Jump to content
Sign in to follow this  
kk1337_official

Video maker!

Recommended Posts

Adobe Premiere Pro subscription mēnesī ir 20$

• Upvote 1

8 hours ago, kk1337_official said:

Nu varbūt ir kādāi programmai kurai vēl jāpērk fīčas - jeb lincenzi :)

Tici man, ja programmā iekšā ir jāpērk kaut kādas funkcijas, tad tā programma nav laba.

Bet nu reāli Premiere pro vai Sony Vegas. Personīgi  iesaku premiere. Cik esmu izmantojis, tad man šķita ērtāks un, vismaz kādreiz premierei renderēšanas laiks bija ātrāks. Cena ja nemaldos 30e mēnesī vai kas tamlīdzīgs. Ja tu gribi lifetime licenci, diez vai kaut ko sakarīgu pa 100e dabūsi.

• Upvote 1

On 7/12/2019 at 9:31 AM, -Jānis- said:

Tici man, ja programmā iekšā ir jāpērk kaut kādas funkcijas, tad tā programma nav laba.

Bet nu reāli Premiere pro vai Sony Vegas. Personīgi  iesaku premiere. Cik esmu izmantojis, tad man šķita ērtāks un, vismaz kādreiz premierei renderēšanas laiks bija ātrāks. Cena ja nemaldos 30e mēnesī vai kas tamlīdzīgs. Ja tu gribi lifetime licenci, diez vai kaut ko sakarīgu pa 100e dabūsi.

Paldies liels tev par info!

On 7/16/2019 at 2:10 PM, R0DEmental- said:

commercial vai non-commercial nolūkos?

Video spēļu editošānai un pielikt visādus effektus un tekstus, piemērām, lai video izlektu kāds attēls vai emodžī, kas tāds! :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.