Jump to content
Sign in to follow this  
Miles

[Pērku] Spēļu profilu

Recommended Posts

Labdien has lietotāji!

Esmu nācies šeit, lai atrastu kādas spēļu platformas (steam,orgin,uplay) profilu priekš sevis un, lai nebūtu čaka es prasu jums ieteikumu, konkrēti, kādu uzticamu saiti, kur var nopirkt profilu,varbūt kāds no šejienes pārdod. Budžets - 150e 

Būšu ļoti patteicīgs par noderīgiem komentāriem. :)

Edited by Miles
budžets

6 hours ago, Miles said:

Esmu nācies šeit,

vācies

bet ja godīgi, tad kāpēc Tev pirkt profilu nevis izveidot savu un tur iemest tos 150€ spēlēs kuras Tev vajag, jo neviens nav ekstresenss un nezin kādas spēles Tu spēlē un meklē tajā "150€ profilā"

• Upvote 2
  • Downvote 1

5 hours ago, akka said:

vācies

bet ja godīgi, tad kāpēc Tev pirkt profilu nevis izveidot savu un tur iemest tos 150€ spēlēs kuras Tev vajag, jo neviens nav ekstresenss un nezin kādas spēles Tu spēlē un meklē tajā "150€ profilā"

Jo biju domājis, ka kāds varētu piedāvāt ko labu

On 10/22/2019 at 11:44 PM, Miles said:

Jo biju domājis, ka kāds varētu piedāvāt ko labu

Jo biji domājis, kādu ko appist. 150 jevras lai ietu pirkt profilu ar dahuja spēlēm ,bet 90% no tām nespēlēt.. ;D

Dažreiz šķiet ka es nedomāju ar galvu, bet lasot šādus postus liekas ka man bakalaura grāds. ;D

• Haha 1
  • Downvote 1

13 hours ago, emciits~ said:

Jo biji domājis, kādu ko appist. 150 jevras lai ietu pirkt profilu ar dahuja spēlēm ,bet 90% no tām nespēlēt.. ;D

Dažreiz šķiet ka es nedomāju ar galvu, bet lasot šādus postus liekas ka man bakalaura grāds. ;D

Appist? Pasaki lūdzu, ja budžets ir 150, tas nozīmē, ka par citām naudām es atteikšos? Tas nozīmē, ka ja cilvēkam ir nauda un viņš vēlas nopirkt profilu, tas uzreiz nozīmē, ka viņš grib appist.

P.s- Nauda ir uz seb

Edited by Miles

6 hours ago, Miles said:

P.s- Nauda ir uz seb

Nesaprotu šitos gājienus.. "swed only", "swed pārskaitījums", "seb". Kad es veicu darījumus man ir pohuj kāda banka, neko tas nemaina.

6 hours ago, Miles said:

Pasaki lūdzu, ja budžets ir 150, tas nozīmē, ka par citām naudām es atteikšos?

Neviens tev nevarēs piedāvāt tavu ideālu steam, kurš ir hvz kāds. Gaidi steam sale vai pērc no g2a visu, ko vēlies. Par 150 eiro sanāk diezgan daudz kas, ja vien neplāno pirkt jaunākās AAA spēles.

Edited by Guru
  • Thanks 1