Jump to content
Sign in to follow this  
periculovobis

Error. No speakers or headphones are plugged in.

Recommended Posts

Sveicināti. Šodien saskāros ar neizprotamu problēmu. Sākumā mazais brālis bija pie datora, izslēdza. Pēc laiciņa piegāju es. Ieslēdzot datoru konstatēju, ka nav skaņas. Volume mixerī neuzrādijās, ka kaut kādas skaņas būtu. Izraujot un iespraužot atpakaļ austiņas, tad uzreiz uzmeta pie skaļuma pults: "No speakers or headphones are plugged in". Pašam daudz nezinot par datoriem, uzreiz ienāca doma par draiveriem. Taču, kad atvēru Device manager, lai atinstalētu skaņas draiverus, apstulbu. Tur ir visādi draiveri ar skaņu saistīti. Nesaprotu, kuru no viņiem visiem man vajadzētu pārinstalēt. https://prnt.sc/sbgcp2

Priecāšos par jūsu palīdzību, paldies jau iepriekš.

1. Pārbaudi vai tev nav atjauninājumu pašam windows, jo veca draiveru versija var izraisīt šādu problēmu.
2. pārbaudi austiņas citā ierīcē, varbūt pašām austiņām ir problēma.
3. mēģini Device manager atspējot un iespējot katru no draiveriem, kamēr viņš pārbauda vai tiešām draiveri strādā. 
4. Mēģini troubleshootingu, ja tur neko neuzmet, tad vienīgi problēma varētu būt paša ierīce, vai kontaktā.

1 hour ago, KalashaLv said:

1. Pārbaudi vai tev nav atjauninājumu pašam windows, jo veca draiveru versija var izraisīt šādu problēmu.
2. pārbaudi austiņas citā ierīcē, varbūt pašām austiņām ir problēma.
3. mēģini Device manager atspējot un iespējot katru no draiveriem, kamēr viņš pārbauda vai tiešām draiveri strādā. 
4. Mēģini troubleshootingu, ja tur neko neuzmet, tad vienīgi problēma varētu būt paša ierīce, vai kontaktā.

Uztaisīju Troubleshooting un izmeta šo - https://prnt.sc/sbxxhj

Kā es šo varētu saitaisīt?

edit;

Tiku galā ar problēmu. Noskatījos video, kas ir nedaudz zemāk. Ar pēdējo solution izdevās visu vērst par labu. Paldies.

Edited by periculovobis
SOLUTION

UP!

Ik pa laikam problēma uzrodās pa jaunu. Ar iepriekšējo video izdevās visu vērst par labu, taču tas būs tikai uz pāris dienām. Jau 3x esmu atkārtojis to recovery.