Jump to content
Sign in to follow this  
DrunkCookie

Atsauksmes vai sūdzības par ltpc.lv ?

Recommended Posts

Sveiki. Plānoju iestāties ltpc jeb (Latvijas tālmācības profesionālais centrs) programētāja programmā. Varbūt kādam šeit no has ir atsauksmes vai varbūt sūdzības.

Gribas maksimāli ievākt jebkādu noderīgu info pirms izmetu naudu. Cik laba ir programma kādas ir iespējas pēc tam u.c 

p.s pēc programmas beigām un nokārtota eksāmena piešķir 3 profesionālo kvalifikācijas līmeni kā programmētajam. Tāpēc jautājums cik ļoti šo ņems vērā pēc tam darba meklējumos un vai vispār ņems vērā? Zinu , ka darba vietas meklē gadu pieredzi nevis spožu dokomentu padusē.

Kā notiek prakses vietas izvēle vai to palīdz atrast viņī paši vai arī tas man būs pašam jāmeklē.

Paldies. 

Šaubos, ka to doķi kāds ņems vērā. Pārsvarā visur stājoties darbā pārbauda zināšanas pārrunās vai ar testiem.

• Upvote 2

Es lasot to lapu tāpat nesapratu, kas ir otrā un trešā kvalifikācija? Otrā ir principā papildus kursi un trešā ir tehnikuma līmenis? Ja tā, tad tur nekas labs pa defu jau nevar būt. 

1 hour ago, DrunkCookie said:

Tāpēc jautājums cik ļoti šo ņems vērā pēc tam darba meklējumos un vai vispār ņems vērā?

Domāju, ka neņems vērā, bet tu taču mācies priekš sevis vai ne? Visu izšķirs ko TU māki.

Just now, kapteinis said:

Domāju, ka neņems vērā, bet tu taču mācies priekš sevis vai ne? Visu izšķirs ko TU māki.

Nav jau tā ,ka šobrīd es būtu 0 programēšanā ,zinu pamatus php c# un node.js kā arī protams html css .Esmu arī taisījis mazus projektus. viens no tiem nesaistīts ar Spēļu forumiem , bet lapa Biznesam. Un godīgi sakot vairāk iemācijos no tās mazās lapeles ko taisīju riepu biznesam nekā no visiem spēļu projektiem kopā. 

Un ja zinu , ka izšķirs pramses un tas ko spēju.Un ir arī diezgan loģiski , ka ja man intervijā, ja līdz tādai vispār tiktu, man parādītu kādu sarežģītu algoritmu es sēdētu un raustītu plecus. Bet taipat laikā gadu atpakaļ es rasējumus knapi pratu izlasīt un arī raustīju plecus , bet šõdien esmu pilntiesīgs cnc operātors lielā uzņēmumā ,taisu programmas balstoties uz rasējumiem priekš milijonu projektiem eiropā. Mājas to diezvai būtu apguvis. Bet šobrīdējais darbs nav mans aicinājums. Tādēļ arī taisos iestāties skolā dabūt vismāz kautādu papīru atiecīgajā jomā. Bet jā, pa lielam lai gūtu pieredzin un apgutu ko jaunu ir jātiek darbā konkrētā jomā bet bez pieredzes un vai prasmēm neviens darbā neņems. Biežī vien tiek dabūts darbs kaut zemāks par zāli , bet tomēr atiecīgajā jomā tieši no prakses vietas , kas pēc tam ļauj gūt vajadzīgo pieredzi.  Un jā es mācos priekš sevis un , lai konkrētajā jomā tiktu arī pie darba, kas vakarā uzliek maizi uz galda un nomaksā rēķinus.

Tāpēc jā , uzklausīšu jebkādus ieteikumus / padomus.

Ja tu māki pamatus, tad vari iet uz kādu junior php, alga nebūs pārāk liela, bet vismaz zināšanas apgūsi daudz straujāk nekā skolā. Ieraksts cv arī uzreiz būs uz ko jau skatīsies nopietnāk nekā 3. līmeņa papīru.

Uzņēmumi, kuri saistīti ar Valsts iepirkumiem, ļoti ciena papīrus. Citādi - pajebaķ tas papīrs. 

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.