Jump to content
Sign in to follow this  
nixboy

Principā izdošu DigitalOcean VM's par brīvu.. tikai liec man smieties

Recommended Posts

Principā palīdzēšu jums attīstīties.. Došu pilnībā par velti uz 30 dienām VM no DigitalOcean ar tādiem speciem, kuri būs nepieciešami atkarībā no jūsu nolūka ar to...

Viss, kas jums ir jādara ir bišķiņ jāpasmīdina mani un jāizstāsta konkrēts nolūks kam jūs lietosiet to VM. Izvērtēšu, kuram došu/nedošu.

Gribu izpalīdzēt un atrast tādus, kuriem tiešām vajag tādēļ vairāk informācija par to ko gribat darīt ar VM būtu vēlams.

/// Pēc tām 30 dienām.. ja redzēšu, ka lietojat to lietderīgi varu paildzināt līdz pat gadiem.

Der protams,

- Vienkārši dev testing

- Spēļu serveri  

- TeamSpeak / Ventrilo utt..

- Majaslapu

- VPN

+ vēl miljons lietām

Nav noteikts skaitlis cik izdošu.

Lai redzētu vairāk informāciju vienkārši ieej digitalocean.com - Linux dist. / versijas .. utt

Būs root access!

caur API pieeja ieslēgt/izslēgt/pārinstelēt/pārmainīt root paroli utt..

Edited by nixboy
  • Haha 2
  • Sad 1
  • Downvote 4

Atkarīgs no tā jaudas. Ja būs pietiekami jaudīgs uzbāzīšu apache2 forumam, savam topošajam projektam. :) Varbūt kādu papildus game serveri... who knows...

• Haha 1

7 hours ago, Jenotinsssss said:

Atkarīgs no tā jaudas. Ja būs pietiekami jaudīgs uzbāzīšu apache2 forumam, savam topošajam projektam. :) Varbūt kādu papildus game serveri... who knows...

2128708c1e584c1ca483f0c3a6c27bfc.png

Piedāvāšu tev vienu no tiem pēc tavas izvēles uz 30 dienām.

Šobrīd esi vienīgais, kurš izskatās, ka pat grib takā izvēlies un aizsūtīšu par DM visu info.

1 hour ago, akka said:

has dump

Es reāli esmu labdarība tavā forumā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt savus projektus vai vienkārši eksperimentēt un tu brauc augumā.. tev pašam tas stulbi neliekas ?

• Haha 2

Privāti uzrakstīju.

29 minutes ago, nixboy said:

2128708c1e584c1ca483f0c3a6c27bfc.png

Piedāvāšu tev vienu no tiem pēc tavas izvēles uz 30 dienām.

Šobrīd esi vienīgais, kurš izskatās, ka pat grib takā izvēlies un aizsūtīšu par DM visu info.

Es reāli esmu labdarība tavā forumā, lai palīdzētu cilvēkiem attīstīt savus projektus vai vienkārši eksperimentēt un tu brauc augumā.. tev pašam tas stulbi neliekas ?

33 minutes ago, Jenotinsssss said:

Privāti uzrakstīju.

Par PM aizsūtīts.

Saņēmi:

4GB ram

2 vCPU

80GB SSD

4TB transfer

• Haha 1
  • Upvote 1

47 minutes ago, nixboy said:

e9f73abec059a16f5a1ed4c855155abf.png

Atvaino par Late atbildi, iespējams Rust vannila normālu, eiropiešu stilā, un varētu paasināt spējas ar datubāzēm.

12 hours ago, nixboy said:

e9f73abec059a16f5a1ed4c855155abf.png

Un ko tu ar to gribēji pateikt? :D Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss. Katrs var paņemt DO trial kontu un darīt ko pats ar to grib. Arī es esmu DO lietotājs ar vairākiem serveriem, tas kas tur DO ir jāmaksā ir kapeikas pa lielam. 

• Upvote 1

38 minutes ago, Dolce said:

Un ko tu ar to gribēji pateikt? :D Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss. Katrs var paņemt DO trial kontu un darīt ko pats ar to grib. Arī es esmu DO lietotājs ar vairākiem serveriem, tas kas tur DO ir jāmaksā ir kapeikas pa lielam. 

Drīzāk ko tu mēģināji ar to pateikt? 😂😂😂

Vecīt es šeit piedāvāju vairākiem cilvēkiem par brīvu uztaisīt VM un ne par 5$ vai 10$. 

"Drīzāk izskatās pēc tā, ka paņemsi to, kas jau būs labi uztaisīts un viss."  Par ko tu vispār runā? 😂

Par to, ka nav jāmaksā 100+, jo tas nav dedicated serveris - Well no shit.. Tas ir kind of the point of VM. Nenozīmē, ka tāpat jauda nav. Un katrs otrs šeit tāpat nevar atļauties 20$ samaksāt un es to bļa daru par brīvu. Par ko tu vispār sūdzies vai raudi. 

11 hours ago, smarting said:

Atvaino par Late atbildi, iespējams Rust vannila normālu, eiropiešu stilā, un varētu paasināt spējas ar datubāzēm.

Uzsit man DM

Vēlams includot joku 😅

38 minutes ago, Dolce said:

Un par DO free trial, bet ņem. Es dodu iespēju paildzināt VM ja tiek lietderīgi izmantots. 

Edited by nixboy

18 hours ago, smarting said:

Par PM aizsūtīts.

Saņēmi:

4GB ram

2 vCPU

80GB SSD

4TB transfer

Uzsākšu  mta dayz un mc hcf multi "prodžektu"  bez tiem pay to win, neesmu pa ilgiem laikiem redzējis normālu multi "prodžektu" tādu.

Edited by DDOSER2
  • Haha 2
  • Sad 1