Jump to content

Recommended Posts

Tātad tā, man ir nopirkts hostings, uzstadīts eshop, uz magento, kodējot klāt jauno dizainu radās daži sarežģījumi, kā rezultatā tagad chekout page rāda, ''The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.'' itkā atrasts risinājums,  https://support.plesk.com/hc/en-us/articles/115000649345-WordPress-website-shows-503-Service-Temporarily-Unavailable-on-Plesk-for-Linux-AH01075-Error-dispatching-request-to?fbclid=IwAR384v6LkLwVFq0X-H38R68K48OfBA8VS9NoKcLDT6I0GJmaBBWH92UE4vk   

bet lieta tāda,ka ka man hostinga sniedzējs atbild šādi - Jūsu hostingā ********.lv PHP versija ir 5.6.40 (mode FPM aplication). Diemžēl atslēgt "imagick" individuāli nav iespējams, jo šis modulis ir aktivizēts globāli visam
kopējam hostinga serverim.

 

Ir kādi ieteikumi kāšo te labot?
 

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kādēļ tu domā, ka tieši tā ir tava problēma? Pietam PHP 5.6 taču jau ir neatbalstīta versija, kāpēc vēl vispār tāda tiek izmantota?

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Principā par šo kļudu man paziņoja, koderis,kas dizianu lipināja klāt lapai, kurš šobrīd ir nozudis, tāpēc pašlaik īsti nezinu ko iesākt, ,kas vel varētu būt par problēmu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.