Jump to content
periculovobis

Call of Duty Warzone. Laggo, draiveri??

Recommended Posts

Sveiki has'ieši.

Kā jau daudziem zināms, tad ir iznācis par brīvu pieejamais Call of Duty Warzone, battle royale. Sākumā nočekoju, kādas specifikācijas ir nepieciešamas priekš šīs spēles un sapratu, ka uz minimālajām vajadzētu iet labi - https://prnt.sc/rof6w8

Kad biju iekačājis spēli un gāju iekšā spēlē, izmeta šo - https://prnt.sc/rof866 

Sākumā gāju iekšā spēlē, neko neatjaunojot. Spēle laggo pat uz zemākajām grafikām.. Neteikšu, ka laggo nepārtraukti, bet bieži vien, kad notiek kāds action vai kaut ko ātri vēlos izdarīt. Domāju, ka varbūt tie draiveri ir pie vainas. Pēc tam uzmetu, lai caur windows atrod pareizos draiverus un uzlabo visu, taču izmeta, ka man jau ir visjaunākie draiveri. Tad izdarīju visu manuāli, sameklējot videokartei pareizos draiverus un uzinstalējot. Taču pilnīgi nekas nemainījās, met to pašu erroru. Vēlētos dzirdēt jūsu viedokli vai man vispār ir izredzes palaist šo spēli uz minimālajām grafikām bez laggiem? Pie vainas varbūt ir tie draiveri? Bet tad es nesaprotu, ja es pats viņus atjaunoju un nekas nemainās. Ko es varu darīt?

Paldies jau iepriekš.. :)

EDIT;

Izdevās tikt galā ar tiem draivera updateiem. Taču tagad met erroru, ka videokartei rams ir pa mazu. Paldies visiem, kas centās palīdzēt :)

Edited by periculovobis

Izskatas, ka tā videne stipri par vāju. Palaist varbūt varēsi arī, bet tā spēle bus nespelējama, proti, tev ir jāliek low settingi un ļoti trash rezolucija. Bet vai tas ir to vērts? hz

Man ar tādu pašu video karti viss iet, tikai kā ir combat, tā ļoti lago. Mazāk lago, kad viens pats staigā pa mežu. Tā kā nedomāju, ka ir baigi vērts kaut ko censties salabot.

Varbūt ar nvidiainspector var kko izmainīt ? Jo , piemērām, sev priekš fortnite esmu caur viņu uzcēlis fps . Priekš COD WAR neesmu mēģinājis, bet varbūt kkur atrodas kkāds tutorials ?

13 hours ago, Haijfaiv said:

Izskatas, ka tā videne stipri par vāju. Palaist varbūt varēsi arī, bet tā spēle bus nespelējama, proti, tev ir jāliek low settingi un ļoti trash rezolucija. Bet vai tas ir to vērts? hz

Nu cik skatos, tad es neteiktu, ka man ir nenormāli vāja videne.. Vot atmiņa man nenormāli gāž iekšā, tie 8gb tiešam ir par maz.

13 hours ago, ReinissB said:

Man ar tādu pašu video karti viss iet, tikai kā ir combat, tā ļoti lago. Mazāk lago, kad viens pats staigā pa mežu. Tā kā nedomāju, ka ir baigi vērts kaut ko censties salabot.

Paldies.

3 hours ago, flamearts said:

Varbūt ar nvidiainspector var kko izmainīt ? Jo , piemērām, sev priekš fortnite esmu caur viņu uzcēlis fps . Priekš COD WAR neesmu mēģinājis, bet varbūt kkur atrodas kkāds tutorials ?

Paskatīšos.

Bet kā tur ar tiem draiveriem. Es ticu, ka es varētu arī ar tiem draiveriem glābt situāciju.. Vienīgais kāpēc man met to pašu erroru, ja es updateioju tos draiverus...

10 minutes ago, periculovobis said:

Nu cik skatos, tad es neteiktu, ka man ir nenormāli vāja videne.. Vot atmiņa man nenormāli gāž iekšā, tie 8gb tiešam ir par maz.

Paldies.

Paskatīšos.

Bet kā tur ar tiem draiveriem. Es ticu, ka es varētu arī ar tiem draiveriem glābt situāciju.. Vienīgais kāpēc man met to pašu erroru, ja es updateioju tos draiverus...

Pamēģini caur Geforce experience upgreidot viņus. Es tā vismaz darīju 🤷‍♂️

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.