reklamejies julija, bet kaut kadus hostus papildini augusta. Vismaz uzgaidamo lapu uzmetusi butu, vai ari jus tur hostam grabinat? Man reali vienalga, kad tev kaste bus, es ka potencialais klients gribu redzet produktu, kuru it ka reklame.. 

Edited by Korijs

Paskatoties servers.fivem.net resursu listē, kas ir tam fade.lv fivem serverim var uzreiz pateikt, ka no "paškodēts serveris" tur nav ne kripatiņas, paprasi komandas biedriem lai turpmāk negrūž sūdus acīs.

AJvSqJs.thumb.png.22028802f1d9d258194a0c653d7d8388.png

On 7/8/2020 at 8:49 AM, Merce said:

Paskatoties servers.fivem.net resursu listē, kas ir tam fade.lv fivem serverim var uzreiz pateikt, ka no "paškodēts serveris" tur nav ne kripatiņas, paprasi komandas biedriem lai turpmāk negrūž sūdus acīs.

Nemērcē visiem acīs to.... Tas ir "paškodēts", a tu te stāsti pasakas kaut kādas. Kauns... :D

Vislabāk patīk tas, ka website atgriežas augustā. :D kapēc reklamēt vēl nepabeigtu projektu? :D

On 7/8/2020 at 8:49 AM, Merce said:

Un tu to vari apgalvot par pilnīgi visiem pluginiem? Kāda jēga taisīt visus pluginus no 0, ja ir daudzi, kuri jau ir sevi pierādījuši un der konkrētajam mērķim?

Pie tam tavs argumets, ka "nav paškodēts", jo ir daudz plugini ar "esx" prefixu arī ir pilnīgi low, jo neviens neliec man pašam uztaisīt savus pluginus ar tādu prefixu.

Un arī nesaprotu, ko jūs te diršat par weblapu, taču pirmajā postā jau ir rakstīts, ka webs būs augustā (pat pačekoju edit history, no sākuma jau tā bija)

On 7/8/2020 at 6:49 AM, Merce said:

Nē nu sevi pa klaunu nevari trakāk pataisīt ne? Prieks iepazīties, esmu Fade FiveM servera īpašnieks un basically menedžeris, kas ir programēšanas galva projektam. Tak protams, ka serverim būs daudz resursi no interneta, jo darbu vēlies padarīt sev vieglāku, ne? + ESX_ nozīmē, ka tas ir es_extended bāzei, tātad tu nevari zināt, vai to esmu taisījis es, vai kāds cits. Kā arī 75%no skriptiem ir pārtaisīti un encryptoti. Gudri dirst jau vari, bet tā diršana neko nepierāda, jo client un server side kodu neesi ne kripatas redzējis.
Paņem citus fivem serverus un pačeko tāpat kā mūsu un redzēsi, ka citiem ir arī no neta ņemtas lietas. kā redzu, šis screenshots tika uzņemts, kad ieliku tikai savu pārtaisīto bāzi kas bīja pirmā diena kad sāku strādāt pie servera un kur pat nav ielikti pārējie 60+ skripti ko esmu licis un pārtaisījis. UI hits different, jo ar visiem ui kam saskarsies nebūs ne kripatiņas DEFAULT ielikts. Taisu custom frameworku kas padarīs serveri kvalitatīvāku un ar vairākām opcijām. Postot to savu argumentu nevajadzēja, jo nezini kas un kā lmao. paldies ka mēģināji atrast argumentu par ko pastrīdēties bet diemžēl nesanāca :) see ya.

On 7/10/2020 at 7:06 PM, sLIDe said:

Un tu to vari apgalvot par pilnīgi visiem pluginiem? Kāda jēga taisīt visus pluginus no 0, ja ir daudzi, kuri jau ir sevi pierādījuši un der konkrētajam mērķim?

Pie tam tavs argumets, ka "nav paškodēts", jo ir daudz plugini ar "esx" prefixu arī ir pilnīgi low, jo neviens neliec man pašam uztaisīt savus pluginus ar tādu prefixu.

Un arī nesaprotu, ko jūs te diršat par weblapu, taču pirmajā postā jau ir rakstīts, ka webs būs augustā (pat pačekoju edit history, no sākuma jau tā bija)

Puse no mūsu ESX skriptiem ir upgradoti un optimizēti, kā arī encryptoti, pats viņš kodu nav redzējis, tādēļ nezinu kādēļ fujaks mēģina strīdēties par to.

• Downvote 1

"savu", "pārveidots", "neesi kodu redzējis", "lmao", blā, blā, vēl lielāku lažu nevarēji uzrakstīt? Tu ar saviem debīliem rakstiem varēji vispār noignorēt i to būtu labāks skats serverim nekā "servera īpašnieks", "basically menedžeris" un kas vēl ir "programmēšanas galva" atnāktu un sāktu te kā 12 gadīgs aizvainots puisis strīdēties par kaut kādu debīlu lažu.

Tu principā ar savu komentu parādīji ka tur jēga nav iet iekšā un spēlēt, ja jau tāds bērnišķīga prāts ir galvenais aiz tā servera.

• Like 1

1 hour ago, kaasis said:

"savu", "pārveidots", "neesi kodu redzējis", "lmao", blā, blā, vēl lielāku lažu nevarēji uzrakstīt? Tu ar saviem debīliem rakstiem varēji vispār noignorēt i to būtu labāks skats serverim nekā "servera īpašnieks", "basically menedžeris" un kas vēl ir "programmēšanas galva" atnāktu un sāktu te kā 12 gadīgs aizvainots puisis strīdēties par kaut kādu debīlu lažu.

Tu principā ar savu komentu parādīji ka tur jēga nav iet iekšā un spēlēt, ja jau tāds bērnišķīga prāts ir galvenais aiz tā servera.

Pats bīji prasījis "FiveM serveri paši kodēsiet, vai izmantos jau gatavu?", tādēļ devu arī tev atbildi, neesmu triggered, bet pastāstīju, kā fujaks mēģina uzdirst ar savām "zināšanām" tad, kad viņam ir teikts ka viss palaidīsies augustā. Devu jums abiem atbildi un to tu uzskati par bērnišķīgu, aight.

On 7/5/2020 at 12:58 PM, akka said:

dažādi discord, jo? 

dažādi discordi, jo fivemam vajag atsevišķu, kur pieņem whitelistu, dod atbildes uz to etc. Ja nebūtu dažādu discordu, tad main discords būtu ar 70+ channeliem.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.