Jump to content
Sign in to follow this  
xanmarcuz

Samp gm problēma

Recommended Posts

Sveiciens visiem, kas lasa šo! Mana problēma ir īsti man neizprotama sakarā ar šo GM: 

Es takā viņu uzliku uz  sava host, savienoju ar datubāzi ar ko viss ir kārtībā, bet lieta tāda kad es ieeju serverī, es vai reģistrējos, vai jau eksistējošā kontā ielogojos viņš man uztāda Tu tiki kikots par aizdomam chitu lietoshana (#0444) un izmet mani no servera.

KODS TĀS DAĻAS:

public OnDialogResponse(playerid, dialogid, response, listitem, inputtext[])
{
	printf("%s tikko izmantoja dialoga nummuru %i", sendername(playerid), dialogid);
	if(GetPVarInt(playerid,"USEDIALOGID") != dialogid)
	{
		SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Tu tiki kikots par aizdomam chitu lietoshana (#0444)");
        SetTimerEx("Kicks", 1000, false, "i", playerid);
		return 1;
	}

Edited by xanmarcuz
  • Sad 1

2 minutes ago, HowToRuski said:

Lūdzu nesāc. Nav nākotnes.

Tā nav tava darīšana gudriniek. 
Negribu neko pārmest, bet paveic kaut ko pats līdz spried par cita darāmo.

kad  dabūsi meiteni sev pie sāniem varēsi  teikt lūdzu nesāc, nav nākotnes.

Edited by xanmarcuz

1 hour ago, xanmarcuz said:

Tā nav tava darīšana gudriniek. 
Negribu neko pārmest, bet paveic kaut ko pats līdz spried par cita darāmo.

kad  dabūsi meiteni sev pie sāniem varēsi  teikt lūdzu nesāc, nav nākotnes.

Piedod ja aizvainoju Tevi ar tik skarbiem vārdiem tavā samp dzīvē. Centos vienkārši palīdzēt.

Izdzēs:

{
		SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Tu tiki kikots par aizdomam chitu lietoshana (#0444)");
		return 1;
	}

Bet vēl būtu labāk, ja tu uzrakstītu itap supportam, lai atslēdz tev pakalpojumu, paldies.

• Like 1
  • Haha 3

No kurienes jums ir tāds negatīvisms? Es taču normāli pajautāju palīdzību vai nevar izpalīdzēt ar to ko pats īsti neizprotu? Ja jūs paši nesaprotat kā palīdzēt tad labāk vispār nerakstīt neko, jo šādi jūs parādāt to  cik ļoti atpalikuši jūs esat ja izlasāt problēmu un gvelžat niekus.

Es šo saku dažiem indivīdiem, kas vel jo projām nav izkāpuši no pamperiem un tikko izspļāvuši knupi no mutes, dēļ zobu augšanas un smaganu niezēšanas nevar vien patūrēt ciet gudro muti.

Vel jo projām ceru uz kādu sakarīgu personu, kas palīdzēs atrisināt problēmu, jo noteikti šeit arī ir kāds kas saprot un nedzen zosis.

• Downvote 2

1 hour ago, xanmarcuz said:

No kurienes jums ir tāds negatīvisms? Es taču normāli pajautāju palīdzību vai nevar izpalīdzēt ar to ko pats īsti neizprotu? Ja jūs paši nesaprotat kā palīdzēt tad labāk vispār nerakstīt neko, jo šādi jūs parādāt to  cik ļoti atpalikuši jūs esat ja izlasāt problēmu un gvelžat niekus.

Es šo saku dažiem indivīdiem, kas vel jo projām nav izkāpuši no pamperiem un tikko izspļāvuši knupi no mutes, dēļ zobu augšanas un smaganu niezēšanas nevar vien patūrēt ciet gudro muti.

Vel jo projām ceru uz kādu sakarīgu personu, kas palīdzēs atrisināt problēmu, jo noteikti šeit arī ir kāds kas saprot un nedzen zosis.

2019 

No one gives a fuck about samp 

Edited by Fallyyy
  • Upvote 1

5 hours ago, Jenotinsssss said:

Izdzēs:

{
		return 1;
	}

Bet vēl būtu labāk, ja tu uzrakstītu itap supportam, lai atslēdz tev pakalpojumu, paldies.

Pateicoties šim es esmu izlabojis to kikošanas lietu, bet jau nākamā ir tas, ka protams viss strādā līdz brīdim kad ieeju serverī un takā viss ir, spawns strādā un  viss info ir, bet spawns ir ēkā un no ēkas evar iziet ārā 😮 Problēmas :D 

• Downvote 1

38 minutes ago, xanmarcuz said:

Pateicoties šim es esmu izlabojis to kikošanas lietu, bet jau nākamā ir tas, ka protams viss strādā līdz brīdim kad ieeju serverī un takā viss ir, spawns strādā un  viss info ir, bet spawns ir ēkā un no ēkas evar iziet ārā 😮 Problēmas :D 

https://forum.sa-mp.com/showthread.php?t=289337

100 boļi tu caur db vari to izveidot, tagad atpisies 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.