Jump to content
Sign in to follow this  
ricco

projekts kurš nav mēnešnieks

Recommended Posts

tā kā jau zinat tad es centos taisit projektu domāt idejas, bet es gribu lai jūs pasakiet kā lai notur projektu tukšu tik ilgi lai tas nebūtu mēnešnieks. es taisīju un skatos tur neviena nav. ko man darīt? kā man samierināties ar to ka tur neviena nav tiaki draugi kas prasa pieejas?

paldies jau tagad.

Netaisi, ja vienīgais ar ko maksā par servera hostu ir no skolas stipendijas vai vecāku dotās naudas.

Netaisi, ja domā lādēt visu no interneta priekšā uztaisītu.

Netaisi, ja vēlies nopelnīt ar savu projeku.

- Taisi tikai tad, kad tev ir nauda, kuru varēsi ielikt savā projektā.

- Taisi tikai tad, ja esi ļoti ļoti ļoti ieinteresēts tajā lietā, ko taisi.

- Taisi tikai tad, ja domā un zini ka spēj uztaisīt kvalitatīvāku projektu nekā citi piedāvā.

• Upvote 3

Visi mēnešnieki atduras pret ko? NAUDU. Ir līdzekļi, būs laba mājaslapa, būs labi serveri. Easy as that.

EDIT: Protams, ja ir vēlme visu laiku attīstīties, nevis uz nedēļu for fun uztaisīju un uz pāris gadiem pietiks.

Edited by hariits
  • Upvote 1

Tu esi pārāk ieciklējies, ka Tev kaut ko vajag, jo apkārt nekā prātīga neesot, bet tad uzreiz pretjautājums - ko prātīgu esi izveidojis Tu pats? vienkārši ik pēc laika Tu atnāc un stāsti par pamirušiem cstrike projektiem, pats esi vac banu paguvis noraut, un tad beigās bliezīsi vaļā savu projekta versiju.

Un vispār taisīt jaunu projektu nozīmē taisīt jaunu, nevis mūsdienu parodējumu par kādreizēju projektu ETR, kuru Tu pasniedz kā Eternal, pārņemot tā laika dizaina krāsas, logotipu u.tml, bet reāli nevari jau tagad pavilkt tā laika latiņu atbilstoši šim laikam, lai gan no otras puses - kuram vajag vēl jaunus cstrike projektus, ka LV spēļu serveru ēra ir jau pasen norietā, izdzīvo stabilas vērtības, kurām jāpiebilst, ka "izdzīvos, kas mainīsies".

No otras puses, ja neiespringstam uz kritiku un atbildam konkrēti uz Tavu jautājumu, kā lai notur apmeklētājus? Kārtīgi nopucē portālu un serveri, mūsdienās daudziem patīk virkne bezjēdzīgu lietotāju statusu grupu, plašākas iespējas iegūt kādas papildus pieejas. Toties regulārai spēlmaņu plūsmai būs jāver maciņš vaļā un jābūsto serveris, ja vispār tas mūsdienās vēl strādā. Pats es neņemtos ieguldīt finanses cstrike projektā šī brīža situācijā, ja vien nauda maku plēš un nav darīt ko labāku.

Rezultātā projektam jābūt mūsdienu vajadzībām atbilstošam, jāspēj konkurēt ar jau esošiem projektiem, jāpiedāvā kas unikālāks, nekā tas ir citiem, jāspēj šķirties no liekām finansēm, kur izdevumi neatmaksāsies. 

Edited by Korijs
  • Like 1

korij bet pats sakums kad neviena nav, jo taisi viens pats. kā pasniegt sevi? ko jaunu var taisīt? kāda ir situācija latvijā?

14 minutes ago, ricco said:

korij bet pats sakums kad neviena nav, jo taisi viens pats. kā pasniegt sevi? ko jaunu var taisīt? kāda ir situācija latvijā?

kā jau teicu, tad LV spēļu serveru kopienu laiks ir beidzies jau pirms gadiem kopš parādījās matchmaking tipa spēles.

vispirms jau jājautā, vai Tu gribi taisīt to, ko pats spēlē, vai Tev patīk tā sajūta, ka Tu esi izveidojis to, ko citi spēlēs.

manuprāt, vienīgais, kas varētu paņemt auditoriju ir radīt kādas spēles serveri, kurš balstās uz paškodētas un unikālas sistēmas, kura nav nevienam, BET tālāk ir liels jautājums par mārketinga spējām pienācīgi to noreklamēt.

nu bet paskaties tā kritiski no malas uz savu projektu, pašķirsti interneta letiņu projektu lapas un salīdzini, vai Tu pats kā svaigs vai ne tik svaigs gurķis ietu tieši uz tādu projektu, kāds ir Tev? daudziem jaunajiem censoņām pietrūkst arī paškritikas devas - vienmēr šķiet, ka tas ko mēs uztaisam, tas ir baigi forši..

ja man būtu brīvs laiks un vēlme, tad es mācītos kādu kodēšanas valodu konkrētai spēlei, ja nē, tad man būtu jābūt bagātam un jānoalgo kāds koderis.

tālāk rēķinies, ka arī portālam jābūt unikālam, ne tikai serverim; pie vienkārša foruma, bet ar stabilām vērtībām pieturētos gados vecāki spēlētāji, ja viņi vēl vispār spēlē kādas spēles.

kas LV ir bijis aktuāls? cs 1.6, cs:go, samp, mc - vai tādu projektu trūkst? man šķiet, ka nē. Ja tomēr spītīgi gribi pie šīm spēlēm pieturēties, tad ir jāizpēta situācija, cik reāli pasaulē un cik LV vispār to spēli spēlē, cik kopumā un cik labi ir konkurenti konkrētajās spēlēs, un rezultātā - ko Tu pasniegsi, lai atšķirtos no pārējiem, un tieši pie Tevis kāds gribēs spēlēt.

• Thanks 1
  • Upvote 1

25 minutes ago, ricco said:

Ja tev nav ideju un zini tikai atsauci par mēnešniekiem tad tavs projekts nevar būt kas cits.

Iesaku attīstīties kaut kā, sākt celt sev līmeni, pirmkārt Gramatikā. Taisi projektu par to kas Tev interesē, mēs tak nezinam. Analizē pašreizējos komūnus.

Kā tikt pie tautas - izveido projektu par kaut ko, par ko ir skaidrs ka Tev un citiem cilvēkiem ir interese. Lapu ar patīkamu dizainu, ar dažādām 'fiškām' lai nav tukša un Pabeigtu. Serveri tāpat - Pabeigtu. Ar ko tu netiksi galā, ar to tavs projekts noslīks. Ja viss ir Ok tad vienkārši reklamē ar baneriem, rakstiem. 

Edited by BasicMan