Jump to content
Sign in to follow this  
Trixx-

Paypal pret naudu uz banku

Recommended Posts

Sveiki. Vai nebūtu kāds, kas vēlētos 18e paypal iemainīt pret 18e uz bankas kontu? Rakstiet PM

Edited by Trixx-
  • Haha 3
  • Sad 1

4 hours ago, MλZE said:

image.png.a13dd3d05f7df31acaa7627e2e86c2be.png

Uzskati mani par dauni? :D Šis variants nestrādā, jo mans bankas accounts negrib vienoties klāt nezinu kāpēc. Lasīju internetā, ka pie vainas, ka bankas konts varētu būt pieslēgts jau 3 citiem accountiem, bet nepieminu, ka būtu slēdzis klāt vēl citiem klāt. So... Yea, nezinu kāpēc. Pievienojot citu bankas kontu, man prasa, lai ievadu naudas summu ko man uzskaita paypal, ja pareizi sapratu, bet nauda nenāk vai arī es par to kā iziet "captcha" nesapratu pareizi. Domāju, ka nauda uz kontu vēl neienāk ko gribēja uzskaitīt paypal priekš confirmation neienāk, jo brīvdienas, bet neesmu pārliecināts :D

Tāpēc vieglākais veids ir vienkārši ietradot kādam to naudu

• Haha 1

Iemainīšu tavus 18e pp no seb pret 10e. 

Neviens te prosta neko neskaita un 1:1 nav vērts laiku kavēt. 

• Haha 1
  • Upvote 2

Dolce  tu esi amurgalva, vai ari slims ?  normali paludza cilveks palidzibu a tu vijobivajisa te, mazajs jaklis! Interneta tad tik esat vaj dzive ari ?

• Haha 8
  • Upvote 1
  • Downvote 1

@Gogins man līdz mazam jāklim tālāk nekā tev līdz kosmosam... 

Ja tu zinātu kā tas parasti notiek tad arī saprastu. Vienmēr tam, kas pārskaita uz banku tiek uzlikts kaut kas pa virsu, vienmēr tā ir bijis. Ja grib pa draugam, lai prasa draugam nevis publiskā forumā. 

• Upvote 2

11 hours ago, Gogins said:

parskaitijums uz kontu no paypala prasa 2 eiro pa virsu tatad viins maksas pwn nevis tu dumiki!

šoreiz pašāvi garām. Pārskaitījumi uz kontu ir par brīvu.

• Thanks 1

19 hours ago, Gogins said:

parskaitijums uz kontu no paypala prasa 2 eiro pa virsu tatad viins maksas pwn nevis tu dumiki!

PVN ? wut? :hmmm:

2 hours ago, flamearts said:

Tak pārmet uz coinbase un withdrawo uz kontu, ja nestrādā citi varianti . :)

Tad jau beigās nesanāks pa draugam.. Coinbase arī paņems kādus 2-5EUR.. ar visu beigās būs mazāk nekā es piedāvāju un krietni ilgāk :D

On 1/13/2020 at 10:41 PM, Dolce said:

Tad jau beigās nesanāks pa draugam.. Coinbase arī paņems kādus 2-5EUR.. ar visu beigās būs mazāk nekā es piedāvāju un krietni ilgāk :D

Coinbase ņem 2Eur , ja exchango naudu no citas kripto valūtas , nezinu kā ir ar vienkāršo . Taču tak var uztaisīt da jebkur kontu un uzsūtīt uz turieni , tak internets plašs , atrast tak visu var , ja galva strādā .. :D