Jump to content
Sign in to follow this  
KalashaLv

design for gaming

Recommended Posts

Čau. jo projām cenšos veidot lapas, dizainus prieka pēc, mācīties un daudz citu iemeslu dēļ. Pašlaik man top savs gaming networks un bīju izveidojis dizainu priekš sava komūna, bet pašam īpaši nepatīk, tāpēc ieliku šeit, lai arī jūs varētu izteikt savas domas.

Tā kā es vēl mācos un cenšos, bet reizēm ideju nav, bīju paņemis no BOTNAME. Dizainiem pāris lietiņas, piemēram kā forumu un headera augstumu un pāris krāsiņas.
Tāpēc cienīsim to, ka BOTNAME man ir kā elks un no viņa es mācos visvairak par ui. :)

Tad lūk pats dizains - šeit
Un lūk šeit dizains ar hoveriem un login - šeit

Skripti ir iesākti taisīt uz ipb 4.4. Nav pabeigts aptaujas skripts un shoutbox skripts, viss pārējais ir pilnībā funkcionejošs. Tad nu ja kādam vajag, droši pm, atdošu skriptu par velti, jo viņs ir traki samētāts.

• Upvote 4

Manuprāt, fonts diezgan neveiksmīgi izvēlēts priekš gaming lapas.

Kā arī dažās vietās nobīdās pāris pikesļi.

mMMnIKv.png

cwB2ALy.png

Ja taisi, tad centies starp blokiem vienādas atstarpes taisīt. Starp monitoriem randomā ļoti mazas.

Kā arī, ja tu gribi, lai izskatās dizains labāk, izmanto Lorem ipsum vai vēl labāk, pats izdomā kādu sakarīgu tekstu, nevis atkārto īsus vārdus vai ciparus.

Bet kopumā ir ok :)

• Like 1

7 minutes ago, ReinissB said:

Manuprāt, fonts diezgan neveiksmīgi izvēlēts priekš gaming lapas.

Kā arī dažās vietās nobīdās pāris pikesļi.

mMMnIKv.png

cwB2ALy.png

Ja taisi, tad centies starp blokiem vienādas atstarpes taisīt. Starp monitoriem randomā ļoti mazas.

Kā arī, ja tu gribi, lai izskatās dizains labāk, izmanto Lorem ipsum vai vēl labāk, pats izdomā kādu sakarīgu tekstu, nevis atkārto īsus vārdus vai ciparus.

Bet kopumā ir ok :)

uzinstalētā forumā uz localhost vienkārši saspamojju tekstu :D. Bet paldies par ieteikumiem, visas kļūdiņas izlabošu. nebīju ievērojis,ka tur ir atstarpītes zem bildēm un ikonam.

4 minutes ago, Danex said:

Baigi smukais, tikai jā, fonts varēja būt nedaudz šaurāks, manuprāt.

Fonts ir Moon. neesmu no tiem cilvēkiem, kas pārzin fontus un tāpēc cenšos izmēģināt vairākus :)

• Upvote 1