Jump to content
Sign in to follow this  
KalashaLv

Auto radio problēma

Recommended Posts

Heyy. Nopirku jaunu mašīnas radio Pioneer MVH-181 UV. Skanēt jau skan lani un jaudīgi, bet katru reizi kad slēdz iekšā mašīnu, viņš vienmēr prasa uzstādīt iestatījumus par jaunu. Kāds var izstāstīt, ko man jāspiež, lai nemestu setupu visu laiku? Paldies jau iepriekš 

Sarkano ar dzelteno vadu saliec kopā

EDIT:

No reakcijas skatos ka laikam neesmu pareizi uzrakstījis.

Dzeltenais vads dod visu laiku strāvu un sarkanais tikai tad kad ir pagriezta aizdedze.

Izņemot ārā radio redzēsi dzeltenu un sarkanu vadiņu. Uztaisi abiem pa vidu iegriezumu nepārgriežot viņus un savieno kopā. Un vēlams ar kaut ko aptīt arī...

Edited by Delma

On 9/14/2019 at 7:07 PM, Delma said:

Sarkano ar dzelteno vadu saliec kopā

EDIT:

No reakcijas skatos ka laikam neesmu pareizi uzrakstījis.

Dzeltenais vads dod visu laiku strāvu un sarkanais tikai tad kad ir pagriezta aizdedze.

Izņemot ārā radio redzēsi dzeltenu un sarkanu vadiņu. Uztaisi abiem pa vidu iegriezumu nepārgriežot viņus un savieno kopā. Un vēlams ar kaut ko aptīt arī...

tik daudz jau kā vadiņus savienot es zinu. Viss ir savienots pareizi un pārtaisīts arī ar pieredzējuša cilvēka palīdzību. Bet nekā, vaina laikam būs radio. vadi visi ir savienoti, bet ir palicis 1 vienīgs vads pāri. zils ar baltu. to gan es nezinu kur likt, bet cik noprotu tas ir radio antenas strāvas vads? kaut ko tādu sapratu

On 9/16/2019 at 1:31 PM, KalashaLv said:

tik daudz jau kā vadiņus savienot es zinu. Viss ir savienots pareizi un pārtaisīts arī ar pieredzējuša cilvēka palīdzību. Bet nekā, vaina laikam būs radio. vadi visi ir savienoti, bet ir palicis 1 vienīgs vads pāri. zils ar baltu. to gan es nezinu kur likt, bet cik noprotu tas ir radio antenas strāvas vads? kaut ko tādu sapratu

Pieņemsim ka šis būs tavs štekeris https://prnt.sc/p7c2mg
Uztaisi dzeltenam un sarkanam vadam iegriezumu pa vidu un savieno kopā. Tad būs gan saglabājusies atmiņa, gan bez aizdedzes varēsi ieslēgt radio.

Edited by Delma

On 9/17/2019 at 6:09 PM, Delma said:

Pieņemsim ka šis būs tavs štekeris https://prnt.sc/p7c2mg
Uztaisi dzeltenam un sarkanam vadam iegriezumu pa vidu un savieno kopā. Tad būs gan saglabājusies atmiņa, gan bez aizdedzes varēsi ieslēgt radio.

vadi jau ir savienoti, viss ir pareizi un pārbaudīts. vairākas reizes. 

On 9/17/2019 at 11:03 AM, kapteinis said:

Man arī audānam bija tāda problēma. Es arī domāju, ka māku pareizi vilkt vadus. @sLIDe var nokomentēt.

vadam ir elektrība, kad mašīna tiek izslēgta. Bet elektrība ir tik tālu, kamēr neizņem atslēgu. Kad atslēgu pagriež stūres bloķēšanas virzienā, elektrība pazūd...

13 hours ago, KalashaLv said:

Kad atslēgu pagriež stūres bloķēšanas virzienā, elektrība pazūd...

Te taču arī ir tava problēma. Meklē citu vadu. Varbūt autiņam nemaz nav tāda fīča, ka stāv ieslēgts, bez atslēgas. Esmu tādus redzējis, kur defaultais radio pat neiet bez atslēgas. Tad atvelc vadu no citas vietas, kur visu laiku ir elektrība.