Jump to content
Ryzens111

Programmēšanas pamati

Recommended Posts

Sveicināti Has.lv foruma lietotāji,

Nāku pie jums ar jautājumu varbūt kāds var palīdzet vai iesūtit saitu kur par velti var apgūt/iemācities programmēt.

Būtu labi ja būtu Web programmēšana.

Paldies :)

Web programmēšanai noteikti apgūsti HTML un CSS,kā to minēja augstāk (Bet tās neskaitās kā programmēšanas valodas). Un tikai tad,vari apgūt JavaScript / Php / Python (django iesaku). Noteikti pieejamais bezmaksas materiāls atrodams youtube vai vienkārši ievadot iekš google pirmās 5 vietnēs.Veiksmi. 

• Confused 1

28 minutes ago, cYOEout said:

Web programmēšanai noteikti apgūsti HTML un CSS,kā to minēja augstāk (Bet tās neskaitās kā programmēšanas valodas). Un tikai tad,vari apgūt JavaScript / Php / Python (django iesaku). Noteikti pieejamais bezmaksas materiāls atrodams youtube vai vienkārši ievadot iekš google pirmās 5 vietnēs.Veiksmi. 

HTML un CSS ir kas tad ? 😖

• Upvote 1

1 hour ago, Huligāns said:

HTML un CSS ir kas tad ? 😖

Uztaisi tikai ar html un css  kalkulatoru (funkcionējošo) un es tev 5 eur uz pp atsūtīšu instant.Bez jokiem.

Edited by cYOEout

3 minutes ago, cYOEout said:

Uztaisi tikai ar html un css  kalkulatoru (funkcionējošo) un es tev 5 eur uz pp atsūtīšu instant.Bez jokiem.

Bet kāds sakars ar to, es tev prasu kas ir HTML/CSS 

Vislabākais tev būtu mācīties no paša sākuma un visu sīki. 

HTML pamati <-- spiet tur

CSS pamati <-- spiet tur

JS pamati <-- spiet tur

Kad to visu būsi daudz maz apguvis praktizējoties, sāc mācīties ko nopietnāku. PHP, MYSQL un šādas tādas lietas. Viss nenotiek vienā dienā un ne pat mēnesī. ja tu gribi sev labu, apskatāmu website uztaisīt tur vajag daudz darba un zināšanu. Mācies, meklē risinājumus google un ar laiku viss sanāks, Veiksmi :)

7 hours ago, LoyC said:

Sor,uz tevi šis challenge nebija tēmēts.Nedaudz pats kļūdijos savā izteiciena,neizvirzot nedaudz citādākas prasības,kas pilnīgi atspoguļotu manu ideju. Bet tas nemaina faktu,tāpēc ez money būtu puišam,ja atsūtītu kaut vai viņa neveidoto.

Noteikti izmantojot tikai html var uztaisīt kalkulatoru,tik pat ierobežotu savās darbībās. 

• Downvote 1

On 1/29/2020 at 5:18 PM, cYOEout said:

Sor,uz tevi šis challenge nebija tēmēts.Nedaudz pats kļūdijos savā izteiciena,neizvirzot nedaudz citādākas prasības,kas pilnīgi atspoguļotu manu ideju. Bet tas nemaina faktu,tāpēc ez money būtu puišam,ja atsūtītu kaut vai viņa neveidoto.

Noteikti izmantojot tikai html var uztaisīt kalkulatoru,tik pat ierobežotu savās darbībās. 

Sāksim ar to kad tu varētu būt puišelis nevis es, es tev konkrētu jautājumu uzdevumu, uz kuru es nesagaidiju atdbildi!! Un tu man kautkāda sakarā dod uzdevumu, tatad tev pa faktu @LoyC iemeta piemēru tad nosūti viņam piečuku, tevi aiz varda neviens nevilka!! Manuprāt tu puišel dzīvo uz mātes kakla, un tev kabatā piečuka nav, nesanāca noblatot!! 

On 1/29/2020 at 9:04 AM, Reķis said:

Es ta zinu, te kāds pretējo bijis apgalvojis. :D

Ja man būs jādod Loyc 5 eur,tad tu ar pagali dirsu noslaucīsi citādi es nemaksāšu par neko (think about it )

Edited by cYOEout
  • Downvote 6