Jump to content
Sign in to follow this  
hariits

APEX Legends (F2P)

Recommended Posts

Sveicināti,

aiz garlaicības izdomāju uzrakstīt nelielu apskatu par nesen iznākušo spēli, kas jau paspējis aizraut vairāk kā 25 miljonus spēlētāju visā pasaulē. PUBG un Fortnite ir pagātnē. Tagad nāk APEX Legends.

image.png.e044c93a7e41d8e537bf9d032111f567.png

 

Jaunākās paaudzes (liekas dīvaini tā teikt) battle royale žanrs, kas pie tam ir Free-2-Play un pieejams jebkuram spēlētājam. Izstrādātājs Respawn Entertainment un izdevējs EA Games. Citi cilvēki ir novērojuši, ka spēle līdzinās iepriekš izstrādātajai Titanfalls, kas neguva tik lielu auditoriju kā bija plānots. Spēle ir izdota priekš Microsoft PC sistēmām, XBOX ONE un PlayStation 4. Spēle tika palaista publiskai spēlēšanai 4. februārī 2019 gadā un to nedēļas laikā jau paspēja lejupielādēt vairāk kā 25 miljonu lietotāju no kuriem 2 miljonu aktīvi spēlē. Spēli spēlēt var tikai no ORIGINs konta. Var uztaisīt ātri un vienkārši, pēc tam, savienot ar Steam.

Apex Legends atšķiras no vairuma battle royal žanriem, iekļaujot Leģendas - spēles varoņi un katram ir savas unikālās spējas. Spēlētāji ir komandās pa trīs (var ar draugiem, vai tevi ieliks ar random citiem 2 cilvēkiem), katrs spēlētājs izvēlas savu leģendu un vienā plašā kartē spēlē 20 komandas (kopā 60 spēlētāji). Visas komandas sāk spēli bez aprīkojuma un, kā jau pierasts no citām BR žanra spēlēm, lec ārā no dropshipa un meklē ieročus, ammo un aprīkojumu un cīnās līdz pēdējai dzīvajai komandai. Spēle izmanto unikālu PING sistēmu, kas ar vienu klikšķi iezīmē ienaidnieku, aprīkojuma atrašanās vietu vai vienkārši ziņo komandai uz kurieni vēlaties doties. Kopumā pagaidām ir 8 leģendas, kas iedalās klasēs pēc aizsardzības, uzbrukuma un support. Izstrādātāji jau strādā tālāk pie jaunām leģendām, ieročiem un pat kartes.

 

Mans personīgais viedoklis:

Neesmu baigais Battle Royale žanra cienītājs, bet šitas aizrāva pamatīgi. Lai arī neesmu spēlējis tik daudz, bet aizrāva ļoti. Īstenībā šis ir pirmais BR (neskaitot CSGO) ko esmu spēlējis. Ļoti pārdomāts viss. Spēles karte ir nostrādāta līdz katrai šuvei. Ļoti saprotama un vienkārša sistēma pat jaunajiem spēlētājiem. Vienīgais vajag pierasts pie pogām (kuras gan var mainīt kā gribi). Vēl jāpierod pie izvēlētajiem spēles varoņiem un viņu spējām, lai varētu izmantot lietderīgi. Sākums gan liksies grūts, jo mirsiet visu laiku, bet ar laiku būs aizraujoši. Smieklīgi ir tas, ka Fortnite sāk zaudēt spēlētājus un EPIC Games ķērušies pie saviem ieročiem un, ka spēlējot Fortnite tu vari dabūs season pass par brīvu. Lai arī ko tas nozīmētu.

Sistēmas minimālās prasības:

OS: 64-bit Windows 7 un uz augšu
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB
GPU: Nvidia GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1GB
Hard drive: Minimums 30GB brīvas vietas

Ieskatam, daži video:

Shroud`s pagaidām tiek atzīts par labāko šajā spēlē.

 

Spēli uz PC var dabūt šeit .

 

Spēles aprakstu sagatavoja un tulkoja (bez googles) hariits

 

Izmantotie resursi:

https://en.wikipedia.org/wiki/Apex_Legends

https://www.ea.com/en-gb/games/apex-legends

https://www.trustedreviews.com/news/gaming/apex-legends-system-requirements-3655061

https://www.youtube.com/

Edited by hariits
  • Sad 1
  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

tas izdzīvošanas žanrs sācis kļūt par fantastikas žanru arvien vairāk

te jau vairāk kā vecam krabim sāk atgādināt mūsdienu versiju par Quake vai Unreal Tournament ar cīņu pēc izslēgšanas principa

patika "battle royale" tipa spēles kā skatītājam no malas, bet līdz ar Fortnite viss palicis pārspīlēts

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pārāk pārhaipota spēle, tas ir viens. Otrs, tie damage ir rēcīgi, cik esmu paskatījies video, jāiešauj 101 reizi, lai reāli varētu kādu nošaut. Nu nez, es laikam šo spēli laidīšu garām, neizskatas nekas ilgtermiņā spēlējams, varbūt 1 vakaru ar čomiem pie aliņa

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tagad uzspēlēju vairākas reizes. Matchmakings ir vispār pakaļā. Ja spelē ar čomiem, tad vēl tā, bet ar random citiem diviem, tad aptuveni 80% - 90%, ka spēle beigsies 5min laikā, jo tie izvēlas ātro taktiku un lec kur vēl 20 cilvēki izleca... 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

viss pēc pubg pārāk dead., gribās ko parastu nevis ar 1000 vēl paralēlām lietām. jo vienkāršāks - jo foršāks.

  • Confused 1
  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.