Jump to content
Sign in to follow this  
KalashaLv

Mūsdienu gaming projekts.

Recommended Posts

Sveiki! Skatoties visur apkārt, pārmeklējot saitus, forumus, gaming lapas, google informāciju, nonācu pie secinājuma, ka vecie gaming projekti, kas balstīti uz minecraft un cs 1.6, pamazām izmirst. 

Izklausīsies nedaudz tizli un muļķīgi, bet nāku vairāk pie jums pēc palīdzības!
-- Ir doma izveidot kādu mazu projektiņu ar lielu mērķi. Nav vajadzības teikt ka shops tikai strādās, vai ka nauda ir svarīgākā! Es to daru tikai aiz garlaicības :)

Ir tā, ka lasot informāciju, nonācu pie secinājuma, ka projekts stāvēs bez apmeklējumiem, ja tiks veidoti primitīvi serveri (cs 1.6, minecraft, samp, mta). tas viss ir novecojis un katru otro mēnesi tiek izlaistas ar vien vairāk multiplayer spēles. 

Nāku ar jautājumu. Kā jums šķiet, kādus serverus visvairāk apmeklēs? Like es pat nezinu ar ko sākt, tapēc rakstu šo postu.

Labi, var jau uzšaut prieka pēc kādu mazu minecraft serverīti ar kādu interesantu sistēmu, kaut ko tādu, kas Latviešu serveros nav bijis. 100% visiem sāk apnikt visi tie Factions, skyblock n shit. Tas viss ir bērnu spēlītes.

-- Vot. Šī ir aptuveni kā aptauja. Pēc jūsu prāta, kas vislabāk iederētos? ko tādu izveidot, lai jums un pārējiem būtu interesanti :)

Pliiz no flame. veidoju projektu tikai tāpēc, ka man pašlaik brīvajā laikā nav ko darīt un izdomāju nodarbināt sevi. 
Vēlos uzbūvēt projektu, kas patiks visiem :)

Soo jā, izklāsti savas domas :)

Edited by KalashaLv

Jautājums, pēc cik ilga laika tavas izpriecas beigsies? Nedomāju, ka veidot projektu ar iemeslu - man nav ko darīt, ir labākā ideja.

12 minutes ago, ReinissB said:

Jautājums, pēc cik ilga laika tavas izpriecas beigsies? Nedomāju, ka veidot projektu ar iemeslu - man nav ko darīt, ir labākā ideja.

jā, piekrītu tev, ka iemesls nav tīri izcils, bet es domāju, ka veidot projektu naudas dēļ arī nav diezko glīti.

Tā kā neesmu bērns, netaisos veidot mēnešnieku. Nesaku, ka projekts būs mūžīgs, bet turēšu tik ilgi, cik ilgi vien būs iespējams.

Es šo postu nerakstītu, ja gribētu uzturēt mēnešnieku. tāpēc nāku pēc has iemītnieku viedokļa, kas mūsdienu gaming projektam būtu visvairāk pieprasīts!

Edited by KalashaLv

1 hour ago, LoyC said:

Taisi to, kurā pats ikdienā spēlēsi.

Tas gan, ja pašam par spēli nebūs interese tad motivācija nebūs tik liela 😅

1 hour ago, LoyC said:

Taisi to, kurā pats ikdienā spēlēsi.

Thats the point, ka es spēlēju visu. Mc, Cs 1.6, csgo, lolu, BF, COD, PUBG, Fortnite, jebko, ko mans pc velk. 

CIk ātri ienāca prātā, tik ātri arī izkritīs no prāta.. pēc laika atradīsies cita nodarbe, pēc kā uz projekta uzliksi rokas.

MTA serveri populāri, dayz (ne latviešu līmenī) PUBG, Roleplay, atkarīgs kādu auditoriju gribi.. ja gribi 10-13 tad taisi mc

Five roleplay vēl variants

Edited by Danex

labāk pievienojies projektam, nevis veido savu un spēlē tukšos serveros.

• Upvote 1

8 minutes ago, akka said:

labāk pievienojies projektam, nevis veido savu un spēlē tukšos serveros.

Tāpēc jau es rakstīju postu. man vajag citu viedokli, lai serveri nebūtu tukši. "Kādi serveri, plugini, modi", n shit. Pievienoties projektam es negribu, jo zini kā ir, pašlaik cik skatos, daudzos projektos administrācija ir bērni. Matricai administrācija mainījusies, kkādi dīvaini palikuši, playhard arī vairs nav vecais, kick administrācija pa pillo. Teiksim tā, nav īsti vietas kur atrast labus sabiedrotos. Tāpēc es vēlos izveidot savu projektiņu, vienkārši for fun. Man nevajag baigos ienākumus, vai ko tādu. vēlos uztaisīt kārtīgu projektu, paturēt viņu vaļā cik ilgi iespējams, ja apniks, pārdošu, vai vienkārši atdošu viņu labam cilvēkam, kas rūpēsies par viņu.

Varbūt jums nesaprast, jo vienmēr visi veido projektus, lai būtu lieki ienākumi, laba reputācija un kas tāds. Bet mans plāns ir izveidot projektu, lai patiktu citiem. Ja patiks citiem, patiks arī man. :)

12 minutes ago, KalashaLv said:

Tāpēc jau es rakstīju postu. man vajag citu viedokli, lai serveri nebūtu tukši. "Kādi serveri, plugini, modi", n shit. Pievienoties projektam es negribu, jo zini kā ir, pašlaik cik skatos, daudzos projektos administrācija ir bērni. Matricai administrācija mainījusies, kkādi dīvaini palikuši, playhard arī vairs nav vecais, kick administrācija pa pillo. Teiksim tā, nav īsti vietas kur atrast labus sabiedrotos. Tāpēc es vēlos izveidot savu projektiņu, vienkārši for fun. Man nevajag baigos ienākumus, vai ko tādu. vēlos uztaisīt kārtīgu projektu, paturēt viņu vaļā cik ilgi iespējams, ja apniks, pārdošu, vai vienkārši atdošu viņu labam cilvēkam, kas rūpēsies par viņu.

Varbūt jums nesaprast, jo vienmēr visi veido projektus, lai būtu lieki ienākumi, laba reputācija un kas tāds. Bet mans plāns ir izveidot projektu, lai patiktu citiem. Ja patiks citiem, patiks arī man. :)

Playhardā administrācija nav mainījusies, ja runā par īpašniekiem vai oldschool puišiem.

Bet saproti pats, veidot serverus tas ir viens, otrs uz ko tauta skatās ir uz forumu un to dizainu un attīstību, forumā arī jāgulda būs.

kā arī viens nepavilksi visu, tad tev automātiski nepietieks vairs nekam laiks.

33 minutes ago, Danex said:

Playhardā administrācija nav mainījusies, ja runā par īpašniekiem vai oldschool puišiem.

Bet saproti pats, veidot serverus tas ir viens, otrs uz ko tauta skatās ir uz forumu un to dizainu un attīstību, forumā arī jāgulda būs.

kā arī viens nepavilksi visu, tad tev automātiski nepietieks vairs nekam laiks.

man ir daži labi vietējie čomi, kuri ir gatavi veidot serverus. Majaslapu es jau esmu iesācis veidot un pilnveidoju gandrīz katru vakaru, apm 3 stundas dienā. Dizainus veidot es protu, daudz mācos un eksperimentēju, kodēšana neiet diezko tīri man uz 100%, bet tāpēc jau ir has un vēl puiši, kas palīdzēs. 
Nav jau pirmā reize kad projektu taisu :)

On 5/18/2019 at 7:53 PM, KalashaLv said:

Labi, var jau uzšaut prieka pēc kādu mazu minecraft serverīti ar kādu interesantu sistēmu, kaut ko tādu, kas Latviešu serveros nav bijis. 100% visiem sāk apnikt visi tie Factions, skyblock n shit. Tas viss ir bērnu spēlītes.

Minecraft serveri nav vērts, pat lielajos LV projektos trūkst spēlētāji, nav vairāk mc zelta laiki 😞 Kā arī nevis sāk apnikt Factions vai skyblock, bet spēlētāji jau ir izauguši un sīkie spēlē fortnite.

• Like 1
  • Upvote 2

2 minutes ago, Seathin said:

Minecraft serveri nav vērts, pat lielajos LV projektos trūkst spēlētāji, nav vairāk mc zelta laiki 😞 Kā arī nevis sāk apnikt Factions vai skyblock, bet spēlētāji jau ir izauguši un sīkie spēlē fortnite.

Taisnība jau ir. skatoties uz mc serveriem, tie paliek tukšāki ar katru dienu. Ir jau domiņa izveidot kādu mazo mc serveri, lai atlikušajiem latviešu puikām prieks. Bet vajag kaut ko labāku, kaut ko tādu, kas piesaistīs. 

19 minutes ago, Yoloman said:

Visiem ir vienalga par tavu forumu ja tevi ir discord 

skatoties uz tavu profilu un ierakstiem, var saprast, ka tu te tā mistiski esi uzradies un tev nekas nepatīk. Like visiem vienalga par tavu viedokli, ej tetri paspēlē LMAO. Es labprāt uzklausīšu normālu cilvēku domas, nevis tādu, kā tevi, kuram viss ir slikti :)

vienreiz skolnieks atvērta mta:rp serveri, nauda pietika tikai hostam, tāpēc forumu uztaisīja discordā :D 

lai serveri nebūtu tukši Tu varētu paskaidrot kādu serveri vēlies veidot, atvērt projekt un izveidot serveri, lai patīk 10 cilvēkiem no has - neko nedos, Tu pats tur varēsi spēlēt, Tu pats tur varēsi pirkt vipu, parādīsies cilvēki kuri gribēs statusu un tas arī viss., nu tiešām nav vērts., paskaties uz moxx, cenšās, mainās, bet nekas neizdodās.

8 hours ago, KalashaLv said:

skatoties uz tavu profilu un ierakstiem, var saprast, ka tu te tā mistiski esi uzradies un tev nekas nepatīk. Like visiem vienalga par tavu viedokli, ej tetri paspēlē LMAO. Es labprāt uzklausīšu normālu cilvēku domas, nevis tādu, kā tevi, kuram viss ir slikti :)

Tici man spēlētājiem vairāk interesē lai pats serveris būtu normāls nevis forums

nav jau fun ja nav ranki kā cs:go vai kaut kas motivējošs, addicting.. es spēlēju LoL

On 5/18/2019 at 7:53 PM, KalashaLv said:

Pliiz no flame. veidoju projektu tikai tāpēc, ka man pašlaik brīvajā laikā nav ko darīt un izdomāju nodarbināt sevi. 
Vēlos uzbūvēt projektu, kas patiks visiem :)

parasti šādās tēmās rakstu vairāk, bet vai baigi vajag, jo katru gadu tāda satura tēma parādās. Katrā ziņā varu piebilst, ka nav vērts to darīt, ja tikai pašlaik ir brīvs laiks - tu izmantosi brīvo laiku šādam mērķim, kamēr ārā ir tik brīnišķīgs laiks, bet kad tev laika nebūs, tad arī padarītais būs vējā..

viena no primārajām lietām ko izdari sākumā ir savāc uzticamu un rīcībspējīgu komandu ap sevi, kuri ir ieinteresēti vienotu mērķu sasniegšanā - lai ir vienmēr kāds uz serveriem orientēts, cits uz portālu, un kopumā kāds aktivitāšu veidotājs arī tad, kad citiem nav laika

mūsdienās gluži uz sentimenta pamata vairs neizsprukt cauri, vajag kādu gardu "odziņu", unikalitāti, lai atšķirtos no citiem..

• Upvote 1

Projektu taisīšanas vilciens ir aizbraucis tālajā 2013 gadā, ja tad neuztaisiji, tagad vairs nav jēgas, jo izsisties ir gandrīz nereāli. 

Tu sākumā raksti, ka gribi izveidot kaut ko tādu, kas pievilks cilvēkus (kaut ko pavisam savādāku). Tev tik ātri mainās domas, jo jau pēc pāris atbildēm sāki iekomentēt par to, ka "varētu jau izveidot mc, varētu jau mazajiem mc". Nezinu, man izskatās, ka Tu it kā saki ka gribi kaut ko fresh, bet patiesībā gribi kaut kādu oldskūl mc serveri taisīt, kaut gan pats labi saproti, ka nekas no tā nesanāks.

Btw. Tev ir arī nepareiza pieeja tam visam. Kā tu vari taisīt jau webu 3 stundas dienā, ja vēl nemaz nezini ko gribi? Tas jau liecina par to, ka tu tur tagad defaultu dizainu taisi ar ipb forumu, kas ir atkal vecā mēnešnieku tēma.

Edited by Kwaithex
  • Upvote 1

22 hours ago, Kwaithex said:

Tu sākumā raksti, ka gribi izveidot kaut ko tādu, kas pievilks cilvēkus (kaut ko pavisam savādāku). Tev tik ātri mainās domas, jo jau pēc pāris atbildēm sāki iekomentēt par to, ka "varētu jau izveidot mc, varētu jau mazajiem mc". Nezinu, man izskatās, ka Tu it kā saki ka gribi kaut ko fresh, bet patiesībā gribi kaut kādu oldskūl mc serveri taisīt, kaut gan pats labi saproti, ka nekas no tā nesanāks.

Btw. Tev ir arī nepareiza pieeja tam visam. Kā tu vari taisīt jau webu 3 stundas dienā, ja vēl nemaz nezini ko gribi? Tas jau liecina par to, ka tu tur tagad defaultu dizainu taisi ar ipb forumu, kas ir atkal vecā mēnešnieku tēma.

Neesmu teicis, ka negribu kaut ko jaunu. Es teicu, ka gribu kaut ko tādu, kas nav LV projektos bijis. Nepieminēju, ka man būs tikai viens serveris. Man ir iespēja izviedot vairākus serverus, katru uz savas kastes. Ir doma izveidot kaut kādu mc serveri, lai būtu prieks citiem, kuri nespēlē citas MP spēles. Bet serverus man vajag arī citus.

On 5/20/2019 at 11:36 AM, Korijs said:

parasti šādās tēmās rakstu vairāk, bet vai baigi vajag, jo katru gadu tāda satura tēma parādās. Katrā ziņā varu piebilst, ka nav vērts to darīt, ja tikai pašlaik ir brīvs laiks - tu izmantosi brīvo laiku šādam mērķim, kamēr ārā ir tik brīnišķīgs laiks, bet kad tev laika nebūs, tad arī padarītais būs vējā..

viena no primārajām lietām ko izdari sākumā ir savāc uzticamu un rīcībspējīgu komandu ap sevi, kuri ir ieinteresēti vienotu mērķu sasniegšanā - lai ir vienmēr kāds uz serveriem orientēts, cits uz portālu, un kopumā kāds aktivitāšu veidotājs arī tad, kad citiem nav laika

mūsdienās gluži uz sentimenta pamata vairs neizsprukt cauri, vajag kādu gardu "odziņu", unikalitāti, lai atšķirtos no citiem..

Vismaz viens cilvēks, beidzot iedod kādu padomu! :)
Komandu es vācu cik cītīgi varu. Pagaidām man ir 3 cilvēki, kas labprātīgi strādās pie serveriem. Mājaslapu pagaidām veidoju es, bet noteikti, ka nebūšu vienīgais, kas to darīs. 13 gadīgu administrāciju arī negribās, tāpēc ir grūti atrast cilvēkus, kas vēl labprātīgi ņemsies ar šādām nodarbēm. Teiksim tā, ka man nav bezlimita kontaktu, kas "droto" pie pc dien dienā :)
Paldies par ieteikumu, ņemšu vērā un centīšos darīt to labāko!