Jump to content
ko0pz3r

Jaudīgs gaming dators gtx 1080 I5-8600k 800 eiro

Recommended Posts

Jaudīgs gaming dators var pavilkt jebkuru spēli uz max settingiem un pavilkt labus FPS. Dators ir manā rīcība aptuveni gadu, strādā tāpat kā jauns. Visulaiku ikpalaikam skenēju ar anti-virusu programmu so 100% tīrs.

CPU un GPU ir iespējams overclockot, bet to nedarīju, jo tāpat visu varēja pavilkt. Kopā nāk TP-Link USB wi-fi adapters un Asus pci-e wifi karte, lai būtu iespēja arī pie wi-fi pieslēgties. Videokartei un lampiņām datorā ir iespējams manīt krāsu un apgaismojuma režīmus (mirgot, pulsēt, viena krāsa u.t.t.)

Datora specifikācijas: CPU: I5-8600K 3.6GHz - 4.3 GHz (6 kodoli)

CPU Fan: Cooler Master Hyper 212 EVO

GPU: Geforce GTX 1080 8GB

RAM: 8Gb DDR4 2400 MHz

Motherboard: GIGABYTE Intel Z370 HD3

HardDrive: WD Gold 1Tb

SSD: 2x250Gb SAMSUNG 860 EVO SSD

Power Supply: BeQuiet Pure Power 10 600w

3 red led Corsaire Fans

IMG_03811.jpg

Edited by ko0pz3r
  • Downvote 8

Kas tieši te ir jaudīgs? Varēji atļauties šo grandiozo personālo datoru, bet interneta vadu ievilkt, nē?

53 minutes ago, Jenotinsssss said:

Kas tieši te ir jaudīgs? Varēji atļauties šo grandiozo personālo datoru, bet interneta vadu ievilkt, nē?

cena un videokarte

Vai ar 1350 eiro tu apraksti summu, ko iztērēji, lai šo datoru iegādāties vienu gadu atpakaļ vai arī summu, ko vēlies prasīt par to?
Jo, ja tas ir otrais variants, tad tu aizšāvi visai greizi garām. Par to pašu summu var salikt datoru ar labākām specifikācijām - RTX 2070, i5-9600k, 1x500GB M.2 SSD, 16GB RAM.

Edited by Totalimus
  • Upvote 2

1 hour ago, Jenotinsssss said:

es uz pc arī lietoju visu laiku wifi, nevis slēdzos klāt ar vadu, neatkarīgi no tā, ka modēms atrodas  30cm attālumā :D ja viņam modēms atrodas tizlā vietā un piedāvā wifi opciju, kpc neizmantot? atšķirība tak nav tik liela, ja nu vienīgi nav sazina kāds nets/modems...

man datora vērtībā sanāca tik ap 780e, bet to pašu pc vai līdzvērtīgu(ar intel) var noteikti salikt arī par zemāku cenu.

On 7/6/2019 at 9:28 AM, Totalimus said:

Vai ar 1350 eiro tu apraksti summu, ko iztērēji, lai šo datoru iegādāties vienu gadu atpakaļ vai arī summu, ko vēlies prasīt par to?
Jo, ja tas ir otrais variants, tad tu aizšāvi visai greizi garām. Par to pašu summu var salikt datoru ar labākām specifikācijām - RTX 2070, i5-9600k, 1x500GB M.2 SSD, 16GB RAM.

1350 eiro ir summa ko iztērēju saliekot šo datoru. Par datoru prasu 950 eiro.

Es atvainojos man nav tik krasaina iekspuse, datoram, bet tas ari ir bernescigi, vienigi ja esi video blogers, tad protams tas piedos izskatu video ramitim.

4 kodoli, bet pietiek visam jauda! 

Jaunakais bf5 iet, ka ari bf1,bf3,bf4 un protams interneta speles.

Ring of elyium vaj ka tur! 

world of tanks 

warcraft!

Bet tadu datoru ko esi izlicis var salikt kopa pa 500 eiro, lietotam detalam!

Video 100 eiro

visu kasti bez video un baribas bloka iegut var pa 120 e

un baribas vads tadaj videnei letakais 52 eiro 

Un so to palielinat, pa parejo naudu var dabut! 

http://prntscr.com/obslmb

http://prntscr.com/obslxv

Uz doto datoru izstereju!

250 eiro!  ar 2 jaunam detalam! baribas bloks un datora kaste smukaka!

Netirgoju neko, vienkarsi skaidroju kad normalu pc var salikt ap 400 eiro vertibu!

Tik ja nem lietotu nav garantija ka saplisis 1 momenta! 

Edited by Gogins
  • Downvote 7

11 minutes ago, Gogins said:

Video 100 eiro

Par 100 euro, 90%, ka tā videokarte tikusi lietota miningam, ja ne pat visi 100%. Un, ja ne miningam, tad tā videokarte ir vienkārši nopista vai arī tai overclock rezultātā kaut kas nestrādā, kā vajag.

• Downvote 1

Es nopirku labaku par 850 euro pirms gada, un  vel joprojam strada. Bet neredzu - jegu , lai tu kompi pardod par 1350 euro.. Ja vins jau gadu pie tevis ir nostavejis, un ja jau tu prasi tadu summu, tad kadelj ss.com ir pilns ar siem sludinajumiem, ka visi pardod lidz 600 euro [tadus specus, ka tev?].

Es nesudzos par savu datoru, kaut ari mans ir portativais, neuzskatu - ka geimosani domats, bet tapat turu lidzi visiem taviem speciem. :D

[8gb ram's nekadies nemaksa vairak par 50 eiro]

[1080 GTX ~ lietots tapat ka tava videokarte ari apmeram pie 120 eiro]

[Vienigais, ka tu vari noplest pusscenu no ssd kartem, bet vinas drosi vien ir pilnas un nokalpojusas savu laiku]

Tas detalas neizmaksa 1350 euro , bet gan pie 500-600 euro!

Nevaig skatities tas detalas, ka vinas maksa - ka no veikala. 

Tavas detalas ir nokalpojusas jau gadu, un vinas skaitas lietotas..

Edited by VBPTV
  • Downvote 9

8 hours ago, VBPTV said:

Es nopirku labaku par 850 euro pirms gada, un  vel joprojam strada. Bet neredzu - jegu , lai tu kompi pardod par 1350 euro.. Ja vins jau gadu pie tevis ir nostavejis, un ja jau tu prasi tadu summu, tad kadelj ss.com ir pilns ar siem sludinajumiem, ka visi pardod lidz 600 euro [tadus specus, ka tev?].

Es nesudzos par savu datoru, kaut ari mans ir portativais, neuzskatu - ka geimosani domats, bet tapat turu lidzi visiem taviem speciem. :D

[8gb ram's nekadies nemaksa vairak par 50 eiro]

[1080 GTX ~ lietots tapat ka tava videokarte ari apmeram pie 120 eiro]

[Vienigais, ka tu vari noplest pusscenu no ssd kartem, bet vinas drosi vien ir pilnas un nokalpojusas savu laiku]

Tas detalas neizmaksa 1350 euro , bet gan pie 500-600 euro!

Nevaig skatities tas detalas, ka vinas maksa - ka no veikala. 

Tavas detalas ir nokalpojusas jau gadu, un vinas skaitas lietotas..

Ugh, parādi kur pa 120€ var GTX 1080 nopirkt, uzreiz pāris ieķeršu.

2 hours ago, Alex's said:

Ugh, parādi kur pa 120€ var GTX 1080 nopirkt, uzreiz pāris ieķeršu.

Tas  ir lietots jau gadu, var dabut caur ebay.com 

• Downvote 6

57 minutes ago, VBPTV said:

Tas  ir lietots jau gadu, var dabut caur ebay.com 

Pirms Tu tik pārliecinoši piedirs forumu, varbūt apskati piedāvājumus? Nekas tur nav zem 250€

• Like 1
  • Thanks 1

Tas nemaina faktu, ka detaļas noveco, jo iznāk jaunas un labākas komponentes, pie kam tavas ir arī lietotas.

• Thanks 1
  • Upvote 1

370 - gtx 1080ti (lietots)

280 eur - i5 8400 (jauns)

100 eur - z370 (lietots)

40 eur - 8gb ram (lietots)

20 eur - hdd 1tb (lietots)

60 eur - ssd 2x240gb vai vienkarahi 1x 500gb, tas pats. (lietots)

45 eur - psu (jauns)

30 eur - coolermaster fan (jauns)

kopsummaa - 945 ar nosacijumu, ka cpu ar psu un fan ir jauni un svaigi. Tev viss lietots principa, so nonem cenu no cpu, fan un psu. Pienemsim, lietots apmeram 2 gadus, balstoties pec specs (cpu un video, tie izlaisti 17. gada), tatad nonemsim cpu, fan un psu cenu apmeram 25% no sakotnejas vertibas, sanak taa, ka cpu vertiba ir 210, fan - 22, psu - 33. Tiri konstruktivi beigas sanak 855 euro par tavu komplektaciju, like max cena. Bet ja velies atrak notirgot, naksies upureties vel par daziem eiro, ka to dara citi un vairaki cilveki. Es tik saku :D. Paldies par uzmanibu.

Edited by r0de
  • Like 1

Atvaino, bet cena tev ir dramatiski janolaiž.

https://1a.lv/order/shopping_cart?content=HcnBEQAgCAPBloAEDdp%2FX4K%2FnTtnmXj80hHMAVZJA1rEX%2BpUjQR2rEGmZI0H

997 eur(lasot cita veikalā var zem tiem 950 palīst)

Ryzen 5 2600

B450 plate

16 gb 3000mhz ram

650W modular gold PSU

1tb ssd

Cooler master kaste

RTX2070

Viss jauns, un tava lietotā datora budžetā, kādēļ kādam par šo summu jāpērk kas lietots, ja var dabūt šādu setupu, jaunu, ar garantiju.

Edited by dainis
  • Upvote 2

Man patīk cik daudz cilvēki ir tērējuši laiku, lai pamatotu kāpēc cena nav adekvāta.. un autors drošvien tāpat tirgos par topašu cenu vai nometīs 50eur :D

• Like 1