Jump to content
Sign in to follow this  
Mafūzis

Iesakiet kur mācīties js/jquery/php

Recommended Posts

Sveiki! varat  lūdzu ieteikt kur mācīties js/jquery/php. Es daudz maz pārzinu html/css. Kodēju web mājas lapu, kodēju apmēram kaut kur 6. mēnešu, tapēc es īsti neko nesaprotu no programēšanas.

Edited by Mafūzis

iesaku labāk mācīties nodejs, angular(nesajauc ar angularjs, divas dažādas lietas) vai varbūt react. kur mācīties? vnk sameklē kaut kur kaut kādus example projektus or something, izdomā kaut ko vienkāršu ko gribi izveidot un tad vnk ar google palīdzību mēģini to darīt, ja tev ir jau kaut nelielas zināšanās par javascript un vispār kā lietām vajadzētu strādāt.
php ir mēsls :D

Edited by KAUNET
  • Upvote 1
  • Downvote 2

22 hours ago, KAUNET said:

iesaku labāk mācīties nodejs, angular(nesajauc ar angularjs, divas dažādas lietas) vai varbūt react. kur mācīties? vnk sameklē kaut kur kaut kādus example projektus or something, izdomā kaut ko vienkāršu ko gribi izveidot un tad vnk ar google palīdzību mēģini to darīt, ja tev ir jau kaut nelielas zināšanās par javascript un vispār kā lietām vajadzētu strādāt.
php ir mēsls :D

Neargumentēti pateikt, ka PHP ir mēsls ir tas pats, ja es tagad pateiktu, ka piens ir suuds. Katram projektam ir savādākas vajadzības un, lai tās izpildītu ir nepieciešamas atšķirīgas programmēšanas valodas. Domā PHP prikola pēc ir viena no populārākajām programmēšanas valodām? 

Par mācīšanos - ja ir finansiāla iespēja, iesaku apmeklēt php kursus ISMA (Informācijas sistēmas un menedžmenta augstskola), bet tas gan buus diezgan sālīti. Ja nav iespēju, tad ieteiktu sākt ar https://www.w3schools.com/ vai php oficiālo dokumentāciju.

• Upvote 3