Jump to content
Sign in to follow this  
Qwe777

PC

Recommended Posts

@Jenotinsssss pasaki tad man, lūdzu, cik eiro apzīmē budžeta pc? Kādam tā nozīme var būt 700, kādam 1000, kādām 1200. Starp 700 un 1200 ir diezgan liela starpība, tādēļ tas ne sūda nepasaka cik autors ir gatavs maksāt par datoru.

• Thanks 1

5 hours ago, Yoloman said:

Visas spēles būs uz ultra/max setingiem https://m.ss.com/msg/lv/electronics/computers/pc/fjxeo.html

Tas dators ir viss ko vari atļauties un tagad ar to pašu datoru tu mēģini kādu noscamot, žēl, jā.

Edited by Jenotinsssss
  • Haha 2

21 minutes ago, Jenotinsssss said:

Tas dators ir viss ko vari atļauties un tagad ar to pašu datoru tu mēģini kādu noscamot, žēl, jā.

Es skatos domāšana nav tavā stipra puse ja tu paskatītos ss.com viss lētāko datoru tu atrastu datoru kura linku es  šeit ieliku 

(Tas bija domāts kā joks jo netika pateikts budžets) 

Labāk ei zīmēt paintā vecos gaming dizainus moz kāds vēl iegrābies un nopirks (Šis bija uzbrauciens un tev tagad ir ja paklusē vai jadirs kkas pretī) 

• Downvote 2

17 minutes ago, Yoloman said:

Es skatos domāšana nav tavā stipra puse ja tu paskatītos ss.com viss lētāko datoru tu atrastu datoru kura linku es  šeit ieliku 

(Tas bija domāts kā joks jo netika pateikts budžets) 

Labāk ei zīmēt paintā vecos gaming dizainus moz kāds vēl iegrābies un nopirks (Šis bija uzbrauciens un tev tagad ir ja paklusē vai jadirs kkas pretī) 

Ja man domāšana "nav stiprā puse", tad kāpēc tu liec šeit linku no ss.com lapas, kur tu pārdod savu datoru? Cerēji kļūt par jokdari? Nesanāca!

• Haha 1

44 minutes ago, Jenotinsssss said:

Ja man domāšana "nav stiprā puse", tad kāpēc tu liec šeit linku no ss.com lapas, kur tu pārdod savu datoru? Cerēji kļūt par jokdari? Nesanāca!

Cik bieži sit galvu pret poda malu? Tas nav mans dators tas ir random viss lētākais sūds ssā

• Downvote 2

Pirmais koments - tiem kas so topiku ar hernu piespamojusi, ja nav ko iepostot, neposto, tikai parādat sava intelekta trūkumu.

https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcqxAQAgCAOwlyzQWvX%2Fv0S3DInpHLVxymmxQQNcDSnaD6b%2BuQ%3D%3D

B450 plate

Ryzen 5 3400G

16 gb ddr4 rams 3000mhz

480gb ssd

Random case ar barokli jau ieksa(baroklis noteikti nav no labakajiem, bet tev ir buddzeta builds)

Kopa 408 eur - ja ņemsi citur, ne 1a, tad kādos 370 eur var provet ierakstīties.

Idejiski, ja ar vega 11 būs pa īsu, tad ar laiku piemet klāt kādus 80-100 eur un sska paķer lietotu rx580 vai gtx1060, un bus ļoti normāls kompis.

APU veiktspēja šajā video ir saprotama.

Edited by dainis
  • Upvote 1

On 9/6/2019 at 4:18 PM, eclipzh said:

Varbūt sāc ar to, cik dārgu/lētu PC vēlies? Atkarībā pa cik vari atļauties.

@Qwe777 ^ Pirmais komentārs... 

Edited by ʰᵉˡˡᵃᒪᑌ᙭