Jump to content
Sign in to follow this  
cetrisimtidivdesmitajs

Kristone arts

Recommended Posts

Hey, hasieši! Sen jau te neesmu bijis un izlēmu atgriezties. :D Īsāk sakot ar Photoshop jau esmu pazīstams ap 4 gadiem, bet tikko sāku zīmēt web-dizainu un periodiski metīšu šeit darbiņus jūsu verdiktam. Mērķis šim šowoffam ir lai jūs man ietektu/kritizētu, kas man ir ne tā un kas ok. Paldies! :)

1#

Spoiler

thumb_show.php?i=g6hztgm6&view

2#

Spoiler

thumb_show.php?i=xct7jm5g&view

Spoiler

thumb_show.php?i=62sj7ttp&view

Spoiler

thumb_show.php?i=mwhms333&view

Spoiler

thumb_show.php?i=9gjaku9p&view

Spoiler

wwPLmBH.png

Edited by cetrisimtidivdesmitajs

14 minutes ago, emciits~ said:

Šie darbi ir profesionāli, pēc darbiem dodu kādus 9 gadus, kad nodarbojies ar PS

22 minutes ago, kapteinis said:

Tiešām 4 gadus?

Es tiešām esmu pazīstams ar šo programmu 4 gadus, bet vairāk viņu izmantoju lai taisītu visādus artus un editus, bet web-dizainu sāku zīmēt tiaki nedēļu atpakaļ un šie ir mani primie darbi.

Lūdzu iztiksim bez sarkasma es reāli gribu lai manus darbus kritizē nevis izsmej...

Izskatās cool. No web izstrādes viedokļa, otrajā bildē nošķeltie trīsstūri baltajam fonam varētu biš būt pisaks, kā arī otrās rindas elementi nav centrēti - ja speciāli, fine. 

Otrajā dizainā footeris man čota liekas neintuitīvs. Virsraksti kreisajā pusē, dati labajā un pa vidu kaut kāds logo. Ja nebūtu tā logo, tad vēl tā, bet par cik viņš tur ir,  viņš itkā nodala kreisās puses tekstu no labās un nav sajūtas, ka starp abiem tekstiem ir attiecība. Uz pirmo skatoties pie Designed by uzriez meklēju vārdu, a tur tukšums, jo viss ir novietots otrā malā. Uz widescreen būtu vēl grūtāk saprast, kas tur notiek. 

• Upvote 1

Pirmais dizains

• RfOe07o.png Šos vajadzētu iecentrēt.
  • DrGsenl.png Pogām ēnas izskatās pārāk tumšas. Mūsdienās tādas vairs nelieto. Uztaisi vai nu daudz gaišākas, vai vienkārši pogai krāsu pamaini. Kā arī virsrakstiem burtu atstarpe izskatās pārāk liela.
  • Lielais baltais laukums, kurā domāta ziņas sūtīšana ir pārāk pliks un liels. Varēji kaut ko izdomāt klāt.
  • Kā arī footerī informācija par lielu. Tā instagram ikona vispār gandrīz monitora lielumā.
  • Monitoriem tās pogas "CONNECT" vai nu prasās lielākas, vai teksts mazāks. Nesmuki izskatās, kad teksts ir pie pogas pašām malām.

Otrais dizains:

• Hedera bildi vai nu edito mazliet, pakoriģē krāsas, lai neizskatās tik default, vai maini teksta krāsu. Melnos burtus mazliet grūti saredzēt.
  • Ap sarkano register pogu atkal kaut kāda melna ēna. Vispār, ja izmanto ēnas, ieteiktu izmantot ļoti gaišas.
  • Iecentrē apakšējos divus mūzikas kvadrātus.
  • Kā arī mūzikas kvadrādrātu tekstam samazini biezumu vai arī krāsu mazliet gaišāku par "TOP 5 TRACKS FOR TODAY" virsrakstu.
  • Logo footeri galīgi neiederās tur pa vidu, manuprāt. Vai nu samazini viņu un iekļauj kaut kā savādāk, vai izņem vispār ārā.
  • Footerī visi teksti izskatās galīgi garām. Nesaprotu kāpēc visā dizainā kontents bija vienādos attālumos no malām, bet footerī teksts pēkšņi pie pašām sānu malām.
  • Personīgi nepatīk arī tas, ka pilnīgi visur ir CAPS burti.

Trešais dizains:

• Daudziem blokiem atkal melnās ēnas.
  • Tekstam neliec tik briesmīgi lielu burtu atstarpi.
  • Work time un kontaktus vispār nevar salasīt dēļ burtu un ciparu atstarpēm.
  • Footeris atkal tāds pats kā pirmajā, pamēģini kaut ko citu izdomāt.

Pēdējais dizains:

• Starp kvadrātainajiem blokiem prasās daudz mazāka atstarpe. Var arī tos blokus lielākus, kas pie reizes samazinās atstarpes.
  • Tā content, details, players, support navigācija bik nesaprotama. Tas ir hoveris domāts uz content pogas vai kas?

Grūti kaut ko teikt par daudziem sīkumiem, ja bildi nevaru palielināt uz full size. Ar kādiem izmēriem tu tās lapas zīmē?

• Upvote 1

Izskatās, ka no photoshop saproti kaut ko. Ja gribi attīstīt web dizainu, tad sāc mācīties par UX, atrodi online kursus.

• Upvote 1

12 hours ago, ReinissB said:

Pirmais dizains

• RfOe07o.png Šos vajadzētu iecentrēt.
  • DrGsenl.png Pogām ēnas izskatās pārāk tumšas. Mūsdienās tādas vairs nelieto. Uztaisi vai nu daudz gaišākas, vai vienkārši pogai krāsu pamaini. Kā arī virsrakstiem burtu atstarpe izskatās pārāk liela.
  • Lielais baltais laukums, kurā domāta ziņas sūtīšana ir pārāk pliks un liels. Varēji kaut ko izdomāt klāt.
  • Kā arī footerī informācija par lielu. Tā instagram ikona vispār gandrīz monitora lielumā.
  • Monitoriem tās pogas "CONNECT" vai nu prasās lielākas, vai teksts mazāks. Nesmuki izskatās, kad teksts ir pie pogas pašām malām.

Otrais dizains:

• Hedera bildi vai nu edito mazliet, pakoriģē krāsas, lai neizskatās tik default, vai maini teksta krāsu. Melnos burtus mazliet grūti saredzēt.
  • Ap sarkano register pogu atkal kaut kāda melna ēna. Vispār, ja izmanto ēnas, ieteiktu izmantot ļoti gaišas.
  • Iecentrē apakšējos divus mūzikas kvadrātus.
  • Kā arī mūzikas kvadrādrātu tekstam samazini biezumu vai arī krāsu mazliet gaišāku par "TOP 5 TRACKS FOR TODAY" virsrakstu.
  • Logo footeri galīgi neiederās tur pa vidu, manuprāt. Vai nu samazini viņu un iekļauj kaut kā savādāk, vai izņem vispār ārā.
  • Footerī visi teksti izskatās galīgi garām. Nesaprotu kāpēc visā dizainā kontents bija vienādos attālumos no malām, bet footerī teksts pēkšņi pie pašām sānu malām.
  • Personīgi nepatīk arī tas, ka pilnīgi visur ir CAPS burti.

Trešais dizains:

• Daudziem blokiem atkal melnās ēnas.
  • Tekstam neliec tik briesmīgi lielu burtu atstarpi.
  • Work time un kontaktus vispār nevar salasīt dēļ burtu un ciparu atstarpēm.
  • Footeris atkal tāds pats kā pirmajā, pamēģini kaut ko citu izdomāt.

Pēdējais dizains:

• Starp kvadrātainajiem blokiem prasās daudz mazāka atstarpe. Var arī tos blokus lielākus, kas pie reizes samazinās atstarpes.
  • Tā content, details, players, support navigācija bik nesaprotama. Tas ir hoveris domāts uz content pogas vai kas?

Grūti kaut ko teikt par daudziem sīkumiem, ja bildi nevaru palielināt uz full size. Ar kādiem izmēriem tu tās lapas zīmē?

Liels paldies tev Reini! Noteikti ņemšu vērā tavus aizrādījumus. Izmēri man ir 1440xlapas garums. Un, jā tas content ir hoveris.

Pamēģini 1920x lapas garums nākamreiz. Vismaz es tādos izmēros parasti zīmēju. Iesaku arī paskatīties citu dizaineru darbus, kaut vai tajā pašā behance. Paseko līdzi, kādus izmērus, fontus, atstarpes, ēnas lieto citi un centies par to piedomāt arī savos darbos. Man pašam patīk speedart video skatīties, tos arī vari paskatīties priekš iedvesmas.

• Like 1
  • Upvote 1