Jump to content
Sign in to follow this  
Danex

Prob. ar win 7

Recommended Posts

Sveiki, nopirku datoru, nīderlandē, dators nīderlandiešu valoda, pilnīgi neko nevar saprast, gribēju uzlikt angļu valodu, nācās nolādēt language pack un caur vistalizatoru liku valodu, pēc ilgiem pūliņiem, sistēma lika restartēties un uzkārās uz melnā blackscreena, tagad iespēja tikai viena ko varu darīt (skat. Bildē) visu nakti atstāju, lai meklē problēmu un lādē vislaik. Varat vienkārši paskaidrot kā var pārinstalēt windowsu ar telefonu, jo nekā cita man nav. Paldies! 

20190106_092322.jpg

Edited by Danex

3 hours ago, Haijfaiv said:

https://www.maketecheasier.com/install-windows10-from-android/

Bet nu es labāk tad jau izdomātu veidu kā flashku uztaisīt kā bootable, mož kaut kādā bibliotēkā vai nez.. vai aiziet kaut vai uz kādu servisu pajautāt, pāris min darbs tur.

Man fleškas nav.. :( veikals ciet, pat ja būtu vaļā, tad rastos problēma, kā iedabūt tur win iso failu :D ar šito drivedroid bailes, jo tad jārooto telefons, kā arī neļauj programma nedod permissionus

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.