Jump to content

Recommended Posts

Sveiki! Es jau gmodā esmu nospēlējis ap 500 stundām (protams lielākā daļa bija dark rp serveri), so man uzradās jautājums, kāpēc nav neviena latvian gmod dark rp servera? Lai atrastu atbildi es līdu google meklēt vairāk par latvian dark rp. Es atradu postu kautādā forumā par GMOD.LV serveri un parakņājoties vēl es sapratu, ka tiešām nav tādu latvijā. Es uztaisīju savu latviešu dark rp serveri, kas ir tikai beta un man vajadzēs supportu gan spēlētāju jomā, gan developmentā un finanšu supportā, lai serveris ir reāli spēlējams! Tā nav nekāda reklāma vai gribēšana nohaipot un dabūt daudz naudas, nē! Es gribu atjaunot šo gamemode pie mums Latvijā! Lūgums cilvēkiem kuri grib piedalīties uzklikšķināt uz šo linku: https://discord.gg/fzaJc9B . Tas ir mūsējais discord links, tur varēs atrast un pajautāt visu par projektu! ( Es ceru šo diskusiju moderācija neizdzēsīs un visi dzīvos ilgi un laimīgi :3 )

Jūs varat šo postu ignorēt, ja jums nav Garry's Mod. Īss paskaidrojums tiem, kuriem ir gmod, bet nezin, kas ir dark rp. Tātad, Dark rp, jeb Dark RolePlay, jeb reālās dzīves kriminālā atspēlēšana ir gamemods spēlē Garry's mod. Kā jau varējāt saprast, tā ir reālās dzīves atspēlēšana, kur jūs varat dzīvot, kā cilvēks, bet tikai kriminālā pilsētā. Jūs varat aplaupīt mājas, banku un cilvēkus, tā sakot darīt nelegālas lietas, bet tajā pašā laikā var darīt legālas, kā piem. darīt savu biznesu, būt ārstam vai arī pat cīnīties pret krimināliem, kā reālajā dzīve! Ļoti daudz interesantas lietas, sākot no narkotiku pārdošanas un nelegālo naudas printeru glabāšanu un beidzot ar korupciju par pašvaldību. Šajā gamemode ir arī savi noteikumi, kā piem. NonRP, kas nozīme darīt lietas, kuras tu nedarītu reālajā dzīvē, piem. es šauju vienkārši tāpat gaisā vai lēkāju visu laiku. Šis gamemode ir interesants priekš spēlētāja, kurš to spēlē tik daudz, cik viņam ir fantāzija, jo viņš var visu darīt ko vēlas, ja tas nepārkāpj noteikumus. Īsāk sakot reālās dzīves simulātors! :3

5 minutes ago, Genadij said:

reālās dzīves kriminālā atspēlēšana

atspēlēšana? 

Var jau vnk visu to darīt reālajā dzīvē, nebūs jāčakarējās ar instalēšanu :thinking:

• Thanks 1
  • Haha 1

Just now, LoyC said:

Var jau vnk visu to darīt reālajā dzīvē, nebūs jāčakarējās ar instalēšanu :thinking:

Cietums tevi gaida, pasēdēsi tur kādus 200 gadus pēc likumu pārkāpšanas kopuma un tad domāsi, ka labāk vajadzēja spēlēt dark rp xd (no offense)

Just now, Haijfaiv said:

Es nesaprotu kāpēc lai kāds to gribētu darīt, ja ir gta v roleplay.

Vecīt, kaut vai paspēlē 3 stundas šo gamemodu un tad sapratīsi, ka gmod un gta roleplay ir 2 dažādas lietas

1 hour ago, Genadij said:

Tieši tā

kā tas ir "atspēlēt"? Atspēlēt nozīme ir pavisam cita, bieži izmantota tenisā... atspēlēt reālu dzīvi gmod izklausās interesanti.... Un jā, vari pamatot kāpēc gmod labāks par gta v rp? 

9 hours ago, Dolce said:

kā tas ir "atspēlēt"? Un jā, vari pamatot kāpēc gmod labāks par gta v rp? 

Atspēlēt, tas ir vairāk no krievu valodas, atvainojos. Šeit precīzāk iederētos vārds "Nospēlēt". Sāksim ar to, ka gmod, jeb Garry's mod ir spēlē žanrā sandbox, kur tu taisi, būvē vien ko gribi, bet dark rp ir gamemods tam gmodam, kuru spēlē milioniem cilkvēku visai pasaulei. Atgriežoties pie tēmas es neteicu, ka gmod ir labāks par gta v rp, es teicu ka viņi ir dažādi, tāpēc vieniem patiks spēlēt dark rp, citiem patiks gta 5 rp. Gmod tieši ir optimizēts uz vājiem laptopiem, jeb personālajiem datoriem. Un no sevis pasakot, man ir diezgan labs pc tāpēc es varu spēlēt gan to, gan to, bet man tomēr vairāk patīk dark rp, jo 1. Tur ir "first person view" 2. Tur notiek viss ātri un ātri jāreaģē un viss ir grūti. Protams gta 5 rp ir daudz reālistiskāks, bet tās ir divas dažādas lietas, tās nevar sortēt kura ir labāka, bet kura ir sliktāka. Katram jāpaspēlē gan to, gan to, lai saprastu, kas viņam labāk patīk. Esmu nospēlējis gta 5 rp kādus 50 h un man vairāk patīk dark rp.

Iztērējot 20 minūtes no savas dienas, kuras es tāpat nebūtu jēdzīgi iztērējis, skatoties dark rp basics, sapratu, ka dark rp ir atvieglots samp.

On 5/6/2020 at 11:41 AM, ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭ said:

Iztērējot 20 minūtes no savas dienas, kuras es tāpat nebūtu jēdzīgi iztērējis, skatoties dark rp basics, sapratu, ka dark rp ir atvieglots samp.

Nepareizi.

Vienu brīdi biju spēlējis diezgan daudz darkrp. Katru reizi varēja pārsmieties, spēlējot. Viņš palika ar vien nepopulārāks un nepopulārāks. Virsroku pārņēma trouble in terrorist town un citi modi. Vecīt, man liekas, ka met mieru, mods foršs un tā, bet tas laiks jau ir garām, vēl jo vairāk, ja tev nav līdzekļu par ko viņu uzturēt un papildināt, lai nebūtu pilnīgs default.

Ja vēlies kaut ko šādu taisīt, neiesaku taisīt latviešu serveri. Nedomāju, ka kāds spēlēs ja ir GTA V RolePlay kuru spēlē katrs otrais un kura pie mums Latvijā pašlaik ir viena no TOP spēlētākajām spēlēm. Tā draudzīgs padoms.