Jump to content
Sign in to follow this  
flamearts

Hostings

Recommended Posts

Sveiki , vai kāds no jums , lūdzu, varētu ieteikt uzticamu un labu hostingu priekš informatīvām mājaslapām ar saprātīgām cenām ?

EDIT: Latvijā.

Edited by flamearts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lietotājiem no Latvijas? area.lv laikam ir normāls

Edited by LoyC

Share this post


Link to post
Share on other sites

area.. bet atkarīgs ko gribi. Area ir normālākais LV, bet baigi daudz lapas uzliktas uz viena servera un ātrums ir salīdzinoši so-so. Vari man uzprasīt ja gribi, bet nebūs lētak par area it. 

Rezumē - tavām vajadzībām noteikti pietiks area it. 

EDIT: Nezinu, kas @Reķis ir smieklīgs, bet paskaidrošu vairāk. 
Klienta case nesen. Problēmas pie liela apmeklējuma, ka lapa paņem visus resursu un cilvēki dabū error un lapa nav pieejama. Jau paņemts AREA "krutākais" plāns no kura nav atšķirība. 

AREA pat nav LV serveru. Vismaz uz šo brīdim 3 dažādiem kur man ir pieeja tie neatrodas LV. Esošajiem ir 100gb ram. Uz trim ko redzu visiem noslodze starp 80-92GB, kas ir diezgan bad. 
Nomainot AREA serveri klientam dabūjām ekstra 5sek un pilnu ielādi un uz pirmo atbildi ekstra sekunde nost. Attiecīgi arī sapratām, ka pie liela apmeklējuma palielinās CPU noslodze +10% kur AREA nomirst. Attiecīgi klients zaudē naudu. Ko gan no shared servera var gribēt. 

Kopumā tāpat, par to cenu labs hostings un tiem, kam nav baigi liels apmeklējums un nevajaga ļoti spiest uz ātrumu - pilnībā pietiekams serveris. Cena par to performance ir laba. 

Atbalsta puse arī ļoti ok. Mēnesi vai divus.. varbūt pat vairāk ierasto Martin nu ir beidzot aizstājis vēlviens džeks, attiecīgi atbild krietni ātri. 

Tiem kam paredzēts liels apmeklējums un ātrums ir nozīmīgs, īpaši ja strādā pie SEO, ieteiktu skatīties citā virzienā. Kaut kur ārzemēs. Kaut vai Vultr, DigitalOcean.. Siteground arī ir ok, bet nav mans favorīts, ir bijušas problēmas, bet arī ir ok. 

Pieliec vēl CloudFlare hostingam un būs ok. 

 

Edited by Dolce
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biju domājis, ka area Latvijā hostē. Lv vēl ir kāds vispār palicis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LoyC Nīderlandē hostē. Pagaidām neesmu uzgājis nevienu LV serveri viņiem. Cik man saprotams, viņi vienkārši īrē no citiem un viss. Pašiem nekas nepieder drošvien, vai arī varbūt uz vietas ir dedicated kaut kādi, bet shared nav LV. 

LV īsti neviens nav palicis. Serveris.lv un līdzīgie vecie vaļi ir, bet viņu kvalitāte vispār ir zem katras kritikas. Tikko vienu nesu no viņiem prom. Pārnesot vien dabūjām -6sek pilnai ielādei + konstanti gļuki. Konti tik ļoti apgriezti, ka bieži jāprasa, lai atbloķē konkrētas lietas. + viņu sistēma tur interesanta un bieži vien uz appisienu. 

Mājaslapā vienā serverī ar vieniem loginiem. Epasti citā ar citiem loginiem. Pie viņiem vienam klientam vispār 4 dažādi logini.. 

Cits klients atkal saņēma ziņu, ka vajagot lielāku jaudu, par ko arī samaksāja.. Neatceros konkrētas summas tagad, bet ja bija 2eur ar kapeikām tad uz 5eur mēnesī. Ieeju hostingā un tur vispār tāds plāns nav uzlikts un viss pa vecam. Prasu wtf? Šie pēkšņi pārlika pavisam uz citu serveri kur jaunāks admin panelis utt.. GB gan nācās vēlreiz prasīt, lai uzliek īstos par ko klients jau labu laiku bija maksājis.. 

 

Katrā ziņā appisiens aiz appisiena.. AREA ir tiešām ok priekš parastas lietošanas un var lietot neiespringstot, bet ja būs baigais traffic tad gan ieteiktu likt citur. 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.