Jump to content
Sign in to follow this  
ALX

1.1 informācija par notiekošo.

Vai vēlies redzēt atpakaļ "Žurnālistus" ?  

34 members have voted

1. 1. Vai vēlies redzēt atpakaļ "Žurnālistus" ?

Recommended Posts

Hei, hei! 🐥

Kā jau lielākā daļa forumu lietotāji pamanīja pēdējās nedēļas biju diezgan neaktīvs , skatoties uz to kad ieplānotie darbi iet uz beigām , varešu sākt pievērst laiku has attīstībai.Tāpēc īsumā pastāstīšu kādi ir turpmākie plāni , un protams arī vēlētos dzirdēt tavu viedokli , kādas izmaiņas Tu vēlētos redzēt forumā.

Tātad sākšu par dizainu.Līdz nedēļas beigām iesniegšu visus labojumus , un centīšos līdz mēneša beigām dizaina izskatu pievienot šim topikam, (protams arī viss atkarīgs cik raiti viss ies dizainerim).

Foruma galvenā funkcija nemainīsies un paliks tāda , kāda viņa ir. Klāt forumam nāks , multi vendor ecommerce platforma , kura būs integrēta forumā.Īsāk sakot jebkurš lietotājs varēs, piedavāt pakalpojumus , izlikt pārdošanā piemēram datoru komponentes utt. Kā arī izlikt noteiktas pamācības par maksu , vai bez tās.

Runājot par aktivitātēm , es vēlētos dzirdēt tavu viedokli , kādas būtu viss piemērotākās aktivitātes šim forumam? Spēļu vakari ? Regulāras irl aktivitātes (peintbols , pokers utml) utt.

Arī izliku aptauju par žurnālistiem, tikai šoreiz raksti tiks publicēti vienreiz nedēļā, kā apkopojums par visu notikušo pasaulē.

(Protams arī viss atkarīgs no tava balsojuma. 🙈 )

Tas arī pagaidām viss , vēlos dzirdēt tavus komentārus!  :angel:

• Upvote 6

Runājot par aktivitātēm , es vēlētos dzirdēt tavu viedokli , kādas būtu viss piemērotākās aktivitātes šim forumam? Spēļu vakari ? Regulāras irl aktivitātes (peintbols , pokers utml) utt.

Šito huiņu tu porī jau entās reizes, līdz vienkārši kāds cits uzņemās un tava vietā kaut ko samuķī. 

😐

Edited by Fallyyy
  • Haha 1
  • Upvote 2

Runājot par aktivitātēm , es vēlētos dzirdēt tavu viedokli , kādas būtu viss piemērotākās aktivitātes šim forumam? Spēļu vakari ? Regulāras irl aktivitātes (peintbols , pokers utml) utt.

Viss jau būtu forši, gan spēļu vakari, gan tās irl aktivitātes. Bet tākā te ir palikuši daži vecie un gandrīz neviens jaunais, būs grūti sasaukt cilvēkus aktivitātēm. 

24 minutes ago, Delma said:

Viss jau būtu forši, gan spēļu vakari, gan tās irl aktivitātes. Bet tākā te ir palikuši daži vecie un gandrīz neviens jaunais, būs grūti sasaukt cilvēkus aktivitātēm. 

Es jau labprāt dotos, bet ir bažas, ka kāds iedos jebalā, jo hasā uzvedos, kā dalbajobs.

• Thanks 4
  • Haha 4

On 7/24/2019 at 8:09 AM, Jenotinsssss said:

Es jau labprāt dotos, bet ir bažas, ka kāds iedos jebalā, jo hasā uzvedos, kā dalbajobs.

Has poker vakaros neviens nav dabūjis.... Tas pēc manām dzirdēšanām

• Haha 1

Neesmu nekāds forumu programmētājs, bet hasā iegriežos katru dienu, dažreiz pat vairākas reizes dienā, ar domu, kad būs ko palasīt, var ļeva komentā iedirst un dabūt unlike :D gribās redzēt vairāk aktivitātes, spēļu ziņā, aptauju utt, vecums ir vecums, bet ja sirdī ir, tad arī paliks.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Kopš has pārņemšanas ir noticis pilnībā - NEKAS! 

Solījums pēc solījuma.. Mistiski google translate žurnālisti.. tad vēl visādi brīnumi, kas nekad kaut kā... nesaiet!?

- Nu jau nedēļa riņķī dizaina atkal nav.. ( pietam, kam tas tik ļoti vajadzīgs? Ko dos dizains ja nav aktivitātes? )
- Multi vendor? :D priekškam? Tie pāris cilvēki ko te ieliks? Vienkāršāk ir paypal pārskaitīt. Pietam uzlikt multi vendor aizņem pāris minūtes. 
- Vienīgais notikušais ir pāris konkursi ar balvām, kas arī bija diezgan pliekani..
- Pieliktas vienīgi jaunas reklāmas.. Apsveicu

Skats no malas ir tāds, ka nekas nav noticis.. attiecīgi līkas rokas vai arī nav laika. Ja nav laika vai līkas rokas tad nodod šo projektu kādam, kas ir gatavs kaut ko darīt un investēt. 

/ This is not for you / 

Edited by Dolce
  • Thanks 2
  • Upvote 1

neredzu vispār jēgu no žurnalistiem, viss ko viņi darīs ir copy/paste no kkāda tvnet un nedaudz pamainīs teikumus, tad jau labāk uztaisīt kkādu bloku kur tos jaunumus izvelk no kkāda ziņu portāla, kur varī attiecīgi izvēlēties kategoriju, kādus tu jaunumus vēlies redzēt.

btw, es jau slidei ierosināju, lai strīmo pokeru vakarus kā agrāk, tik galvenais vajag Puni kas sadzeras un dara visādu huinu pa donations, piemēram ar galvu iznest durvis - 50 eur, izlēkt pa logu - 30 eur u.c un stūrī kkur ielikt GAZ logo ar linku, es domāju būtu ok

• Like 1
  • Haha 4

Guest am.pomelo.pm
2 hours ago, eclipzh said:

neredzu vispār jēgu no žurnalistiem, viss ko viņi darīs ir copy/paste no kkāda tvnet un nedaudz pamainīs teikumus, tad jau labāk uztaisīt kkādu bloku kur tos jaunumus izvelk no kkāda ziņu portāla, kur varī attiecīgi izvēlēties kategoriju, kādus tu jaunumus vēlies redzēt.

Nu tā jau daudzi ziņu portāli arī strādā, respektīvi, paņem informāciju no LETA un uzcepj rakstu.