Jump to content
Sign in to follow this  
ReinissB

Advertify dizains

Recommended Posts

53 minutes ago, smarting said:

Vienīgais aktīvais Dizaineris :D

Varbūt iekš hasa, bet noteikti ne no hasa 😅

Viens no švakākajiem taviem dizainiem manuprāt. Ir krietni savādāks nekā citi, bet neliekas noslīpēts. Kā V1 liekas ok ko sūtīt klientam. Lietot ikdienā liktos nenostrādāts. 

Bet respect ;)

• Thanks 1

Izskatās pēc kāda no free bootstrap dashboardiem.

Ja vajag ideju jaunam dizainam: uztaisi landing lapu slack botam, kurš paredzēts ofisa galda tenisa/nhl/whatever spēļu rezultātu pieglabāšanai, komandu veidošanai, statistikas parādīšanai.
Piemērs: https://leaderboardapp.com/

• Thanks 1

1 hour ago, LoyC said:

Izskatās pēc kāda no free bootstrap dashboardiem.

Ja vajag ideju jaunam dizainam: uztaisi landing lapu slack botam, kurš paredzēts ofisa galda tenisa/nhl/whatever spēļu rezultātu pieglabāšanai, komandu veidošanai, statistikas parādīšanai.
Piemērs: https://leaderboardapp.com/

Idejas vajag, ja godīgi. Es skatījos internetā visādus fake client ģeneratorus, bet man īsti neviens nepiesaistīja. Paldies par ideju, apskatīšos vēlāk. Ja kādam ir vēl idejas nākošajiem dizainiem, vai ieteikumi esošajam, droši. Uzklausīšu visus. Vienkārši gribētos pastiprināt portfolio ar dažādākām lietām.

17 hours ago, Dolce said:

Viens no švakākajiem taviem dizainiem manuprāt. Ir krietni savādāks nekā citi, bet neliekas noslīpēts. Kā V1 liekas ok ko sūtīt klientam. Lietot ikdienā liktos nenostrādāts. 

Bet respect ;)

Man gan likās otrādi :thinking: Varbūt ir pārāk vienkāršs, bet dizains nav galīgi nav slikts salīdzinot ar iepriekšējiem darbiem.

@ReinissB Iepriecināji. Var redzēt, ka sāc sajust pareizās krāsas un toņus kādus izmantot. Fontam arī nav ne vainas, vienīgais vietās kur iet paragrāfa teksts, tur tas ir par gaišu un 100%, ka google tādam uzliktu sliktu novērtējumu. Viens ietiekums no manis būtu, izvairies no shadow stiliem. Nekas tā dizainā nenoveco tik ātri kā shadows. Ideāli stilizēts shadows blokiem varbūt labi izskatīsies tuvākos 2 gadus, slikti stilizēts shadows uzreiz liks izskatīties dizainam vecākam nekā tas ir. 

• Thanks 1

2 hours ago, BOTNAME. said:

Man gan likās otrādi :thinking: Varbūt ir pārāk vienkāršs, bet dizains nav galīgi nav slikts salīdzinot ar iepriekšējiem darbiem.

@ReinissB Iepriecināji. Var redzēt, ka sāc sajust pareizās krāsas un toņus kādus izmantot. Fontam arī nav ne vainas, vienīgais vietās kur iet paragrāfa teksts, tur tas ir par gaišu un 100%, ka google tādam uzliktu sliktu novērtējumu. Viens ietiekums no manis būtu, izvairies no shadow stiliem. Nekas tā dizainā nenoveco tik ātri kā shadows. Ideāli stilizēts shadows blokiem varbūt labi izskatīsies tuvākos 2 gadus, slikti stilizēts shadows uzreiz liks izskatīties dizainam vecākam nekā tas ir. 

Okay, paldies, ņemšu vērā. 👍 Tikai, manuprāt, man ir problēma ar monitoriem. Situācija ir tāda, ka man ir 2 monitori. Vienu izmantoju zīmēšanai, otru, lai apskatītos darbu reālajā lielumā iekš browsera. Problēma tāda, ka abiem monitoriem atšķirās spilgtums un krāsas mazliet. It kā es esmu salicis abiem visu vienādu, bet tāpat, atšķirās. Manuprāt, man ne vienam, ne otram nav tā, kā vajadzētu būt. Tāpēc man ir mazliet grūti saprast, kādas ēnas ir labas un kuras gaišās krāsas ir piemērotas. Domāju kaut kad pirkt jaunu, tad jau redzēs, kas un kā mainīsies.