Jump to content
Sign in to follow this  
Ryzens111

Office for free

Recommended Posts

Sveiki Has.lv foruma lietotāji.

Nāku pie jums ar tādu jautājumi varbūt kāds zina kur ieladēt visu Office angļu valodā par velti?

Lai ietilpist Power Points,Excel,Words...

Paldies.

Vari izmantot bezmaksas variantus kā libreoffice un WPS office, es izmantoju WPS office, ietilpst viss vajadzīgais un neejot visādās mājaslapās, var sev piemērotu template atrast.

image.thumb.png.422c7ca7df237a3f784fbeba69130d4a.png

Edited by Yuu Hirokabe

9 hours ago, Yuu Hirokabe said:

Vari izmantot bezmaksas variantus kā libreoffice un WPS office, es izmantoju WPS office, ietilpst viss vajadzīgais un neejot visādās mājaslapās, var sev piemērotu template atrast.

image.thumb.png.422c7ca7df237a3f784fbeba69130d4a.png

Manuprāt google docs ir labāks variants.

3 hours ago, Jamesy said:

personīgi es paņēmu pa 69eur/gadā no paša microsoft. Samērā lēti.

Laikam atkarīgs cik bieži viņš tiek lietots, Ja katru dienu vajag, tad laikam nav tik dārgi jā.

Ja office vēl piedāva testa laiku, nedēļu, dienu or something. nolādē oficiālo versiju, atrodi internetā KMS Auto (portable). Tur tu atradīsi office activation free. nedaudz tev apčakarēs office sistēmu un iedos free license atslēgu. pa lielam agrāk tā darīju es. Nezinu gan, vai tagad tas strādā

Just now, KalashaLv said:

Ja office vēl piedāva testa laiku, nedēļu, dienu or something. nolādē oficiālo versiju, atrodi internetā KMS Auto (portable). Tur tu atradīsi office activation free. nedaudz tev apčakarēs office sistēmu un iedos free license atslēgu. pa lielam agrāk tā darīju es. Nezinu gan, vai tagad tas strādā

Laiciņu atpakaļ pats 16 gada office ar KMS nomaucu..... Man šķiet ka jaunāku nesanāks vairs.

Just now, Delma said:

Laiciņu atpakaļ pats 16 gada office ar KMS nomaucu..... Man šķiet ka jaunāku nesanāks vairs.

Varbūt jauno nesanāks, nezinu. tik pieņēmu tādu domu, lai puika izmēģina, varbūt izdosies kaut kas. Es pats personīgi neizmantoju no office neko. Ja man kādreiz vajag, es varu google drive izveidot visu ko vajag uzlaist uz a4 lapas. pilnīgi pietiek. Ja jātaisa slideshow, arī to var.