Jump to content
Sign in to follow this  
Lade

PayPal > swed

Recommended Posts

Hei. Vajadzīgs izmainīt no PayPal 200eur > swed. Varēs sev paņemt kādus 20eur, any?

6 hours ago, Lade said:

Hei. Vajadzīgs izmainīt no PayPal 200eur > swed. Varēs sev paņemt kādus 20eur, any?

Zinu, ka off topic, bet no PayPal var izņemt uz swedbank tāpat, ja vien tev nav jāsteidzas. Vai nu uz bankas kontu (free) vai arī visa card (1÷ fee laikam).

11 hours ago, Night said:

Zinu, ka off topic, bet no PayPal var izņemt uz swedbank tāpat, ja vien tev nav jāsteidzas. Vai nu uz bankas kontu (free) vai arī visa card (1÷ fee laikam).

Ja varētu, tad to izdarītu. 😕

tak no paypal uz swed 1 dienas laikā, pat 1 diena nepaiet. Vairākas reizes esmu vakarā ap 10iem ņēmis arā, no rīta ap 11 jau nauda kontā.

• Downvote 1

1 hour ago, Alex's said:

tak no paypal uz swed 1 dienas laikā, pat 1 diena nepaiet. Vairākas reizes esmu vakarā ap 10iem ņēmis arā, no rīta ap 11 jau nauda kontā.

Rakstīšu otro reizi -, ja es to varētu izdarīt, tad sen būtu izdarījis. Sīkumos neizteikšos, kas vēlēsies un varēs - droši. 

16 hours ago, Lade said:

Rakstīšu otro reizi -, ja es to varētu izdarīt, tad sen būtu izdarījis. Sīkumos neizteikšos, kas vēlēsies un varēs - droši. 

Kas tev par problēmu tur ir ? Konta numuru , vai karti neņem pretī ? Vai arī savu konta numuru esi jau nolinkojis uz profilu kurš ir limiots?

Atsūti dm'u kas tev par problēmu iespējams varu palīdzēt,jo pašam pirms laika bija problēmas ar naudas izņemšanu.

7 hours ago, ALX said:

Kas tev par problēmu tur ir ? Konta numuru , vai karti neņem pretī ? Vai arī savu konta numuru esi jau nolinkojis uz profilu kurš ir limiots?

Atsūti dm'u kas tev par problēmu iespējams varu palīdzēt,jo pašam pirms laika bija problēmas ar naudas izņemšanu.

Limited 100÷ ka nav problēma, jo swedā var ar pāris klikšķiem dabūt extra iban, izņemt uz to un aizvērt to kontu.

• Upvote 1

Kad es vēl nodarbojos ar šo biznesu, lai izņemtu no Paypal uz Swed (vai citu banku) vajadzēja būt VISA kartei. Nederēja ne Maestro, ne Master. Nezinu kā tagad ir.

Kaimiņu tante ņem diezgan regulāri bez jebkādām problēmām uz maestro master visa un vienalga ko vēl citu. Latvija, N26 utt. Nezinu gan par swed, varbūt tur citas limitācijas, ar SEB nav problēmu. 

No paypal uz swed nauda atnāca 10h laikā (solītais 1-2 dienas). Bez nekādām komplikācijām.

Paldies user: kapteinis. Samainīju.

hariits, tagad arī var ar mastercard, bet man tur ir cits stāsts. 

Edited by Lade
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.