Jump to content
Sign in to follow this  
themelnraksts

Invision Community 4.4.4 Nulled

Recommended Posts

Prasa license key. Random shite neder pie tā. spiežot uz "Get License Key from Invision Virus" aizmet uz kreiso saitu kur nav ticības reģistrēties. 

Vairāk jautājums vai Administrācija pārbauda šādus postus ar linkiem? un cik droši tie ir? un nē neēsmu pirmo dino i-netā un esmu reģistrējies pietiekoši daudz saitos , bet kautkā nav velmes reģistrēties katrā kas to prasa kad iespējams , to nekad neizmantošu. 

Paldies

32 minutes ago, stiivais said:

nē neēsmu pirmo dino i-netā

Skolā gan laikam pirmo dienu. 🙄

Just now, Guru said:

Skolā gan laikam pirmo dienu. 🙄

Ja nav ko teikt , tad paturi pie sevis. Atradi vienu vārdu pie kura piekasīties.

1 minute ago, stiivais said:

Ja nav ko teikt , tad paturi pie sevis. Atradi vienu vārdu pie kura piekasīties.

Matemātika, puiss, matemātika. Vairāk par 1 skolā arī iemāca skaitīt.

Vai tiešām pirms spied rakstīšanas pogu grūti pārlasīt, ko esi uzrakstījis?

10 minutes ago, Guru said:

Matemātika, puiss, matemātika. Vairāk par 1 skolā arī iemāca skaitīt.

Vai tiešām pirms spied rakstīšanas pogu grūti pārlasīt, ko esi uzrakstījis?

Tu kautkāds Gramār nazzī>?  Vai vienkārši nav nekā labāka ko darīt? Un atbildot uz tavu komentāru esmu virs vidējās izglītības. Ja sāc piesieties pie kautkā , kas nav absoluti saistīts ar tēmu un , vai tās jautājumu , tad lūdzu paturi savu viedokli pie sevis , ja nespēj sniegt atbildi uz man interesējošu jautājumu.

• Haha 1

On 1/28/2020 at 11:55 PM, stiivais said:

Tu kautkāds Gramār nazzī>?  Vai vienkārši nav nekā labāka ko darīt? Un atbildot uz tavu komentāru esmu virs vidējās izglītības. Ja sāc piesieties pie kautkā , kas nav absoluti saistīts ar tēmu un , vai tās jautājumu , tad lūdzu paturi savu viedokli pie sevis , ja nespēj sniegt atbildi uz man interesējošu jautājumu.

Ja būtu virs vidējās izglītības, tad saprastu tekstu "Get License Key from Invision Virus"...

Turklāt šitā versija ir outdated