Jump to content
Sign in to follow this  
R0DEmental-

halavigie 50$

Recommended Posts

blockchain.com var claimot air dropus XLM (Stellar) 50$ vertiba. neko dizhi daudz nestastishu, pashi sapratisiet, ka dabut. Bet nu, legit shit, savus 48 esmu savacis jau, 2 atstaju ieksha :D  tas taa, informacijai, ja kaads joprojam nezina. Withdrawot vares, ja jums ir coinbase ar paypal saistits, jo vnk nezinu, kaa blockchainaa vareja pa taisno withdrawot

Edited by R0DEmental-
  • Upvote 3
  • Downvote 2

Arī es par šo metodi uzzināju dažas dienas atpakaļ. Pamēgināju, darbojās.

Laikam kaut kādās shady lapās savu pases kopiju nevajadzētu uploadot.

• Thanks 2
  • Upvote 3

Un cik ir summas cik abas puses dabū, vai kā tur ar cipariem?  Kāds var apskaidrot, vai runāt tālāk privāti, ja tur ir kādi promo vai kas tāds 👍

Un kā tur notiek tā darbība, prost jāpiereģistrejas vai kā? 

Edited by inadatequate

Kā tur tā verifikācija notiek, aizsutiju visu ko prasija, jau pagājušas entās stundas, veljoprojām nekādas ziņas no ta saita.

14 minutes ago, Alex's said:

Kā tur tā verifikācija notiek, aizsutiju visu ko prasija, jau pagājušas entās stundas, veljoprojām nekādas ziņas no ta saita.

Tur līdz 5 dienām vai cik bij rakstīts 

Man vienas dienas laikā apstiprinaja. Citiem ir bijis stundas laikā, citiem 3 dienu laikā.

Tur izmanto 3rd party dokumentu verificētājus, kuri ir legit un ar to nodarbojās takā tur uztraukumam nav pamata

P.S Varu kādu atbrīvot no XML pret naudu uz konta

1 hour ago, inadatequate said:

Kā to naudu ārā dabūt no turienes? Kāds var palīdzēt vai caur kāda starpniecību? 

Iekš blockchain pārtransfēro uz BTC, un tad BTC uz coinbase, coinbase uz walletu un skaiti ārā uz paypal.

1 minute ago, Jhonny said:

Iekš blockchain pārtransfēro uz BTC, un tad BTC uz coinbase, coinbase uz walletu un skaiti ārā uz paypal.

Thanks. :) coinbase arī jāverificē sevi ar kaut kādiem dokumentiem?

1 hour ago, linards1000 said:

Tur izmanto 3rd party dokumentu verificētājus, kuri ir legit un ar to nodarbojās takā tur uztraukumam nav pamata

Bet tas nozīmē to, ka mans aizsūtītais ID būs viņu datubāzē.... Tātad nekas tīrs te nav....

Drīz būs jauni topiki ka nevar to izmantot jo sataisīti sūdi

2 hours ago, Delma said:

Bet tas nozīmē to, ka mans aizsūtītais ID būs viņu datubāzē.... Tātad nekas tīrs te nav....

Drīz būs jauni topiki ka nevar to izmantot jo sataisīti sūdi

Reāli, viņi ar tavu latvijas ID neko tpt arzemēs nevar izdarīt, tpc satraukties ir bezjēdzīgi.

11 hours ago, Alex's said:

Reāli, viņi ar tavu latvijas ID neko tpt arzemēs nevar izdarīt, tpc satraukties ir bezjēdzīgi.

ļoti pašpārliecināts izklausies šajā sakarā - ar jebkuriem datiem var iesākt jebko, jebkur un jebkurš, ja ir vēlme, vajadzība un mērķi

tas, protams, vispārīgi, neņemos spriest cik droši ir šajā piemērā, bet nevajag stāstīt, ka viss ir kā 100% drošībā..

• Confused 1
  • Upvote 3

beidzot blockchain sāk bloķēt paypalus ,kas widrwa taisīja demo konta naudai! :D GL visiem ,kas savāca.

Kaut kad ieķēru šo un esmu -10%, bet nav tik traki ja par brīvu iedod.. Vienu brīdi gan biju pat plusā. Atstāšu, lai stāv portfolio.